SAVE DISC

More
16 years 7 months ago #26830 by Lord Pablo
SAVE DISC was created by Lord Pablo
HEJ chce poruszyć pewną sprawę skierowaną do polskich graczy, rozmawiałem już z kilkoma graczami z polski i raczej są ZA. Chciałbym stworzyć NOWY SAVE DISC dla nas polaków do naszych polskich rozgrywek czyli LIGI pierwszej drugiej i trzeciej oraz do pucharu ligi i rozgrywek w ostatni czwartek miesiąca a także do meczy friendly i ooo.... Playaveli stworzył dysk którym gra świat ale skierowany on jest głownie do niemców, my mamy praktycznie swe dwie drużyny SWOS POLSKA oraz POLSKA ale sa też drużyny skreowane tylko pod jednego gracza np. LOST BOMBZZZ dla DA BOMB lub LEMON TEAM dla LEMONHEADIV........... Chciałbym stwożyć taki dysk dla nas byśmy mogli grac swe rozgrywki na nim, ale chce poznać wasze zdanie. $* drużyn bez LEMON TEAM bez LOST BOMBZZZ bez KALI KIKERS itd. itd. Jakie drużyny i z jakich drużyn edytowane by były zależy od nas polaków. CHCE ZROBIĆ TO DLA NAS ........ Wiem że kilku z was skrytykuje mój pomysł ale szubienice tez zbuduje dla tych co są przeciw hehe. MAM CZAS I MAM CHĘCI na zrobienie tego dysku i chce poznać wasze zdanie. Mam nadzieje że mnie nie skrytykujecie ??? :P :-X


Z poważaniem

PABLOPS2

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
16 years 7 months ago #26831 by Intermario
Replied by Intermario on topic Re: SAVE DISC
Mi sie podoba :) dzialaj ;)

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
16 years 7 months ago #26833 by Wodiczko
Replied by Wodiczko on topic Re: SAVE DISC
Jak dla mnie bomba. Walcz dzielnie :)

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
16 years 7 months ago #26834 by lobo
Replied by lobo on topic Re: SAVE DISC
Masz moje blogoslawienstwo 8)

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
16 years 7 months ago #26835 by Root
Replied by Root on topic Re: SAVE DISC
Podpisuję się obiema rękami..rękoma...obiema kończynami :) Masz moje pełne poparcie bo mnie również ta sytuacje mocno denerwuje....najwięcej graczy jest z PL więc skoro Niemcy zaprosili nas do WSPÓLNEJ zabawy to powinni uszanować także nasze zdanie w kwestii doboru drużyn (Playaveli nie chce nawet rzeczowo odpowiedzieć dlaczego nie dokoptuje niektórych drużyn...)...a tak niby razem tam gramy a drużyny są zrobione TYPOWO pod Niemców...
Takie jest moje zdanie na ten temat...

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
16 years 7 months ago #26836 by cinek
Replied by cinek on topic Re: SAVE DISC
Podobny pomysł był już dotyczył rozgrywek polskiej ligi, każdy mógł podać wyedytowaną drużynę i skład.
Idea była dobra, ale zapał na takie urozmaicenie rozgrywek był krótki.
Było też wiele nieporozumień bo dyski myliły się nawet nie pomagały rady, żeby zainstalować dwa swos-y jeden do ligi drugi do rozgrywek ooo, asl.

Powodzenia :)

Please Log in or Create an account to join the conversation.

  • jayjay_jj
  • jayjay_jj's Avatar
  • Visitor
  • Visitor
16 years 7 months ago #26837 by jayjay_jj
Replied by jayjay_jj on topic Re: SAVE DISC
pomysl jak najbardziej fajny...tylko czy jest miejsce na jednym save discu dla tylu edytowanych druzyn, zeby dla kazdego polskiego gracza starczylo ?

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
16 years 7 months ago #26839 by Darecki-OKS
Replied by Darecki-OKS on topic Re: SAVE DISC
Jestem za pod warunkiem druzyn z nazwami klubow typu Stomil Olsztyn ,Polonia Warszawa itd. Tak czy owak pomysl jak najbardziej pozytywny!!

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
16 years 7 months ago #26840 by GumisKce
Replied by GumisKce on topic Re: SAVE DISC
Pomysł dobry

Kiedyś już był dysk pl, ale większości nie przypadł do gustu bo trzeba było żonglować dwoma dyskami i to było uciążliwe na tyle że większość i tak nie grała z dyskiem pl. Mi się ten pomysł wtedy podobał i jakoś dawałem sobie rade z dwoma dyskami.

Dziś nauczony doświadczeniami przeszłości nie jestem przekonany czy jest to potrzebne. Wiadomo, że było by lepiej mieć własne teamy ale bez tego też można grać. Wznowienie save discu pl mija się z celem jeżeli większość i tak z niego nie będzie korzystać bo tak im będzie wygodniej. Pytania przed każdym mecze w stylu: dysk?, dysk pl? Wydłużają drogę do rozpoczęcia potyczki a dodatkowe wielokrotne zmiany są frustrujące tym bardziej, gdy połowa używa dysku pl a połowa nie. Natomiast jeśli wszyscy zaakceptowaliby używanie dysku pl w kadej potyczce pomiędzy Polakami to uważam że to ma sens.

Idealnym rozwiązaniem była by przeróbka emulatora by obsługiwał wiele dysków lub by dysk miał znacznie większą pojemność niż standardowy dysk SWOS.

Pełen nadziei czekam na pozytywne rozstrzygnięcia

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
16 years 7 months ago #26842 by Foka
Replied by Foka on topic Re: SAVE DISC
Ja mam dysk, albo powinienem mieć, który sam stworzyłem. Kazdy gracz miał swoją drużynę. Narobiłem sięprzy tym okrutnie. I co?? A no niektórym zwyczajnie nie chciało się dysku zmieniać. I w końcu wszyscy zrezygnowali.
Oczywiście jeśli chcesz rób, ale uwierz mi było i się nie przyjęło, szkoda Twojej pracy i tak Cię nie docenią ;)

Please Log in or Create an account to join the conversation.

Time to create page: 0.294 seconds
Powered by Kunena Forum