Re: Mam dośc...

More
14 years 2 weeks ago #82806 by noel
Mam dośc... was created by noel
Panowie czy na prawdę musimy tolerować debili którzy przegrywając kilkoma bramkami okazują cipasami i wychodzą z gry??? Czy te pizdy muszą grac z nami??? Zawsze myślałem ze to zabawa, ale niektórzy prawdopodobnie nie radzący sobie w życiu ze sprawami typu moczenie się w nocy, brak wzwodu w wieku 18 lat itp traktują granie w swosa bardzo emocjonalnie a przez to rozpierdalają innym zabawę robiąc takie akcje. Niestety normalni gracze przez to zmuszani są odejść od swosa a te pizdusie nadal grają. Dla mnie za takie zachowanie powinien być ban na min 3 miechy. Niestety cały czas te nicki sa na kanale a bany dostaja tylko ludzie którzy urazili czym opow, a gra sie rozpierdala bo prawdziwe gówno rozwalajace samo granie zostaje. Mówię tu o graczach którzy kilkakrotnie wychodzili grając ze mną. Sa to jack33, kiebasa i bobrix. Jeśli kogoś uraziłem swoja wypowiedzią lub ktoś czuje sie dotknięty to tak właśnie miało być. Lamusom mówię wypierdalać z naszej gry!!!
The topic has been locked.
More
14 years 2 weeks ago - 14 years 2 weeks ago #82809 by ruichi
Replied by ruichi on topic Re: Mam dośc...
aktualna sprawa zostanie wyjasniona...

tylko noel.. Ci co nie graja fair tez wylatuja, a nie tylko ci co podpadli @.. nie mow ze nie
The topic has been locked.
More
14 years 2 weeks ago #82810 by Foka
Replied by Foka on topic Re: Mam dośc...
Sprawa z bobrixem jest dla mnie jasna i klarowna. Nie pierwszy raz ma problem z przyjęciem porażki i powinien sobie odpocząć. Przegadamy sprawę i decyzja zapadnie szybko :D
The topic has been locked.
More
14 years 2 weeks ago #82856 by bobrix
Replied by bobrix on topic Re: Mam dośc...
Mam 24 lata i raczej nie mam problemów ze wzwodem czy moczeniem jak to ładnie ująłeś. Za samo nazwanie mnie i innych,których wymieniłeś pizdami i to że powininiśmy wypierdalać należy sie ban, przynajmniej takiego byś dostał na pierwszym lepszym normalnym forum.A emocjonalne traktowanie gry to raczej widać ewidentnie u ciebie po tym poście.Z gry mi wyszło w 87 minucie przy stanie chyba 8-4 dla ciebie,chciałem napisać pierdole i weszło F12 enter i wyszła mi gra.
Pomimo tego nie mam zamiaru się z tego tłumaczyć,wszyło się z gry i tyle i tak obrócisz to na swoją korzyść.Jeśli chodzi o 99-0 to wpisałem bo nie przypuszczałem że potwierdzisz taki wynik,nie znałem właściwego. Teraz już wiem czemu potwierdziłeś zależy ci po prostu na moim banie bo wg. ciebie jestem moczącą sie pizdą impotentem
ale spoko twoja brocha świadczy to tylko o tobie Noel. I na koniec jeszcze beszczelnie twierdzisz że z założenia tak miało byc ciekawe jak zobaczyłby taki post Playa czy Red na ogólnym.

ps.
Foka jesteś nieobiektywny w stosunku do mnie, dalej masz wąty o to że chciałem od ciebie SS: jak był des kiedyś tam. Po prostu czuć, że jakbyś mogł to dałbyś mi bana za to że wogóle jestem.
Jak to łanie widać jacy to niektórzy są i nie muśicie decydować o banie bo sam zrezygnuje chyba z polskiej ligi bo nie mam zamiaru być obrażany i czuć na ciągle wrogość w stosunku mojej osoby.
Nerwowy jestem fakt i nic tego nie zmieni za to przynajmniej nikogo nie wyzywam i to jeszcze specjalnie. Jedynie co tylko w stosunku do Pablo pare haha itp jak dostał ileś tam za co przepraszam.
Jestem ciekaw opini Jacka i Kielbasy.
The topic has been locked.
More
14 years 2 weeks ago #82863 by ruichi
Replied by ruichi on topic Re: Mam dośc...
Emocje emocje... Stellozza z Jackiem po tym jak emocje opadly, dograli jeszcze raz, wiec mysle ze mozecie zrobic to samo. Oczywiscie nie ulega watpliwosci, ze cala czworka przesadzila i nadzor bedzie wzmozony ;)
Wole jesli w takich wypadkach, po emocjach itp, jak gracze jednak daja sobie druga szanse, niz mialbym wywalac ludzi z ligi. Amen
The topic has been locked.
More
14 years 2 weeks ago #82872 by noel
Replied by noel on topic Re: Mam dośc...
Co mam dogrywać??? Bobrix nie kłam bo wylazles w tym samym czasie i z gry i z Irca. Kolejna rzecz to to ze nie zrobiles tego ze mna po raz pierwszy podobnie jak reszta twoich kolegow po fachu. Uwierz mi ze jednorazowy incydent tak by mnie nie wkurwil. Czy jak wygrales swoje mecze to ja cos takiego zrobilem? Gram tu kilka lat i ani razu nie odwalilem takiej maniany. Co mnie obchodzi ze jestes nerwowy? Twoja sprawa i jezeli nie umiesz nad tym panowac to nie graj. NIe napisalbym tego posta gdybys nie wyszedl - oczywiscie po raz kolejny, jak koledzy. Gdybym opisal tamte przypadki mialbys za ostatni wyczyn bana. Tylko ze nie naleze do ludzi ktorzy o byle co wszczynaja raban, ale cos we mnie peklo gdy po raz kolejny ktos nerwowy wychodzi z gry. Czujesz sie obrazany - slusznie, ale zrobilbym to samo jesze raz bo takie mam o was zdanie. Wynik wpisalem zebym mial zapisane swoje zwyciestwo i nie musial cie ganiac i prosic zebys wpisala. Oczywiscie nie mialem zamiaru zostawiac 99-0 tylko pisac do Ruichiego zeby po wszystkim zmienil na 5-0 - ale wierzyc nie musisz. Moje zdanie w sprawie wpisywania wynikow z kosmosu jest jednoznaczne i dziwilo mnie ze zabawa Pabla nie odbila sie zadnym echem. Mysle ze niemcy maja ograniczona tolerancje w tych sprawach. I jeszcze jedno. Nawet jesli pisales pierdole i przypadkiem wylazles z gry to pomysl na przyszlosc ze ktos moze nie ma ochoty sluchac twoich bluzgow i ma w dupie ze masz ta swoja nerwowke. Co do dogadania i dogrywania - nie ma szans, bo nie bede tracil czasu zeby mi pod koniec znow wylazl.
The topic has been locked.
More
14 years 2 weeks ago #82877 by bobrix
Replied by bobrix on topic Re: Mam dośc...
A co miałem dogrywać 3min, po tym jak mnie nazwałeś pizdą to w życiu z tobą nie zagram. A samo wkurwienie nie zezwala ci na obrażanie na publicznym forum, jeżdzenie po kimś z powodu gierki. Miałem to zostawić ale za stwierdzenie,że dalej tak twierdzisz zobacze co niemcy myślą o prywatach w stylu jesteś pizda, masz małego itp .
The topic has been locked.
More
14 years 2 weeks ago #82878 by noel
Replied by noel on topic Re: Mam dośc...
Nikt tu niczego nie chciał z tobą dogrywać, czytaj ze zrozumieniem. Pamiętaj żeby niemcom opisać CAŁOŚĆ sprawy, może oni coś z wami zrobią.
The topic has been locked.
  • Kielbaska
  • Kielbaska's Avatar
  • Visitor
  • Visitor
14 years 2 weeks ago #82880 by Kielbaska
Replied by Kielbaska on topic Re: Mam dośc...
Niemcy robili rozne rzeczy z zydami...
The topic has been locked.
More
14 years 2 weeks ago #82885 by bobrix
Replied by bobrix on topic Re: Mam dośc...
To było do posta rui miało być mam pewnie jeśli chodzi o dogrywanie.I eot z mojej strony, jak w temacie Mam dość... dyskusji z napinaczem.
The topic has been locked.
Time to create page: 0.190 seconds
Powered by Kunena Forum