Re: Liga --> Normal czy Expert??

More
19 years 2 months ago #1643 by Intermario
Na jakim poziomie powinny byc rozgrywki od 10 marca??

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
19 years 1 month ago #1649 by dior
Jestem zdecydowanie za rozgrywkami na poziomie expert! Może to się dziwne wydawać, bo przecież w rankingu moje miejsce niziutko, prawie na końcu, gdzież więc mi tam do experta... Ale paradoksalnie przy takim ustawieniu opcji gry jest ciekawiej, mniej przewidywalnie, powiem nawet, że łatwiej. Tzn. łatwiej o nieoczekiwane sytuacje, o niespodzianki, a przy tym najlepsi Segowcy i tak dadzą radę zawodnikom mniej doświadczonym. Byłby to sprawdzian dla mistrzów i szansa dla adeptów zarazem. Tak sobie myślę...

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
19 years 1 month ago #1673 by postlarval
Brawo Dior,
Twoja argumentacja jest przekonywująca, ja ze swojej strony dodam, ze gra na expercie wymaga o wiele więcej myślenia przy rozgrywaniu piłki, nie pozwala na nużące akcje typu 3 podania i strzał zza pola karnego, oraz na expercie gwiazdki maja kluczowe znaczenie - jesli jednak gwiazdor strzela przyciskiem A (z pierwszej) to jest AutoAim wiec trzeba wiedziec kiedy mozna tak uderzyc a kiedy lepiej podciac slabszy strzał.

Liczę na argumenty osób które głosowały za poziomem normal.

Jeśli głosowanie nie bedzie poparte dyskusją nie ma ono sensu IMHO.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
19 years 1 month ago #1680 by PEJCU
Jestem za przyjeciem systemu gry ne expert. A jesli ta opcja nie przejdzie to proponowalbym aby gospodarz meczu mial prawo wyboru czy mecz odbedzie sie na poziomie normal czy expert.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
19 years 1 month ago #1687 by Spooky
Myslisz sie polska liga to nie liga mistrzow :P Ona zostala juz anulowana :-)

Jesli nie chcecie tworzyc przypadkowych akcji zachecam was do zaczecia łupania w Amigowa wersje.... tam możecie pokazać jacy jesteście mocni - ja osobiscie jestem tam hujowy :)

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
19 years 1 month ago #1692 by Spooky
Dlatego ten ranking jest twrzony na normalu ...
NA exeprcie kto wie mozne bym był w ostatniej 20 :-)

iHa...
Expert niech sie pałuje. Normal to normalka :P

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
19 years 1 month ago #1693 by postlarval

ja osobiscie jestem tam hujowy :)


Spooky, mógłbyś pozostawić w spokoju słownictwo jakie używasz na co dzień ?
w każdym twoim poście jest taki kwiatek, nie da sie tego czytać, szczeniaku.

Prosiłem o argumenty przemawiające za grą na normal - jednak z twojej strony można liczyć tylko na kretyńskie posty. Człowieku, zacznij się leczyć, idź do pedagoga szkolnego.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
19 years 1 month ago #1697 by ABSOLUT
Jest jedna kwestia jesli do tej pory wszyscy grali na normalu a np.Post gra na expercie to jest dla mnie bezsensu bo to tak jakby 80 % graczy zaczynala praktycznie od 0 bo do experta trzeba sie przyzwyczaic,moze i na expercie jest bardziej ciekawie nie wpadaja same szmaty ale expert daje w tej chwili za duza przewage Postowi nad reszta graczy co nie jest sprawiedliwe,wiec najlepiej zeby to gospodarz meczu wybieral poziom trudnosci tak bedzie najsprawiedliwiej,kazdy zagra po jednym meczu na poziomie na ktorym jest mu najwygodniej,i tyle w temacie 8)

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
19 years 1 month ago #1700 by Spooky

ja osobiscie jestem tam hujowy :)


Spooky, mógłbyś pozostawić w spokoju słownictwo jakie używasz na co dzień ?
w każdym twoim poście jest taki kwiatek, nie da sie tego czytać, szczeniaku.

Prosiłem o argumenty przemawiające za grą na normal - jednak z twojej strony można liczyć tylko na kretyńskie posty. Człowieku, zacznij się leczyć, idź do pedagoga szkolnego.


Obrażam Cie ? - NIE
To weź sie stary odpierdol odemnie i mnie też nie obrażaj.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
19 years 1 month ago #1702 by dzem
Zaglosowalem na expert, a powodow mialem kilka:)
Dotychczasowa liga, czyli normal, dogorywala. Najlepsi sie wycofywali, na malo kogo mozna bylo liczyc jesli chodzi o rozegranie wszystkich spotkan i takie tam:) Expert wprowadzi pewna swiezosc i przetasowania w hierarchii graczy. A to dobrze niektorym zrobi:)

Jesli chodzi o poziom gry to obawiac sie musza Ci gracze ktorzy sa ekspertami w Sedze Normal. Stronka jest o sensible, a nie o sedze i to ze sie w nia gra wynika tylko z przyczyn technicznych. Pecetowa wersja nie umozliwia online, a w emulatorze amigi wyskakuja rozne problemy, wymaga dobrego polaczenia miedzy graczami itp. Sege dziala najporzadniej i stad jej popularnosc. Bo prawdziwym swosem, czy nawet jego wersja nie mozna jej nazwac. Przypomina go i stad frajda jaka dostarcza:)
oops, sie rozpisalem.. A cala ta dygresja po to, zeby zauwazyc, ze jak ktos jest dobrym swosiakiem to nie robi mu roznicy w jaka wersje gra:)

A Jesli chodzi o opcje, w ktorej gospodarz wybiera poziom to jestem zdecydowanie przeciwny.
Teoretycznie jest szansa ze kazdy bedzie mial polowe spotkan na normalu, a polowe na expercie. Ale to tylko teoria, bo nie ktorzy beda mieli wiekszosc jednego rodzaju spotkan, a niektorzy innego. Rownie dobrze mozna tez wprowadzic mozliwosc wyboru amigi. Przeciez tam tez sie kopie pilke:) Albo Liga jest Normal, albo Expert.
Ale to jest do rozwiazania. Pisalem juz o tym gdzies tam:)
Jesli bedzie mozliwe stworzenie ligi ekspert, to bedzie tez mozliwosc zostawienie ligi normal. Kazdy sobie wybierze gdzie chce grac. Nie widze sensu zmuszania kogos do gry w cos, w co nie chce grac. A cos takiego probuje caly czas zrobic Postlarval:)
A jesli nie ma mozliwosci zrobienia Ligi Expert (Inter cos o tym wspominal) to w ogole cala ta dyskusja jest bezcelowa:D
pozdrawiam

Please Log in or Create an account to join the conversation.

Time to create page: 0.236 seconds
Powered by Kunena Forum