Re: Puchar Przyszłych Mistrzów - Styczeń 2010

More
14 years 3 months ago #78993 by zlev
grupa A boruc2 vs. zlev 3-1; 0-3
The topic has been locked.
More
14 years 3 months ago #78997 by paczek85
gr d
79tomek vs paczek85 4:2 5:3
The topic has been locked.
More
14 years 3 months ago #79031 by ROO10
Nie mogę się spiknąć z graczami OLIUSTKA i _barto_.
Gracza_barto_ nie widuję na ircu, pisałem do niego na gg 13-go stycznia o 18.30 oraz dziś (14-go stycznia o godz 14) z prośbą o podanie terminu, kiedy mu pasuje zagrać, jak dotąd nie odpisał, choć widuję go dostępnego co jakiś czas na gg
Jeśli chodzi o OLIUSTKĘ - próbowaliśmy grać kilka dni temu ale były lagi, napisałem do niego na gg z pytaniem kiedy może zagrać no i czekam.

The topic has been locked.
More
14 years 3 months ago #79051 by _barto_
dzis pisałeś ale Ci nie odpisałem bo nie miałem czasu, a co do wiadomości z 13.01 jeżeli Ty to uważasz za wiadomość z zapytaniem o chęć zagrania to proszę Cie nie pisz tak wiecej do mnie: yfrog.com/4jbeztytuuwop
The topic has been locked.
More
14 years 3 months ago - 14 years 3 months ago #79052 by ROO10
nie bardzo rozumiem w czym widzisz problem:
epoznan.org/~roo10/skrinbarto.jpg
jeśli wg Ciebie to nie jest pytanie o termin zagrania meczu to znaczy, że cierpisz na analfabetyzm wtórny/funkcjonalny (jeśli nie wiesz co to znaczy to sprawdź sobie w wikipedii)

jeśli podajesz link do skrina z rozmową ze mną, to pokaż całość, manipulacji mamy i tak za dużo w mediach

nie bój się, nie mam zamiaru więcej pisać do Ciebie na gg i czekać aż łaskawie odpiszesz, bez względu na to jak interpretujesz emotikonki. zgłosisz się sam albo nie zagramy.

P.S. w chwili kiedy to piszę też jesteś dostępny na gg, nie uwierzę, że przez 2 dni nie znalazłeś czasu, żeby mi napisać choćby sorki nie mam czasu odezwę się później .
The topic has been locked.
More
14 years 3 months ago #79054 by _barto_
chyba widzisz że jest to zdjecie archiwum GG o ile wiesz co to jest. i jak widac w załączonym linku dostałem tylko taką wiadomośc od Ciebie. dobra przecież nie będę tracił czasu na potyczki słowne z Toba. jeżeli zechcesz to jutro jestem cały dzień i mozemy zagrać. tyle w temacie
The topic has been locked.
More
14 years 3 months ago #79058 by _barto_
barto-R0010 4:2 1:0 gr.c
The topic has been locked.
More
14 years 3 months ago #79060 by OLIUSTKA
chcialem zglosic ze z R0010 nie moge zagrac poniewaz ciagle rozlacza.juz probowalismy wiele razy zagrac i wiecznie rozlacza
The topic has been locked.
More
14 years 3 months ago #79061 by gomi

barto-R0010 4:2 1:0 gr.c


boisko zweryfikowało powyższe potyczki haha
The topic has been locked.
More
14 years 3 months ago #79065 by ulg81
nie można było tak od razu?
The topic has been locked.
Time to create page: 0.228 seconds
Powered by Kunena Forum