Nowy prezio

More
13 years 8 months ago #88656 by Foka
Replied by Foka on topic Re: Nowy prezio
A Ty Wodiczko byś nie chciał ?

PS jeśli chcesz iść na ten mecz to potrzebuje Twoje imię nazwisko Pesel i numer dowodu na priv ..... załatwię Ci wejście za free i ominiemy podawanie adresu ;)

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
13 years 8 months ago #88690 by Wodiczko
Replied by Wodiczko on topic Re: Nowy prezio
tak, jak już pisałem wcześniej - na moją niekorzyść przemawia fakt, że potrzebny jest prezes na już. ja dopiero 10.09 wracam do Polski po podróży poślubnej. poza tym uważam, że są ode mnie godniejsi do pełnienia tej funkcji. Ale chętnie swoją kandydaturę ZGŁASZAM- mam nadzieję, że zmobilizuje to rywali do przedstawienia ciekawych programów wyborczych :)

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
13 years 8 months ago #88698 by Lord Pablo
Replied by Lord Pablo on topic Re: Nowy prezio
X Flea :D brzmi pysznie

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
13 years 8 months ago #88711 by Root
Replied by Root on topic Re: Nowy prezio
Xflea jest ok, tylko fajnie by było jakby zapisał się do ligi co by zwiększyło jego frekwencję przebywania na kanale 8)

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
13 years 7 months ago #88811 by Foka
Replied by Foka on topic Re: Nowy prezio
Nowym Prezesem został wybrany Wodiczko, a pomogać mu będzie Paczek.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
13 years 7 months ago #88872 by Geese
Replied by Geese on topic Re: Nowy prezio
No i dobrze. Kto w ogóle wymyślił mnie jako kandydata, to przecież niepoważne.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
13 years 7 months ago #88937 by ruichi
Replied by ruichi on topic Re: Nowy prezio
Mysle, ze wybor jest ciekawy. Po rozmowach z Wodim (i innymi kandydatami) wyrazil on najwieksze zainteresowanie i przedstawil konkrety :D Pierwsza decyzja byly wakacje zagranica :) i podczas jego nieobecnosci Paczek ma o wszystko zabrac. Oczywiscie pod czujnym okiem moim :)

Powodzenia dla nowego prezesa, oby mial jak najmniej problemow, kontrowersyjnych sytuacji i nie wywrocil ligi do gory nogami :D

Podsumowujac moja kandencje w kilku slowach... 3 lata minely dosc szybko. To co zostawil po sobie Foka, przemodelowanem, rozszerzylem i po kilku mniej lub bardziej udanych eksperymentach, ustabilizowalem. Regulamin zostal dopracowany, tak aby byl w miare czytelny i jasny. Obowiazki za prowadzenie lig przekazane zostaly Prowadzacym, ktorzy mieli dosc spora autonomie i tylko niekiedy mowilem VETO. Wiadomo, ze byly niesnaski, ale nie dalo sie ich uniknac, bo Sensible Soccer to przede wszystkim ludzie o roznych charakterach, z roznych stron Polski, wiec zawsze cos sie ciekawego musialo zdarzyc. Dziekuje bardzo wszystkim, ktorzy mi przez te 3 lata pomagali w prowadzeniu Ligi i Pucharow. Dziekuje wszystkich, ktorzy docenili to co robilem. Dziekuje rowniez tym, ktorzy krytykowali mnie w sposob konkstruktywny. Bylo milo. Czas przejsc w struktury FIFA, moze lekko nieoficjalne poki co.. HF

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
13 years 7 months ago #88939 by Foka
Replied by Foka on topic Re: Nowy prezio
Dzięki Ruichi.

Powodzenia Wodiczko i Paczek wierze, że nie będziemy żałować tej decyzji ... zwłaszcza, że jak nie ukrywałem moimi faworytami byli Cinek i Xflea.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
13 years 7 months ago #88947 by romaneq
Replied by romaneq on topic Re: Nowy prezio
Nigdy nie zastanawiałem się i doprawdy nie mam większego pojęcia czym zajmuje się Prezes Polskiej Sceny Swos ale to dlatego, że jestem graczem przede wszystkim offline. Wiem jednak ile trzeba włożyć sił, nerwów i jak trzeba być cierpliwym i odpowiedzialnym jeśli coś się organizuje lub za coś odpowiada. Dlatego dziękuję Ruichi za Twój wkład prezesowania a nowym życzę powodzenia - kandydatury bardzo ciekawe :)

Please Log in or Create an account to join the conversation.

Time to create page: 0.210 seconds
Powered by Kunena Forum