Re: Puchar Przyszłych Mistrzów - Marzec 2010

More
14 years 1 month ago #82066 by prewencja_84
1/4 FINAŁU
Boruc2 - Prewencja_84 1-0 2-4

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
14 years 1 month ago #82074 by ruichi
Zlev awansowal po moich uwagach odnosnie uwzglednienia przez Ulga nierozegranych meczy jako walkowerow, czego nie robimy wlasnie dlatego, ze jest to niesprawiedliwe, bo ktos kto nie zagral dostaje z gory 6 punktów, co slusznie zreszta Zlev zauwazyl. Najsprawiedliwsze jest usuwanie delikwenta z grupy, wtedy o awansie decyduja mecze pomiedzy pozostalymi graczami. Czasem zdarza sie, ze przekreca to tabele do gory nogami, ale naprawde jest to najbardziej sprawiedliwy sposob. A co do kar.. jedni narzekaja, ze sa, inni, ze sa za male.. niestety nie dogodzi sie wszystkim ;)

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
14 years 1 month ago #82075 by ulg81
1/4 ulg81 - Paczek85 6-2 ; 1-1

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
14 years 1 month ago #82094 by ValdeIsre
że gra z Valdeisre, tym bardzie że ten nie rozegrał wszystkich meczów i nie zgłaszał żadnych problemów

zglaszalem wystarczy sie cofnac o stronke dalej i tam jest meine zusamen poste :D

Please Log in or Create an account to join the conversation.

  • ufok
  • ufok's Avatar
  • Visitor
  • Visitor
14 years 1 month ago #82115 by ufok
Zwracam honor :P

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
14 years 1 month ago #82206 by OLIUSTKA
chce zglosic ze w 1/4 probowalem wlasnie pare razyna kilku serwerach grac ze zlevem jednak ciazgle nas rozlaczalo.bedziemy probowac dalej

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
14 years 1 month ago #82254 by zlev
A ja dopiszę, że dziś nas wprawdzie nie rozłączało, ale ja miałem koszmarnie wysoki ping. Niestety, mam net dzielony na kilku użytkowników w domu i choć bardzo rzadko ktoś z niego korzysta poza mną, czasem tak się zdarza. Dlatego proszę o przedłużenie terminu o 1-2 dni, myślę, że jutro już się obejdzie bez problemów i uda nam się w końcu zagrać.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
14 years 1 month ago #82264 by ulg81
Przecież termin jest do 22 włącznie więc spokojnie :) A nawet to mogę przedłużyć go o ten dzień lub dwa bo półfinały i medalowe spokojnie zdążymy do końca miesiąca zagrać ;)

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
14 years 1 month ago #82292 by zlev
Ano fakt, coś mi się wkręciło, że termin jest do wczoraj :P

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
14 years 1 month ago #82326 by _barto_
barto-valdelsre
4-0
1-2

Please Log in or Create an account to join the conversation.

Time to create page: 0.244 seconds
Powered by Kunena Forum