Re: Mam dośc...

More
14 years 2 weeks ago #82936 by Primo
Replied by Primo on topic Re: Mam dośc...
bijcie się !!!
The topic has been locked.
More
14 years 2 weeks ago #82937 by Foka
Replied by Foka on topic Re: Mam dośc...
Nie Bobrix ja się nie nastawiłem do Ciebie negatywnie bo kazałeś mi robić screena, tylko dla tego, że byłeś w pełni przekonany, że robię Cie w ch.... co innego jak byś poprosił bym zrobił screena, ale nie Ty wolałeś mnie nazwać oszustem. W takim wypadku zawsze śmiem twierdzić, że ludzie oceniają innych po sobie ...
The topic has been locked.
More
14 years 2 weeks ago #82961 by lobo
Replied by lobo on topic Re: Mam dośc...
Derby jak to derby - zawsze pelne emocji.

Esc Bobrixa jak i post Noela ewidentnie na emocjach. Sprawa jest prosta bo wiadomo co bylo pierwsze i co sprowokowalo cala niepotrzebna pyskowke. Esc w grze jest niedozwolony i nie ma znaczenia w ktorej minucie, tlumaczenia o sliskiej klawie czy niechcianej aborcji wkladam miedzy bajki. Tym miedzy innymi roznimy sie od Fify czy jej podobnych gdzie wychodzic do bolu mozna bez zadnych konsekwencji.

@ Bobrix, nie dziw sie takiemu a nie innemu nastawieniu paru ludzi bo nie jest to twoj pierwszy numer

@ Noel, kiedy napisales cos o sytuacjach z w/w ze mowisz o karaniu tylko tych co podpadli opom?

Wpisuje tak jak powiedziane wczesniej, 5-0 dla Noela. Swoja droga chcialbym zobaczyc taka sytuacje na offie.



The topic has been locked.
More
14 years 2 weeks ago #82979 by dior
Replied by dior on topic Re: Mam dośc...
Na offie? Gorąca lutownica w tyłek, z miejsca...
The topic has been locked.
Time to create page: 0.196 seconds
Powered by Kunena Forum