Re: Puchar Ligi Polskiej - Regulamin

More
16 years 8 months ago #26430 by dzem
W związku z zawirowaniami wakacyjno-frekwencjowymi zdecydowałem się na uściślenie kilku zasad.
Poniżej załączam wycinek z postu Foki odnoszący się do Puchar Ligi.

12. PUCHAR LIGI:

12.1. Biorą w nim udział wszyscy zawodnicy z Ligi Polskiej
12.2. Rozgrywany jest systemem KO
a) Jeden mecz z każdym graczem po 5 minut.
b) W przypadku remisu, nie ma dogrywki. Bezpośrednio po 90 minutach rzuty karne.
12.3. Puchar Ligi trwa cały miesiąc. terminy na rozegranie poszczególnych meczy zostaną podane wcześniej.
12.4. Zwycięzca Pucharu Ligi trafi do ISSF Cup
12.5. Trzej pierwsi gracze dostaną medale i bonusowe SRNy.
12.6. W przypadku nie rozegrania meczu Puchar Ligi. Awans uzyskuje ten kto udowodni, ze starał się rozegrać mecz, lub wybiorę gracza z tych co przegrali swoje mecze, a mają dużą frekwencje w lidze.

Najważniejsza zmiana dotyczy punktu 12.1.:
*Oprócz graczy, którzy w poprzedniej edycji nie rozegrali swoich spotkań bez uprzedzenia o nieobecności.
Myślę, że to jest jasne i nie budzi kontrowersji.

Poza tym punkt 12.6. od tej pory odnosi się tylko do graczy, którzy mi (czyli bezpośrednio dzemowi, a nie innym adminom) zglosili, ze nie moga znalezc przeciwnika, ze ich nie bedzie, czy ze przeciwnik nie chce zagrac. Wszystkie przypadki beda rozpatrywane indywidualnie, ale tylko jesli dotrą do mnie w następujący sposób: GG 600006, mail: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it., PM na stronce ss.de lub IRC. Proponuje w takich kwestiach korzystać przede wszystkim z GG, maila i PM na ss.de, gdyz na ircu, zdarza sie, ze jestem tylko cialem (nickiem) i moze do mnie dana wiadomosc nie dotrzec. Oczywiscie w chwili gdy odpisze OK, lub cokolwiek innego wiadomosc uznaje sie za przyjeta;-)

Od wrzesnia wrócą eliminacje grane przez 5 dni od ogłoszenia par. Co za tym idzie - znikają wolne losy.
W przypadku gdy w danej parze, zaden gracz nie wykaże chęci rozegrania meczu (i oczywiście mecz nie zostanie rozegrany) do następnej rundy przechodzi pokonany gracz z poprzedniej rundy(pokonanych w takim wypadku będzie dwóch i o awansie zadecyduje lepszy bilans bramkowy, a przy równym wyższa pozycja w rankingu. No ale to chyba czysto teoretyczne uregulwanie, które nie znajdzie zastosowania). Dlatego jak napisał wieszcz: Niechaj żywi nie tracą nadziei ;-)

Jeśli coś mi przyjdzie do głowy pozwolę sobie na kolejny spam na Wasze skrzynki:)

Pozdrawiam,
dzem

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
16 years 8 months ago #26450 by Foka
Dżem nie mogę Cię złapać na mircu. Będą zmiany w PL. Bo 3ecioligowcy mają swój Puchar Przyszłych Mistrzów. Więc Puchar Ligi tylko dla Ekstraklasy i Drugiej Ligi. Najlepiej w grupach pierwsza runda i potem KO. Odezwij się na gg lub na mircu do mnie.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
16 years 8 months ago #26451 by Intermario
Pomysl z grupami bylby bardzo dobry ;]

Please Log in or Create an account to join the conversation.

  • VirgoPL
  • VirgoPL's Avatar
  • Visitor
  • Visitor
16 years 7 months ago #26463 by VirgoPL
Replied by VirgoPL on topic Re: Puchar Ligi Polskiej - Regulamin
o oui , pomysł genialny :D

Please Log in or Create an account to join the conversation.

Time to create page: 0.176 seconds
Powered by Kunena Forum