Re: Puchar Przyszłych Mistrzów - Marzec 2010

More
14 years 1 month ago #82329 by OLIUSTKA
chce zglosisc ze zlevem probowalismy grac i wciaz nas rozlacza

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
14 years 1 month ago #82334 by ulg81
czekamy do jutra ostatecznie, jak nie da rady to niestety Oli odpadniesz

połfinał

ulg81 - Barto 3-5 ; 3-0

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
14 years 1 month ago #82365 by OLIUSTKA
ok niech bedzie.a czemu ja?

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
14 years 1 month ago #82370 by ulg81

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
14 years 1 month ago #82380 by OLIUSTKA
a co ja jasnowidz??skad mam wiedziec

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
14 years 1 month ago #82393 by ulg81
Oli z całym szacunkiem do Twojej osoby akurat w tym wypadku powinieneś wiedzieć dlaczego. Może podam kilka argumentów, które są na korzyść Zleva. Po pierwsze : witam.mam w dalszym ciagu problem ze swosem ciagle mnie rozlacza.bede probowal dalej cos z tym zrobic to Twoje słowa, Ciebie rozłącza a nie ZLeva, poza tym z tego co pisał Cin chciał CI więcej pomóc ale za dużo czasu mu nie poświęciłeś. Po drugie poczytałem forum 4 ligi z którego jasno wynika, iż równie dobrze mogłeś być już wykasowany, a Zlev ma zawsze minimum zagrane (ma zagrane w lidze również więcej spotkań- wiem Ciebie rozłacza ale dlaczego z tego powodu masz awansować, a on nie? Żebyś w półfinale znów mi napisał że masz problem ze swosem..?). Kolejna sprawa to grupy ppm w których nie rozegrałeś potrzebnych do awansu 100% gier, dostałeś kredyt zaufania, bo akurat miałeś specyficzną grupę, Zlev rozegrał w grupie wszystkie spotkania- kolejny plus dla niego. No i ostatnia sprawa to fakt że on najzwyczajniej częściej bywa na ircu i jest gotowy do grania, kiedy tylko się do niego napisze na gg, Tobie zdarzało sie nawet czasem nie odpisac na gg. Więc jak widzisz duża przewaga argumentów po stronie ZLeva i to on otrzymuje awans do kolejnej rundy. No ale może Ty to inaczej widzisz więc przedstaw swoje argumenty. Chętnie poczytam. Pozdrawiam

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
14 years 1 month ago #82395 by OLIUSTKA
dobra jak tam chcecie

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
14 years 1 month ago #82397 by ulg81
super mocne argumenty... Jeżeli czujesz się pokrzywdzony to naprawdę napisz coś co mnie przekona że to Ty powinieneś awansować, chociaż ze trzy argumenty

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
14 years 1 month ago #82417 by OLIUSTKA
przeciez tonie moja wina ze rozlacza,pozatym nie wiem czy to jest cos umnie czy u zleva,ale ok jak chcecie to nie mam nic przeciwko

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
14 years 1 month ago #82428 by ulg81
witam.mam w dalszym ciagu problem ze swosem ciagle mnie rozlacza.bede probowal dalej cos z tym zrobic to Twoje słowa, Ciebie rozłącza a nie ZLeva, poza tym z tego co pisał Cin chciał CI więcej pomóc ale za dużo czasu mu nie poświęciłeś- o tym już pisałem, jak możesz myśleć że to on ma problem skoro on już ma wszystko zagrane a rozłącza Cię nie tylko z nim ale również z innymi...?

Please Log in or Create an account to join the conversation.

Time to create page: 0.227 seconds
Powered by Kunena Forum