Re: Wybieramy Managera Ligi Polskiej!

More
16 years 11 months ago #20732 by dior
Dwóch takich było, Intermario i Foka. Intermario z właściwym dla siebie entuzjazmem neofity powędrował animować inne projekty, chyba cały czas netsoccer, daj Boże, niech mu się tam wiedzie. A Foka - wiadomo, dokonał rzeczy niemożliwej, ożywił całą ligę, stosował sprawiedliwie bardzo twardy niekiedy regulamin. Organizował tu wszystko i to dzięki niemu mamy ligę na kapitalnym poziomie! Myślę, że Foka mógłby sam wskazać następcę i trudno mi sobie wyobrazić, żeby ktoś mógł odmówić takiemu namaszczeniu. Ale skoro przyjęliśmy wariant demokratyczny, to zagłosuję (przychylę się do kandydatury) Domina. Bardzo równy gość, z dużym stażem i przede wszystkim z ogromnymi chęciami, bez kompleksów przy tym. Nie wyklucza to oczywiście pomocników, myślę, że Cinek i Maro powinni mieć status v-ce prezesów.

Champowi dziękuję za poparcie, ale argumenty contra są nie do zbicia. Ja naprawdę nie mam teraz tyle czasu, żeby cokolwiek organizować. W każdym razie moje gg jest dostępne na stronie i w razie czego, zawsze chętnie pomogę!

I jeszcze słÃ³wko do nowych kolegów, proszę nie używać sformułowań typu jestem tu za krótko, żeby zabierać głos , nikt tu nie jest za krótko, są tu jedynie tacy, którzy pojawiają się za rzadko...

Pozdrówka!
The topic has been locked.
  • MATEUSZEK
  • MATEUSZEK's Avatar
  • Visitor
  • Visitor
16 years 11 months ago #20736 by MATEUSZEK
Replied by MATEUSZEK on topic Re: Wybieramy Managera Ligi Polskiej!
ja chce byc prezesem hehe mam talent do prowadzenia takich rzeczy :D np managerzone juz leci 4 rok jak prowadze swoja druzynke haha a poza tym non stop siedze na kanale...a tak wogole to jestem zajebisty i spoko ze mnie ziomal i dobrze o tym wiecie :D
ps macie jakies ziolo do skurzenia ? :D
The topic has been locked.
More
16 years 11 months ago #20748 by Iroquois
regulamin to regulamin nie jestescie dziecmi przeciez.
foka a Ty zostajesz :D
The topic has been locked.
More
16 years 11 months ago #20774 by Foka
Domin nowym prezesem Ligi Polskiej!!
The topic has been locked.
Time to create page: 0.193 seconds
Powered by Kunena Forum