Re: Liga --> Normal czy Expert??

More
19 years 1 month ago #1706 by Intermario
Jestem przeciwny stworzeniu dwoch lig!, gdyz to spowodowaloby podzial! I kto wtedy bylby mistrzem Polski? Na dzis dzien jest 6-4 na experta. Tak wiec jezel niemcy sie zgodza nie widze zadnego problemu azeby lige grac na expercie, ale powtarzam decydujace zdanie nalezy do Redhair i Elmichaj.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
19 years 1 month ago #1709 by bartek4don
Jestem za grą na poziomie NORMAL, Absolut ma racje ze przewage ma Postlarval, ktory ne wiadomo czemu ma sie za takiego mistrza i szmaci każdego kto nie chce z nim zagrac na expercie. Jezeli wprowadzony zostanie expert to w takim razie do jakiego rankingu beda wedrowaly punkty????? Bo z tego co mi wiadomo dotychczasowy ranking opiera sie na grze normal. Wiec trzeba by bylo stwozryc nowy ranking EXPERT lub zmienic ogolne zasady aby mecze rozgrywac na poziomie EXPERT. Bez sensu. Kto chce to niech sobie gra na expercie do ooo. Ale powinno wg. mnie byc tak jak jest.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
19 years 1 month ago #1710 by Intermario

Jezeli wprowadzony zostanie expert to w takim razie do jakiego rankingu beda wedrowaly punkty????? Bo z tego co mi wiadomo dotychczasowy ranking opiera sie na grze normal. Wiec trzeba by bylo stwozryc nowy ranking EXPERT lub zmienic ogolne zasady aby mecze rozgrywac na poziomie EXPERT. Bez sensu. Kto chce to niech sobie gra na expercie do ooo. Ale powinno wg. mnie byc tak jak jest.


Dlatego tez ostateczna decyzja nalezy do niemieckich administratorow. To oni zadecyduja o konkretnych zasadach lub o nie rozgrywaniu ligi na poziomie expert

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
19 years 1 month ago #1711 by Butcher
Nie grywałem na expercie z Zywym Graczem rzeczywiście z kompem gra się fajnie, ale jeszcze mnie to nie przekonuje, wyrażam swoje zdanie jest za NORMAL. Przynajmniej na tą chwile, a granie że gosp. wybiera jest bez sensu liga powinna być jednolita, jeśli już to sam expert, ale głosuje za normal:)

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
19 years 1 month ago #1714 by TURban
Gra na poziomie expert powoduje że już całkowicie nie warto robić kombinowanych akcji. Piłka będzie się poruszać cały czas w środku pola długi przerzut i strzał i tak w kółko kto precyzyjniej to zrobi ten wygra i tyle. Głosowałem za NORMAL. Od czasu do czasu można zrobić turniej expert ale to wszysto. Zastanówcie się czemu hiszpany grają na easy ??

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
19 years 1 month ago #1715 by ABSOLUT
Hiszpanie graja fajnie a na ezpercie jest za duzo gry po ziemi i mnie jefektownych bramek trudniej ale mniej efektowniej dlatego jestem za NORMAL ;D

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
19 years 1 month ago #1727 by Intermario
Wyszlo 6-6 :) A wiec zdecydowalem sie puscic ten sezon jeszcze w normalu, bo ktos musi podjac ostateczna decyzje. A poza tym sprawe experta trzebaby dogadac z Niemcami.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
19 years 4 weeks ago #1818 by Nowacek
w moim ostatnim turnieju zastosowalem ten system rozgrywek a na dodatek dodalem pogode ice ...
Ciekawe czemu SPokey nie gral w nim , taki mistrz swosa on-line a jak juz trzeba bylo grac wyzej to sie wycofal ...
Zreszta turniej byl bogaty w niespodzianki i szkoda ze nie zostal dokonczony lecz zbojkotowany odpadnieciem wlasnie faworytow...

Pozdrawiam i ciesze sie ze w liga będzie na EKSPERDZKIM POZIOMIE a nie strzelania na pamiec z wyuczonej pozycji
:)
NOWACEK

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
19 years 4 weeks ago #1825 by Spooky
Turniej zostal sbojkotowany z teo co pamietam przez Ciebie bo odpadles i zaczeles wymyslac jakies dodatkowe pukty :)
Nie gralem bo wtedy nie mialem czasu i mi sie nie chcialo. Zreszta to bylo po Twoim scykorzeniu w Poland Minicup i nie chcialem miec nic wspolnego z Twoim lamerskim sajtem.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

Time to create page: 0.272 seconds
Powered by Kunena Forum