Polski Save Disk dla graczy ligowych?

More
12 years 1 month ago #110245 by ulg81
no oczywiście myślę że to tylko dla chętnych, do gier friendly i ooo, a do ligi to nie ma mowy chyba ze oboje sie na to zgadzają, ale to niech prezes juz odpowie :)

Please Log in or Create an account to join the conversation.

  • Domin Gabryel
  • Domin Gabryel's Avatar
  • Visitor
  • Visitor
12 years 1 month ago - 12 years 1 month ago #110248 by Domin Gabryel
Replied by Domin Gabryel on topic Re: Polski Save Disk dla graczy ligowych?
W sumie niczego nie musisz programowac, zrob ikonke inna (sa programy do podmiany ikon .exe) , w katalogu Configuration masz konfig, wystarczy zmienic nazwe wgrywanej dyskietki (oczywiscie trzeba odhaczyc tylko do odczytu) z save.adf na np. savepl.adf, to wszystko w .rar, wypakowac to w inny katalog i masz (no, skrot wtedy tez sobie musisz sam zrobic, chyba ze jakis instaler tez skombinujesz). Tylko oczywiscie update save disk bedziesz musial robic recznie, bo opcja w startupie to juz inna bajka, bo to zewnetrzny program - no i nie wiem co autor Amiga SWOS Startup powie na takie wykorzystanie :P

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
12 years 1 month ago #110249 by xflea
właściwie to niczego nie trzeba dublować... mała podpowiedź w załączniku. w każdym katalogu jest plik save.adf albo swos.hdf - wystarczy skopiować do katalogu Disks który się akurat spodoba. update savedisku trwa chwilę, więc można przed każdym oficjalnym meczem wcisnąć - byle tylko nie zapomnieć :) update swos.hdf nie ma więc trzeba sobie oryginał zostawić.

podmieniać można i adf i hdf - to tylko kwestia dogadania się pomiędzy graczami. do oficjalnych meczy najwygodniej jest tak jak jest...
Attachments:

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
12 years 1 month ago #110256 by xflea
no to trzeba zrobić tak:

1. dołożyć polski save disk do katalogu Disks (plik savepl.adf ).

2. skopiować plik original.uae z katalogu Configurations do innego katalogu, zdjąć z niego atrybut tylko do odczytu , zmienić nazwę na original_ss.uae , przenieść z powrotem do katalogu Configurations .

3. skopiować plik original.uae z katalogu Configurations do innego katalogu, zdjąć z niego atrybut tylko do odczytu , zmienić nazwę na original_pl.uae , zmienić w pliku linię floppy0=Disks/save.adf na floppy0=Disks/savepl.adf , przenieść z powrotem do katalogu Configurations .

4. utworzyć w katalogu Amiga SWOS plik swos_ss.bat z następującą zawartością:
@echo off
cd CONFIGURATIONS
attrib -r original.uae
del original.uae
copy original_ss.uae original.uae
attrib +r original.uae
cd ..
start aswos.exe
exit

5. utworzyć w katalogu Amiga SWOS plik swos_pl.bat z następującą zawartością:
@echo off
cd CONFIGURATIONS
attrib -r original.uae
del original.uae
copy original_pl.uae original.uae
attrib +r original.uae
cd ..
start aswos.exe
exit

6. stworzyć skróty (np. na pulpicie) do plików swos_ss.bat i swos_pl.bat , podokładać do nich ikonki wedle uznania.

na pewno działa na XP, na Win7 może się coś pluć z modyfikowaniem systemu, itd.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
12 years 1 month ago #110268 by inimicus
Pobrałem paczkę z pierwszego linku czyli:

www.swos.inimicus.pl/!_zip.zip


Zastąpiłem pliki w katalogu gry.

Plik:

swos_pl.bat

ładuje się dobrze.
Plik:

swos_eu.bat

nie chciał się ładowac. Wyskakiwał jakiś błąd z kailera. Zaczęło mi działać gdy edytowałem plik i zamiast:

@echo off
cd CONFIGURATIONS
attrib -r original.uae
del original.uae
copy original_ss.uae original.uae
attrib +r original.uae
cd ..
start aswos.exe
exit


wpisałem:

@echo off
cd CONFIGURATIONS
attrib -r original.uae
del original.uae
copy original_eu.uae original.uae
attrib +r original.uae
cd ..
start aswos.exe
exit


Nie ma w konfiguracji pliku original_ss.uae więc stwierdziłem, że z original_eu.uae będzie działać. Tak też się stało.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
12 years 1 month ago #110269 by xflea
Randapek wkleił kody do plików, ale pliki nazwał po swojemu :P

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
12 years 1 month ago - 12 years 1 month ago #110275 by RANDAPEK
A kto pisze o wpisywaniu, Tam pisze o wklejeniu i podmienieniu tylko ikon NIC NIE WPISYWAC, to tylko wersja Beta :P poczekajmy. Na officjalna wersje AmigaSwos3 lub AmigaSwosPL :P. Która sprawi ze bedzie działał updzte bez konieczności na zasadzie ściągnij rozpakuj/ zastąp i zabijanie poprzez Manadżera Zadań Windows procesu Kaillera swosUEA.dl, która nas to tak trapi. Masz racje Xflea końcowka ss , nie za bardzo mnie podchodzi bardziej EU :P, Zachecam do testów czasem mi się zdarzyło, że nie uruchomiło mi się, ale po ręcznym zabiciu kaillery i ponowne odpalenie zadziałało :D Nie wiem czy to tylko tą przyczyna. A tak działa jak ta Lala :D i jakoś nie żongluję dyskietkami, nawet jeśli zrobisz update zastąpi plik save.adf, a polskiego nie rusza :) print screen z wzorem ikonek z mojego pulpitu patrz pod ikonkami masz swos_eu i swos_pl
Paron! Wez ściągnij jeszcze raz poprawione bledy lub zamien nazwę, ja to zrobiłem, a nie zapisalem prawdopodobnie w swos_eu.bat i widac ze jest do orgina_ss.uae a powinno byc
orginal_eu.uae

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
12 years 1 month ago - 12 years 4 weeks ago #110305 by RANDAPEK
Wielkie dzieki przez wielkie W Xflea i Olesio :D Także dla Iminicusa, który użyczył miesca na serverze

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
12 years 1 month ago #110307 by olesio
Prosze bardzo. Mam nadzieje, że mój launcher przypadnie wszystkim do gustu, ponieważ jest o wiele mnejszy i kompatybliny z Windows 7, tylko Randapek dodaj .exe do linku, bo zapomniałeś o tym rozszerzeniu chyna.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

Time to create page: 0.207 seconds
Powered by Kunena Forum