SAVE DISC

More
16 years 7 months ago #26843 by Splatterpunk
Replied by Splatterpunk on topic Re: SAVE DISC
hmm pomysl ciekawy, tylko ze wtedy wszyscy polacy by musieli tego dysku uzywac eby to mialo rece i nogi :P jestem ciekawy jak to bedzie. ogolnie jestem za;)

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
16 years 7 months ago #26844 by Intermario
Replied by Intermario on topic Re: SAVE DISC

Ja mam dysk, albo powinienem mieć, który sam stworzyłem. Kazdy gracz miał swoją drużynę. Narobiłem sięprzy tym okrutnie. I co?? A no niektórym zwyczajnie nie chciało się dysku zmieniać. I w końcu wszyscy zrezygnowali.
Oczywiście jeśli chcesz rób, ale uwierz mi było i się nie przyjęło, szkoda Twojej pracy i tak Cię nie docenią ;)


champowi sie nie chcialo? :P

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
16 years 7 months ago #26853 by MaroJ
Replied by MaroJ on topic Re: SAVE DISC
Jesli ktos chce cos Tworzyc w naszym gronie Sensiblowym to zawsze jestem jak najbardziej za.

Poprzedni dysk PL faktycznie sie nie przyjal w dluzszej perspektywie czasu.

Ale mam pewien pomysl na rozwiazanie sytuacji - Pewna osoba zrobila tutaj aktualizator dyskow. Specjalnie nie wymieniam imienia, bo jak bedzie chcial to sam sie ujawni. Wiec jesli Pablo zrobi Polski dysk to do kompletu mogloby powstac polski aktualizator dysku ktory sciagal by odpowiedni dysk PL, wtedy latwiej by sie obracaloby sie dyskami.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
16 years 7 months ago #26857 by Lord Pablo
Replied by Lord Pablo on topic Re: SAVE DISC
zaczołęm sie bawić w tworzenie dysku ale teraz pytanko do was czy mam dawac aktualne składy na rok 2007 czy pozostać przy tych z przed 1ociu lat ?? Np. cche wrzucić CHELSEA MILAN MANCHESTER INTER i niewiem czy ma grać np. w MANUTD Roney czy stary Cantona ??

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
16 years 7 months ago #26860 by cinek
Replied by cinek on topic Re: SAVE DISC
Najlepiej poczekaj na składy od osób zainteresowanych :-) i jaką preferują wyedytowaną drużynę.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
16 years 7 months ago #26864 by Foka
Replied by Foka on topic Re: SAVE DISC
wtedy to będzie miało sens. Jak każdy będzie grał czym będzie chciał.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
16 years 7 months ago #26867 by Kalasznikov
Replied by Kalasznikov on topic Re: SAVE DISC
Pomysł jak najbardziej fajny z miłą chęcią zagrał bym na przykład Reprezentacją Polski z roku 1974.
Chciał bym Również aby pojawiła się moja ukochana Polonia. A dyskusja nad tym czy sie uda czy nie nie ma sensu (nie jesteśmy w sejmie). Myślę że warto spróbować. Życzę powodzenia Pablo. W pełni popieram inicjatywę.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

  • VirgoPL
  • VirgoPL's Avatar
  • Visitor
  • Visitor
16 years 7 months ago #26873 by VirgoPL
Replied by VirgoPL on topic Re: SAVE DISC
ja proponuję powrócić do dysku PL, którym rozgrywano mecze bodajze w kwietniu. Narobilem sie wtedy z Foka a kilka osob to olalo i idea upadla.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
16 years 7 months ago #26891 by Spankin
Replied by Spankin on topic Re: SAVE DISC
bardzo fajny pomysl, ale faktycznie chyba ciezki do zrealizowania dla ogolu graczy, idealnym rozwiazaniem bylby programik (uklon w strone informatykow-programistow) ktory pozwalalby po odpaleniu winuae i kaillery wybranie save disku sposrod dostepnych - nazwy wtedy moglyby byc inne
w kazdy razie brawo Pablo za inicjatywe ;]

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
16 years 7 months ago #26895 by Lord Pablo
Replied by Lord Pablo on topic Re: SAVE DISC
HŁE HŁE pół dysku zrobiłem zastanawiając sie jak ugrysc to że niektóre drużyny powinny być po dwie ze względu na popyt na np. BRAZIL więc wymysliłem by bylo BRAZIL oryginalne z 96 roku orak aktualne z KAKĄ, ROBINHO itd. Połowe dysku chce zostawić dla was wiem że jesteście fanami swoich klubów wiec z orgomną przyjemnością wstawie RUCH CHORZÓW - GKS KATOWICE- i inne wasze kluby ale potrzebowal bym waszej pomocy gdyż niebardzo wiem kto w tych klubach gra i na jakiej pozycji....... zostawie wam meila This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

Time to create page: 0.236 seconds
Powered by Kunena Forum