SAVE DISC

More
16 years 7 months ago #26896 by Lord Pablo
Replied by Lord Pablo on topic Re: SAVE DISC
aha i jeszcze jedno chciałbym wam go pokazać co zrobiłem do tej pory ale jak wam go przekazać ??
Czekam na rozkazy............

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
16 years 7 months ago #26903 by dzem
Replied by dzem on topic Re: SAVE DISC
jak dla mnie pomysl dobry, ale zamiast wymieniac save diski PL i normalne (jak wyzej bylo wspomniane), chyba lepiej, zeby kazdy trzymal dwie wersje winuaexp. kazdy ma prawo oczywiscie samemu to sobie rozwiazac, ale zastosowanie sie do tej sugestii chyba troche zmniejszy ilosc desynchro ze wzgledu na diska.

Pogratulowac Pablo zaangazowania, chociaz moze za wczesnie zabral sie do roboty. Jesli istnieje juz podobny save disk to mozna go reaktywowac. Cos mi sie kojarzy ze da sie takie diski łączyc, ale nie wiem co i jak. Jesli ktos to kojarzy to moze robota Foki, Charliego i obecna Pablo nie pojda na marne?

A zeby uniknac sytuacji, ze Pablo nie uslyszy za robote dziekuje, ja pisze juz teraz - dzieki ;-)
Stal Rzeszow niedlugo przesle Ci na maila. Oczywiscie poki oficjalne rozporzadzenie szefa nie wejdzie, traktujemy to rekreacyjnie.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
16 years 7 months ago #26941 by Spankin
Replied by Spankin on topic Re: SAVE DISC
Pablo a co z dream teamami poszczegolnych graczy? bedzie taka mozliwosc czy nie? bo ja tam zadnej druzynie az tak nie kibicuje, ale swoim dream teamem chetnie bym pogral ;]

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
16 years 7 months ago #26954 by Intermario
Replied by Intermario on topic Re: SAVE DISC
Pablo w tym topicu kazdy gracz powinien napisac swoj TEAM, zebys wiedzial czego sie 3mac ;]

Please Log in or Create an account to join the conversation.

Time to create page: 0.219 seconds
Powered by Kunena Forum