Re: Wybieramy Managera Ligi Polskiej!

More
16 years 11 months ago #20699 by Foka
Jeśli tak jestem więc za Dominem również. Podoba mi się Jego list motywacyjny, pozatym jest jedyną osobą któa sama zgłosiła chęć.
The topic has been locked.
  • jayjay_jj
  • jayjay_jj's Avatar
  • Visitor
  • Visitor
16 years 11 months ago #20700 by jayjay_jj
Replied by jayjay_jj on topic Re: Wybieramy Managera Ligi Polskiej!
chcialbym zaproponowac, zeby zglosili sie chetni na prezesa ligi(oprocz domina - bo juz wiemy, ze on chce nim zostac :) )...bo jak na razie to jest tylko glosowanie graczy na potencjalnych prezesow, typu: a ja chcialbym zeby prezesem zostal roman kolton albo a ja chcialbym zeby prezesem zostal jacek gmoch ..a tak naprawde, to nie wiadomo, czy bohaterowie tych postow chca zostac prezesami ligi (vide maro.j) ... mozna stworzyc osobny topic i tam do dzisiaj, albo do jutra przyjmowac kandydatury na fotel prezesa....a od jutra na przyklad zrobic glosowanie, kto jest za kim

w obecnej sytuacji rowniez chcialbym, zeby prezesem zostal domin

moj kolejny pomysl to taki, zeby foka zostal , tylko zeby mial rzecznika prasowego ktory pod koniec sezonu wszystkie maile z nieuzasadnionymi pretensjami czytal , filtrowal i odpowiednio sie nimi zajmowal :) takie metody w polsce kilkadziesiat lat temu panowaly :)
The topic has been locked.
More
16 years 11 months ago #20703 by Champ


PS. Z intermario to byl taki glupi dżołk w odpowiedzi na zaproponowanego Diora, ktorego tez prawie na kanale nie ma (chyba ze sie z nim mijamy )

Dior gra w lidze PL więc dla ciebie jesli tego nie zauważyłeś
The topic has been locked.
  • VirgoPL
  • VirgoPL's Avatar
  • Visitor
  • Visitor
16 years 11 months ago #20714 by VirgoPL
Replied by VirgoPL on topic Re: Wybieramy Managera Ligi Polskiej!
JayJay podał świetny pomysł. Nie dziwie się, że Foka zrezygnował. Z takimi paroma lizusami nie da sie pracować (nie będę podawał nicków)
The topic has been locked.
More
16 years 11 months ago #20715 by DBdiablo
Jestem z wami bardzo krótko ale przez ten cenny czas który już z wami przeżyłem zauważyłem ile serca i determinacji wkłada Foka w zadania prezesa i dlatego uważam że dalej powinien wykonywać te same zadania.
A i dla tych którzy sa zdenerwowani że Foka wyrzucił ich z ligi powiem jedno :
przestrzegajcie regulaminu a nie bedziecie mieli takich problemów jak teraz bo co to za problem zagrać wszystkie mecze w sezonie.
Ja naprzykład go nie widze i myśle że wielu ze mną się zgodzi ! ;) pozdro dla wszystkich graczy sensiblesoccer
The topic has been locked.
More
16 years 11 months ago #20718 by ABSOLUT


PS. Z intermario to byl taki glupi dżołk w odpowiedzi na zaproponowanego Diora, ktorego tez prawie na kanale nie ma (chyba ze sie z nim mijamy )

Dior gra w lidze PL więc dla ciebie jesli tego nie zauważyłeś


I co z tego jak Diora nie ma przez 20 dni w miesiacu wiec napewno nei ma czasu to chyba Arek oczywiste :P
The topic has been locked.
More
16 years 11 months ago #20720 by Champ
normalnie bym nie odpowiadał ale on tu siedział przed chwilą
The topic has been locked.
More
16 years 11 months ago #20722 by dindek
bzdety:) Foka ma zostac, i da mu sie kogos do pomocy, o ile chce:P nic nie ma na sile:D a my stosujmy sie tylko do regulaminu
The topic has been locked.
  • Domin Gabryel
  • Domin Gabryel's Avatar
  • Visitor
  • Visitor
16 years 11 months ago #20724 by Domin Gabryel
Replied by Domin Gabryel on topic Re: Wybieramy Managera Ligi Polskiej!


PS. Z intermario to byl taki glupi dżołk w odpowiedzi na zaproponowanego Diora, ktorego tez prawie na kanale nie ma (chyba ze sie z nim mijamy )

Dior gra w lidze PL więc dla ciebie jesli tego nie zauważyłeś


No wiem, ale na kanale go prawie nigdy nei widze :P
The topic has been locked.
More
16 years 11 months ago #20731 by ABSOLUT
Arek do pomocy i bedzie dobrze chyba wszyscy sie ze mna zgadzaja :D
The topic has been locked.
Time to create page: 0.229 seconds
Powered by Kunena Forum