Puchar Polski - 26 Luty 2015r.

More
9 years 2 months ago - 9 years 2 months ago #127469 by Loozak
Prowadzący Puchar Polski : Loozak

GG:6924926
[img]http://status.gadu-gadu.pl/users/status.asp?id=6924926 styl=3[/img]

Aktualnie w posiadaniu pucharu jest : Loozak

UWAGA , Puchar Polski rozgrywany jest w każdy ostatni czwartek miesiąca (chyba ,że w tym terminie wypada coś ważnego)

Najbliższy puchar 26 luty 2015r. godz. 21

Puchar Polski jest pucharem jednodniowym. Datę i formę PP wybiera prowadzący w oparciu o liczbę zawodników.

Celem gry w PP jest zdobycie Pucharu Polski
Trzej pierwsi zawodnicy otrzymują medale i dodatkowe punkty SRN (liczba premiowych punktów SRN jest zależna od zaszeregowania naszej Ekstraklasy oraz liczby i pozycji w rankingu zawodników uczestniczących w aktualnych rozgrywkach).

Tutaj umieszczamy wszystkie uwagi czy skargi dotyczące rozgrywek. Każdą sytuacja będzie oceniana indywidualnie, aby na jej podstawie podjąć adekwatne decyzje.


Zapraszam do zapisywania się.

Aktualnie brak zapisów - będą dostępne w lutym

Za zajęcie pierwszego miejsca - puchar przechodni
Po zakończeniu zawodów wysyłam do wygranej osoby pocztą lub kurierem.
Zwycięzca zobowiązany jest odesłać puchar za miesiąc do następnego zwycięzcy (chyba ,że znowu wygra) Wysyłający pokrywa koszt przesyłki.
Dodatkowo jeśli jedna osoba wygra trzy razy Puchar Polski może go zatrzymać na własność. (nie musi być trzy razy z rzędu tylko ogólnie)
Jeśli komuś nie będzie się chciało odsyłać pucharu innej osobie może go nie przyjąć . W takim przypadku ten kto aktualnie posiada puchar zobowiązany jest go wysłać kolejnemu zwycięzcy który będzie chciał go przyjąć.

Historia zdobywców tego pucharu (kto zdobędzie 3 razy zgarnia na własność)
Loozak (styczeń 2015r.)

A na żywo wygląda tak:



Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
9 years 1 month ago #127746 by Loozak
Przypominam ,że już dzisiaj PP godz. 21

Proszę o przybycie parę minut przed bo wiem jak to bywa z takimi turniejami (losowanie ,ustawianie w panelu admina, marudzenie itp przedłuża się do 30 min)

-Czekamy góra do 21:15 ,żeby nie przedłużać , jeśli ktoś się spóźni nie zostanie dopuszczony do turnieju nawet jak zapisał się wcześniej.
-Wygląda na to ,że będzie ok 12 osób więc mam zamiar zrobić 4 grupy po 3 osoby lub 2 grupy z których awansują po 4 osoby tak ,żeby z po fazie grupowej zostało 8 osób. Następnie KO. 2 mecze w 1/4 (bez karnych , bez away goals, ET if replay) tak samo w 1/2.
FINAŁ I MECZ O 3 MIEJSCE - 1 mecz (bez karnych , bez away goals, ET if replay)

Losowanie grup odbędzie się na następujących zasadach:
Każdemu zawodnikowi przydzielę jeden numer np od 1-12 następnie przekażę je osobie nadzorującej turniej.
W pierwszej kolejności będzie losowana pierwsza grupa . Jeśli w grupie będą 4 osoby ktoś poda dowolne cyfry od 1-12 i tak powstanie pierwsza grupa. itp......

NIE MA ROZSTAWIONYCH GRACZY !!! więc może okazać się ,że czterech najlepszych zawodników trafi do jednej grupy :) ŻYCIE......

Drabinka:
1/4 finału
Jeśli będą 4 grupy : pierwsza z grupy 1 gra z drugą osobą z grupy 4
Jeśli bedą 2 grupy : pierwsza osoba z grupy 1 gra z czwartą osobą z grupy 2 (jeśli będzie nieparzysta liczba zawodników to w grupie pierwszej będzie więcej osób.

1/2 finału - losowanie (tak dla odmiany bez drabinki) - a kto mi zabroni ;)

Zapraszam do zapisywania się , pozwoli to zaoszczędzić trochę czasu bo już będę wiedział na czym stoję
Podczas turnieju wynik wpisywać w panelu na sensiblesoccer.de (nie wrzucać mi na priv-a) chyba że ktoś chce się pochwalić ;)
Jeśli ktoś będzie się ociągał , wychodził z psem na półgodzinny spacer itp zostanie usunięty z turnieju - szanuj czas innych !
Wyniki wpisywać na bieżąco ,żeby inni wiedzieli co się dzieje i czy mają jeszcze szanse na awans.


Dzisiaj pójdą jeszcze SMS-y w ramach przypomnienia :P

Please Log in or Create an account to join the conversation.

Time to create page: 0.174 seconds
Powered by Kunena Forum