Sensible / Polska Scena / Polska Społecznośc / Sensible Soccer

More
16 years 7 months ago #27447 by Tomplus
Masz racje, bo jak promuje to 3 strony na raz i nie ograniczam się do jednej.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
16 years 7 months ago #27450 by Foka
Tom, a ja robie swoje ... chcesz pomagaj ... chcesz rób po swojemu. Ja się nie mieszam do swos.pl ... nie reklamuje, nie gram.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
16 years 7 months ago #27452 by Tomplus
@Foka
ale SWOS.pl to vortal Całej Sceny !
Nawet tej., bo idea swos.pl to współraca ze wszystkimi stronami SWOSa, szczególnie tymi z PL.

Dlatego upieram się ciągle przy tym jednym.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
16 years 7 months ago #27454 by MaroJ
Niezla robota, walnales kilka postow po tym jak Foka o to poprosil i piejesz z zachwytu ^^ Ja takich wpisow przed Toba zrobilem o wiele wiecej, zeby wypozycjonowac strone w wyszukiwarakch.

Graczy w Sensible jest jak na lekarstwo, jest nas malutko w porownaniu do FIFY. Dlatego powinnismy sie raczej laczyc. Ty nie chciales robic ze mna strony a w postach piszesz ze to ja czegos nie chce. To uwazam za wskaznik Twojego miernego poziomu. Z pogarda napisales na tej swojej stronie o nas polski oddzial sensiblesocer.de gdy nie mamy z nimi nic wspolnego, za wlasna kase Ja i Foka to stworzylismy. Lament podniosles gdy powstaly plalakt zaprasajacy do grania online i byl rozwieszany po miastach. Czy Ty oczekiwales ze na nim bedziemy pisac o Tobie gdy Ty nie chciales miec z nami nic wspolnego? My cos sie staralismy robic, a Ty przeszkadzales. Nie pomagasz to nie przeszkadzaj. Nie zamierzam tutaj sie licytowac kto ile zrobil, ja zrobilem tyle ile bylem w stanie, czy duzo czy to malo nie mi sadzic a wlasciwie po co to sadzic, nie bede od tego bogatszy, to hobby, sa powazniejsze rzeczy w zyciu. Ty natomiast chcesz podbudowac swojego ego, poprzez pokazanie ze jestes znawca tematu. Popatrz sobie na Diora, on sie nie madrzy na forach, tylko potrafil zorganizowac artykuly w gazecie a o sensible. Wiecej zrobil tym niz i nie musi tego nigdzie udowadniac, bo to widac golym okiem. Aczkolwiek jesli dzieki temu czujesz sie lepiej, to spoko, rob to dalej, po prostu nie bede czytal tego co wypocisz na forum.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

Time to create page: 0.172 seconds
Powered by Kunena Forum