Nowy prezio

More
13 years 8 months ago #88411 by Root
Replied by Root on topic Re: Nowy prezio
Co do Wodiego to zapomniałem powiedzieć że wzorowo (z wyczuciem) prowadzi PL i prowadził bez zarzutów PP! :)

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
13 years 8 months ago #88424 by Root
Replied by Root on topic Re: Nowy prezio
OK...przespałem się i mam moich kandydatów....

1. Gomi

2. Geese (pomimo wszystko to poukładany gość choć ma jedną wtopę na koncie...tylko powiedzcie mi kto nie popełnia błędów i czemu nie można dać komuś szansy na zmazanie plamy)

3. Ulg

4. Wodiczko

5. Pączek

Kolejność przypadkowa...a może nie :P W każdym bądź razie jeśli któryś z nich będzie Prezesem to byłoby ok...

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
13 years 8 months ago - 13 years 8 months ago #88433 by grobel
Replied by grobel on topic Re: Nowy prezio
krotko, zwiezle i na temat:
- nie zamierzam kandydowac (wystarczy ze ogromna przyjemnosc mam z samego grania)
- we wroclawiu i tak wybierzecie najbardziej odpowiedniego czlowieka na prezesa (a mnie tam nawet nie bedzie, k..., niestety)
- i po 3primo ultimo : gl hf :)

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
13 years 8 months ago #88583 by Magister
Replied by Magister on topic Re: Nowy prezio
nr 1 Cinek-stanowczy i trzymajacy się zasad!!
nr 2 Lord- konkretny w działaniu

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
13 years 8 months ago - 13 years 8 months ago #88612 by Root
Replied by Root on topic Re: Nowy prezio
Ja myślę że aby miało to ręce i nogi KAŻDY Gracz który rozegrał chociaż jeden pełny sezon w przeciągu ostatniego roku + starzy wyjadacze (Intermario, Inbloom, MaroJ etc.) powinien oddać jeden głos na 1 Kandydata (lista Kandydatów to może być lista każdego który został wymieniony w tym temacie i nie wyraził sprzeciwu wobec swojej kandydatury)....głosowanie od - do (ustalić datę) i na podstawie tego typu głosowania wyłonić Prezesa...

Jak widać nie ma jednomyślności i w ten sposób nie wybierzem naszego ,,czołowego także trzeba coś zmienić jeśli chodzi o sposób wyboru...

Druga, bardziej hardcore owa i nieco mniej poważna wersja głosowania, choć dająca nieco więcej luzu jeśli nie jesteśmy zdecydowani na jednego Kandydata to głosowanie na trzy osoby, gdzie każdy pisał by takiego posta:

1. Kandydat X
2. Kandydat Y
3. Kandydat Z

Kandydat ,,najmocniejszy (pozycja nr 1) otrzymywałby 3 punkty, Kandydat z pozycji 2 - 2 punkty a Kandydat z pozycji 3 - 1 punkt...Kandydat z największą liczbą punktów na koniec zostałby Prezesem...

To są tylko moje propozycje na usystematyzowanie naszych wyborów...

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
13 years 8 months ago #88638 by ruichi
Replied by ruichi on topic Re: Nowy prezio
na chwile obecna jestem po slowie (mniejszym lub wiekszym) z:

diorem
xflea
paczkiem

tylko Ci trzej panowie wyrazili jakiekolwiek zainteresowanie w kierunku osadzenia sie na stolku :)

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
13 years 8 months ago #88641 by paczek
Replied by paczek on topic Re: Nowy prezio
W sumie o xflea nie pomyślałem, aczkolwiek jest to bardzo dobry kandydat, który wprowadził by trochę świeżej krwi do ligi i nowego spojrzenia. Poza tym jest bardzo poukładaną osobą :)

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
13 years 8 months ago #88642 by Foka
Replied by Foka on topic Re: Nowy prezio
Xflea to mój cichy faworyt i chyba mogę sobie poniekąd przypisać .... Jego zgłoszenie ;)

Diora nie wymieniałem bo byłem przekonany, że nie ma czasu ....

Paczek wiadomo .... :D

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
13 years 8 months ago #88643 by ulg81
Replied by ulg81 on topic Re: Nowy prezio
Ja, tak jak pisałem Ruichiemu, aż tak dużo czasu poza wakacjami też nie mam, ale jeśli zostanie Prezesem Pączek albo Lord PAblo to obiecałem że na pewno im pomogę w razie ich braku czasu (taki coś jakby vice Prezes :P)

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
13 years 8 months ago #88655 by Wodiczko
Replied by Wodiczko on topic Re: Nowy prezio
lista, którą Riczi wymienił, to lista marzenie. Dior akurat powiedział, że być może znajdzie więcej czasu, więc jest to dosyć mocna kandydatura :P

Please Log in or Create an account to join the conversation.

Time to create page: 0.263 seconds
Powered by Kunena Forum