Re: Prawda o polskim SAVE DYSKU

More
16 years 7 months ago #27263 by Lord Pablo
Hej dzisiejszego poranka zakończyłem polski SAVE DYSK. Zainteresowanie było różne inni bardzo chcieli innym znowu pazurki za długie urosły i nie chce im sie UPDATE robić dwoma dyskami. A inni zamienili ten pomysł w grobową cisze. DYSK oddam potem w dobre ręce. MAM nadzieje że ten dysk będzie miał większe powodzenie niż wypociny kolegów pół roku temu. Dla pesymistów oczywiście zbudowałem szubienice ale zgłoszenia do szubienicy to już inny TOPIC zrobimy. PODSUMOWUJĄC drużyny w edit głownie zrobione są z drużyn którymi najczęściej gracie czyli BARCELONA, REAL MADRYT, ITALY, BRAZIL ale nie wszystkie niektóre zachowały sie oryginalne. A więc zrobiłem 9 kubów zagranicznych z dopiskiem 2007 czyli aktualne składy. 10 klubów zostawiłem bez zmian ze względu na wasze przyzwyczajenia. 9 państw ma dopisek 2007 z aktualnym składem. 5 państw ze składem na rok96/97. Stworzyłem tez na życzenie graczy 10 polskich klubów z aktualnymi składami (nie koniecznie z pierwszej ligi) czego przykładem może być KS PARTYZANT. Stworzyłem też 6 klubów wymyślonych których nie znajdziecie w żadnych tabelach ligowych - przykłady WLATCY MÓCH oraz POLAND SUCK mam nadzieje że mnie za tą drugą drużyne świat polityczny nie zlinczuje. A co w tej drużynie jest zobaczycie sobie sami. :)))))))))) Dodatkowym samczkiem jest POLAND CLASSIC które sądze że będzie miało duże branie.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
16 years 7 months ago #27264 by Lord Pablo
Teraz ogromny gest w stronę MARO J oraz OLESIO którzy zajęli by sie dystrybucją a także liczę na POMOC od niezmordowanego INTERMARIO i nieokiełznanego FOKI którzy zawsze coś wymyślą by POLSKI DYSK istniał wiecznie. Stworzony już został programik samorozpakowujący DYSK polski i zagraniczny, ale nie wszyscy o nim wiedzą a niektórym pazurki za długie urosły co utrudnia im zainstalowanie tego mini programiku... DYSK oddam później w dobre ręce. Jeśli ktoś ma jakieś poprawki lub widziałby jakomś zmianę oczywiście poprawki wprowadzę i myślę że jak Playaveli będę wypuszczał dla was poprawiony DYSK co poniedziałek. Jeśli nie mam racji lub ktoś chce mnie powyzywać to ZAPRASZAM chętnie sie posprzeczam..

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
16 years 7 months ago #27267 by Intermario
a myslales o tym zeby uzyc tego edytora i porobic squady z 5 gw lub jakas okreslona liczbe atrybutow ktore gracz moze przyznac swoim pejerem wg uzania ? Dosc skomplikowane ale jesli Pabl0 masz czas sie tym bawic to naprawde warto sprobowac, to oprocz taksy bylby dodatkowy zmienialny atrybut w grze ;)

Moze to bardziej by sie przydalo? Wtedy raczej gracze zechcieliby uzyc PL dysku ;]

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
16 years 7 months ago #27275 by MaroJ
Mi się pomysł tego dysku podoba. Skoro nie mozemy dodawac swoich druzyn do ogolnego dysku, bo juz jest full to dobrze ze znalazl sie Polak ktory zrobil taki dysk dla nas, skoro inni nie sa nam tak przychylni.
Ja bym nie rozpatrywal tego w kategorii ze komus pazurki urosly i nie chce mu sie zonglowac dwoma dyskami. Jak ktos bedzie chcial grac na tym dysku to bedzie gral, jak nie to nie, wolna wola. Rozumiem tez ze takie zonglowanie dyskami tez nie jest komfortowe - najpierw gra sie ooo z kims zza granicy, potem z Polakiem, ktorego trzeba spytac czy chce grac na tym dysku, jesli tak to aktulizowac, potem gra sie kolejne ooo z kims zagranicy i trzeba zmieniac. Tak sie po prostu robi aktualke raz na tydzien i nie trzeba nic ruszczac.

Ale zeby dysk zeyl wiecznie jak Pablo wspomnial mozna zorganizowac turniej gdzie wszyscy graliby na tym dysku, albo moze Puchar Polski rozgrywac z pomoca POLSKIEGO dysku. Piszcie swoje opinie.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
16 years 7 months ago #27279 by Spankin
to moze wszystkie polskie rozgrywki na polskim dysku?

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
16 years 7 months ago - 16 years 7 months ago #27280 by Intermario
Starsi pamietaja, z juz kiedys grywalismy rozgrywki na PL dysku. Niestety musze przyznac, ze pomysl sie nie udal glownie z mojej winy, poniewaz druzyny nie posiadaly rownych umiejetnosci. Dlatego proponuje pule okreslonej ilosci umiejetnosci , ktora kazdy gracz rodzielal by wg wlasnego uznania dla swojej wlasnej druzyny. Pablo pewnie chetnie zajaby sie taka edycja dysku np. raz w miesiacu i tym temame gracz bylby zmuszony grac w danych miesiacu w pl rozgrywkach. Co wy na to? wiem to duzo pracy, ale moze bardzo urozmaicic gre. Ponadto nasza liga nie przkeroczy raczje 48 zawodnikow, wiec problem pojemnosci dysku mozna pominac. BTW. Mozna tez pozostawic 3-4 teamy uniwersalne typu brazil real dla graczy nie posiadajancych swoich. Czekam na opinie :)


EDIT: Takowe rozwiazanie wiaze sie rowniez z modyfikacja FAQ-a, bo niekotrzy moga miec problem ze zrozumieniem tej idei ;]


PS. Polski dysk = polskie taksy dla Polakow :)

Please Log in or Create an account to join the conversation.

Time to create page: 0.199 seconds
Powered by Kunena Forum