Sensible Ekstraklasa - Październik

More
17 years 7 months ago - 17 years 1 month ago #13091 by Foka
Nowa wersja AMIGI: rapidshare.de/files/22091345/AmigaPL.exe.html
EQUAL = ON!!!

Oto aktualna lista zawodników wraz z wybranymi drużynami i numerami gg:

Sensible Ekstraklasa:

Foka - Slask Wroclaw - 2861573
Serpenth - Groclin Grodzisk Wielkopolski - 3960838
Wolek - Hydrobudowa Bydgoszcz - 9441607
Ibloom - Wisla Krakow - 5373720
Domin - Cracovia Krakow - 404689
Cinek - MKS Myszkow - 1229682
Gilles - GKS Katowice - 3433805
Dindek - Wisla Plock - 8867933

Druga Liga

Christopek - Gornik Zabrze - 3550774
Pirr kks - Lech Poznan - 1932307
Michal86 - Zaglebie Lubin - 1544373
Maro_j - Lechia Gdansk - 703599
Mateuszek - Ruch Chorzow - 8222160
Virgo - Korona Kielce - 8995666
Stypek - Amica Wronki - brak gg ale zawsze jst na mircu i mozna mu zostawiac wiadomosci
Intermario - Polonia Bytom - 5538775

K0ve -
Szczepan - - 4132403

ZASADY LIGOWE:

Ogólne zasady SEP lig:
- każdemu zawodnikowi z ligi zostanie przydzielony team w ligi polskiej (wybor gracza)
- TEAM EQUAL: ON
- gracze którzy nie rozegrali do 15 każdego miesiaca żadnego meczu zostaja usunięci z ligi
- można używać swojej taktyki zawsze, a czyjejs w przypadku gdy rywal sie zgodzi

1) W tym sezonie kazda z lig liczy 8 osób i każdy gra z każdym po cztery razy.
2) Minimum meczy jakie trzeba rozegrać to 90%.
3) Gramy tylko druzynami z ligi polskiej (w koncu to liga polska), druzyny nie moga sie powtarzac.
4) kazdego miesiaca bedzie ustalany termin od ktorego bedzie mozna zglaszac swoje propozycje co do druzyny na nowy sezon, decyduje kolejnosc zgloszen, nie zgloszenie druzyny zwiazane jest z niezgloszeniem sie do ligi(od 28 do 1)
5) Z Ekstraklasy spadaja druzyny z miejsc 7 i 8, a 5 i 6 graja w barazach o utrzymanie. Z drugiej ligi awans uzyskaja dwie najlepsze druzyny, a w barazach zagraja miejsca 3 i 4.
6) Zgloszenia teamow do nastepnego sezonu mozna zglaszac u Foki (gg 2861573) od 28 dnia kazdego miesiaca, wczesniejsze rezerwacje nie beda uwzgledniane.
7 ) W przypadku, gdy gracz nie rozegra w sezonie minimum 70% zostanie usunięty i wyniki rozegranych przez niego meczy anulowane.
8)W pierwszej kolejnosci usuwam graczy z najmniejsza liczba meczy. Nastepnie oczywiscie obniza sie minimalna liczba meczy do rozegrania i gracze ktorym brakowalo wczesniej meczy moga sie zalapac na minimum.
W przypadku watpliwosci decyduje rada ligi w skladzie Foka, Cinek, Gilles, Domin, a watpliwosc zostanie wyjasniona w regulaminie od nastepnego sezonu

kazde propozycje reformy ligi uatrakcyjnienia rowniez mile widziane

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
17 years 7 months ago #13180 by dindek
Witam a jak z pucharem polski?:)

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
17 years 7 months ago #13181 by Foka
Dindek bedzie na dniach cos pomysle nad organizacja.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
17 years 7 months ago #13189 by dior
Mam nagranie Twojej i Dindka rozmowy, kiedy to oferujesz mu Legię w zamian za poparcie zasad ligowych. Myslę, że powinna się tym zająć specjalna, międzynarodowa komisja sensiblowców pod przewodnictwem Playa. łhehehehe :D

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
17 years 7 months ago #13195 by Foka
Dior ja juz myslalem ze Ty chcesz napisac ze wracasz do ligi.. A Ty mnie o korupcje posadzasz.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
17 years 7 months ago #13205 by Foka
A zapomniałem jeszcze dodac, ze mowienie w tym przypadku o korupcji jest semantycznym naduzyciem.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
17 years 7 months ago #13212 by dior
Wpisz mnie na próbę, postaram się zagrać minimum. Wylosuj mi team jakiś, nie patrzyłem co zajęte, jeśli Polonia Warszawa jest wolna, to biorę:)

Please Log in or Create an account to join the conversation.

  • super_lamus
  • super_lamus's Avatar
  • Visitor
  • Visitor
17 years 6 months ago #13492 by super_lamus
Replied by super_lamus on topic Re: SENSIBLE EKSTRAKLASA - PAZDZIERNIK!!

Dindek bedzie na dniach cos pomysle nad organizacja.

Dindek już się nagrał w lidze polskiej. Dziwny to zwyczaj, gdy z kimś grasz i koleś uważa, ze gra tylko wtedy działa dobrze kiedy on wygrywa ;-PPP Niemal jak w naszym polskim rządzie - kto przeciwko ten agent lub WSI :-DDD Czyli z jego wersji - raz było dobrze, dwa razy czitowałem , z czego za drugim razem stchórzył i zwiał z gry przy wyniku 5:1, a ostatniego już nie rozegrał, bo się chyba obraził czy coś takiego...

Please Log in or Create an account to join the conversation.

Time to create page: 0.202 seconds
Powered by Kunena Forum