Sensible / Polska Scena / Polska Społecznośc / Sensible Soccer

More
16 years 7 months ago #27406 by Tomplus
Jak promoujecie SWOSa to promujcie w całości, a nie ograniczajcie się do jednej rzeczy.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
16 years 7 months ago #27407 by Foka
Tom a ty znowu swoje.

Mam nadzieję, że weźmiecie sprawę do serca, bo grać chce każdy, ale znaleźć nowych, czy pomagać nowym to już nikomu się nie chce.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
16 years 7 months ago #27408 by Intermario

Jak promoujecie SWOSa to promujcie w całości, a nie ograniczajcie się do jednej rzeczy.


Ale tutaj chodzi o to, zeby znalezc starych SWOSiakow do gry online :) a nie jako tako o promocje ;)

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
16 years 7 months ago #27410 by Tomplus
Rozumie, ale uważam że można promować całą grę jak już a nie pewny element.

Kiedyś wspominałem, ale www.swos.pl to również portal SWOSa dla każdego SWOSmaniaka i uważam że promocja SWOSa na online też jest pewną misją.
Oczywiście nie mogę być sam, bo nie specjalizuje się w tych rozgrywkach, jak wiecie.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
16 years 7 months ago #27411 by Intermario
Tom, ale jak bedzie za duzo info to wielu graczy to oleje, bo po prostu nie bedzie wiedzialo o co biega:) a ludziom dzis 3ba bardzo prosto, gdyz odrazu sie zniecheca :P

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
16 years 7 months ago #27412 by MaroJ
Tom+ zaczynam watpic czy z Twoim rozsadkiem wszystko ok.
Po pierwsze: Foka nie zamierza promowac siebie, tylko robi to aby wiecej ludzi moglo grac online. Ty z kolei cale zycie chcesz promowac swoja strone ktora zrobiles i wciskasz glodne kawalki o promowaniu jakiejs calej sceny, kiedys nie chciales z nami wspolpracowac przy robieniu strony wiec a teraz cos Ci nie pasi ze cosrobimy bez Ciebie?
Po drugie: Glodny kawalek z cyklu chce promowac cala scene - to zrob cos w tym kierunku, rozwies jakies plakaty jak my to robilismu, bo na razie tylko marudzisz.
Po trzecie: Foka wszedl na jakies fora i wyslal posty, a co w nich napisal to jego prywatna sprawa i dziecinada jest to ze masz jakies zastrzezenia, wolny kraj. W przeciwienstwie do Ciebie on cos dzisiaj zrobil a nie pie***lil ze mu sie cos nie podoba.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
16 years 7 months ago - 16 years 7 months ago #27416 by Tomplus
@MaroJ
Z moim rozsądkiem jest wszystko wporządku, nie musisz się martwić o to i jak zawsze przesadzasz.

Nigdy nie powiedziałem ze nie chciałem współpracować. Sorry bardzo. Co najwyżej nie podobała mi się wizja sceny.

Po drugie.
Może kiedyś tak nie było, ale jak ja promuje SWOSa to nie zatrzymuje się na samej grze, ale też zachęcam do zabawy w SWOS online.
Szczególnie że ich wysyłam nie na swos.pl, czy forum.swos.pl ale na sensiblesoccer.pl czy .de aby dowiedzieli sie o wszystkim bezpośrednio.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
16 years 7 months ago #27418 by MaroJ
To czy z Twoim rozsadkiem jest ok to ocenia inni nie Ty.
Na Twoje wypieranie sie o strone nie bede odpowiadal, nie bede dyskutowal z kims kto mowi ze bylo inaczej niz w rzeczywistosci.
A tak w ogole to idz rob promocje, sromocje i czy co tam chcesz i czego chcesz, tylko skoncz marudzic bo mamy tego dosyc.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
16 years 7 months ago #27427 by Tomplus
Dzięki Foka.

@MaroJ
Wiem że Ty nie chcesz tak naprawdę współpracować, masz klampki na oczach i widzisz tylko jedno.
Jednak jedno można Ci chwalić. Bronisz swojego jak Lwica młode ;)


@Foka
Intermario ma racje, źle odniosłem się do tego wątku, ale z jednego powodu. Trochę nie wygodnie nazwałeś wątek.
Promocja SWOS to promowanie Sensible World of Soccer, całej sceny w moim mniemaniu.

Dlatego proponuje na zmianę nazwy: Promowanie rozgrywek online SWOS.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
16 years 7 months ago #27445 by MaroJ
Tom+ te Twoje zaczepki ^^
Ale spoko, ciesze sie ze jestes w swoim zywiole i mozesz sobie podbudowac ego kilkoma postami.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

Time to create page: 0.791 seconds
Powered by Kunena Forum