Sprawa z ASL

More
16 years 7 months ago #28072 by Foka
Sprawa z ASL was created by Foka
Więc jak każdy pewnie zauważył granie w ASL nie jest żadną przyjemnością. Gracze sie zgłaszają i nie grają lub grają nie wiele. Doskonały przykład wystarczy porównać ASL 1 do 3 ligi polskiej (nie mówie o Ekstraklasie czy Drugiej Lidze, bo tego porównać się nie da). Myślę, że we wszystkich ligach ASL razem wziętych frekwencja nie przekracza łącznie 30 może 40 %, a jak by odliczyć mecze Polaków to już by tragedia zupełna była.
Postanowiliśmy coś z tym zrobić (ja, Mario i Lobo). Z Mario rzuciliśmy pomysł by coś robić, ja stworzyłem regulamin na bazie rozgrywek PL, a Lobo przetłumaczył. Wysłaliśmy Go do Playa. Stwierdził, że jest niezły i zastanowi się do końca października.... Dobrze poczekamy, ale z miesiąca na miesiąc jest gorzej. W trójkę z Lobo i Mario ustaliliśmy, że jeśli nie dojdzie od sezonu grudniowego do poważnych zmian rezygnujemy z ASL. Nie musi być to spełnienie naszych propozycji niech to będzie coś mądrego, co pozwoli grając w ASL mieć satysfakcje z gry. Zapraszamy do dyskusji i zastanówcie sie nad rezygnacją, ale podkreślam NIKOGO NIE NAMAWIAM zwyczajnie przemyślcie sprawę!!

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
16 years 7 months ago #28077 by lobo
Replied by lobo on topic Re: Sprawa z ASL
Chyba w ASL gorzej byc nie moze. 90% meczy ktorych rozegralem w tym sezonie byly przeciwko polskim przeciwnikom... Po co taka liga skoro nikt w niej nie gra... Reforma rozgrywek jes zdecydowanie potrzebna

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
16 years 7 months ago - 16 years 7 months ago #28078 by Intermario
Replied by Intermario on topic Re: Sprawa z ASL
ASL na miare Ligi Polskiej to byloby cos....prawdziwa europejska liga w profesjonalnym wydaniu. Glownym celem jest frekwencja i sprawny syatem roznego rodzaju pucharow, a w przyszlosci kto wie....moze i wspolne sensiblowe konto, z ktorego pieniadze bylyby przeznaczane na nagrody dla uczestnikow :)

Od kilku tygodni prowadze akcje pt. asl ssie , no bo szczerze mowiac juz nie moge....od ASL 8 do ASL 6 mam w grupie: dzema, lobo, sszgig, wodiczko, dj roberrto i jeszcze paru innych. Nie podoba mi sie to, ze ktos sie stara zajmuje 1 miejsce a potem razem z nim awansuje gracz z miejsca 8 :/.....oczywiscie nikogo nie urazajac, bo gra mi sie z Wami dobrze :P Ale duch rywalizacji zerowy...

Please Log in or Create an account to join the conversation.

  • jayjay_jj
  • jayjay_jj's Avatar
  • Visitor
  • Visitor
16 years 7 months ago #28080 by jayjay_jj
Replied by jayjay_jj on topic Re: Sprawa z ASL
moze dogadac sie wspolnie z szefami paru innych lig, ktore maja dosyc dobra frekwencje, i zrobic jakas lige 3-panstwowa albo cos w tym stylu ?

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
16 years 7 months ago #28082 by Wodiczko
Replied by Wodiczko on topic Re: Sprawa z ASL
Fakt, asl sucks w tym stylu, w ktorym jest obecnie... odkad sie zapisalem, co sezon awansuje i gram z tymi samymi osobami, pol ligi gra, reszta kladzie na to lache - slyyny Colorado i tym podobni...troszke bez sensu jest promocja tylko za frekwencje, a nie za wyniki...trzeba sie dogadac i wprowadzic regulamin - moze bedzie wtedy mniej graczy, ale przynajmniej beda grac ci, ktorym sie chce...

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
16 years 7 months ago #28084 by Foka
Replied by Foka on topic Re: Sprawa z ASL
Jayjay problem jest taki, ze frekwencje mamy dobra tylko my i ewntualnie Czesi inni kładą na to lache.... ta liga nie ma sensu ... w takim stanie.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
16 years 7 months ago - 16 years 7 months ago #28086 by AdfBoy
Replied by AdfBoy on topic Re: Sprawa z ASL
Juz jest taka podobna liga...V4 :)

btw..podobny problem jak s ASL jest i s Issf i CL :-\
niemozlive jest ze do pucharow vchodzi graczi ktory maju v national liga 0 pts......

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
16 years 7 months ago #28106 by Lord Pablo
Replied by Lord Pablo on topic Re: Sprawa z ASL
HEJ liga ASL powinna być taka jaka jest, ale frekwencja naprawdę jest denerwująca. Gram w ASL od początku mego istnienia tu i co miesiąc systematycznie awansowałem o jedną tabele wyżej. Podoba mi sie fotmuła ze troje awansuje i troje spada bez baraży. Ale nalezy coś wymyśleć by frekwencja była wyższa. W tym sezonie w ASL4 sam naganiałem graczy do gry, jak zobaczyłem kogoś z mej grupy zaraz sprawdzałem czy zagrał z tym drugim jeśli nie to nakazywałem im gry, wiec frekwencja była u nas przyzwoita ale i tak troje średnią zaniżali. Moim zdanie powinny być co miesiąc zapisy czyli potwierdzenie udziału tak jak jest to u nas, bo wielu to chyba zapomniało że wogóle jest w ASL. ASL ma zostać w niezmienionej formule ale tylko dla graczy którym na graniu w ASL zależy. Potwierdzenia gry w ASL na każdy sezon są konieczne. Playaveli troche zlewa sobie to co sie dzieje tam. ASL potrzebuje nowego zażądcy który z batem w ręku zrobi co trzeba.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
16 years 7 months ago #28237 by Foka
Replied by Foka on topic Re: Sprawa z ASL
ASL leagues will stay closed in October.

ASL will make a comeback in November, along with a new set of rules. More info soon, stay tuned (national leagues keep running as usual)...


Więc zostałem ostatnim mistrzem ASL :D no i nasze działania przyniosły efekt !!

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
16 years 7 months ago #28245 by Wodiczko
Replied by Wodiczko on topic Re: Sprawa z ASL
Pogratulowac :) oby zasady byly sensowne, ale skoro my sie za to bierzemy, to inaczej byc nie moze :)

Please Log in or Create an account to join the conversation.

Time to create page: 0.251 seconds
Powered by Kunena Forum