Wrocław Open 2012 - 17 listopada

More
11 years 5 months ago #115311 by Foka
No nie mówcie, że Noel będzie bo nie uwierzę :D

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
11 years 5 months ago #115312 by noel
Na razie organizuje czas i przekonuje kumpla wiec jeszcze nie moge powiedziec ze bede na 100%. Przyznam jednak, że interesuje mnie aspekt pozasportowy oraz Wrocław by night :)

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
11 years 5 months ago #115315 by xflea
hehe, zrobił się z tego pełnowymiarowy Wrocław Open... Foka lepiej rezerwuj cały stadion :P

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
11 years 5 months ago #115321 by postlarval
Jak to jest z datami? w sobote turniej amigowy a w niedziele pc ? tak wyglada z rozpiski

jesli chodzi o koszulke to rozmiar L i nr 7 :)

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
11 years 5 months ago #115322 by Foka
Nie, nie ... może ktoś się tam pomylił. Wszystko gramy jednego dnia czyli w sobotę.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
11 years 5 months ago #115329 by bobbiebobras
u mnie oczywiscie numer 6 :)

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
11 years 5 months ago #115333 by Foka
Kto chce koszulki:

1. Foka - 10
2. Bobbie - 6
3. Sanek - 23
4. Paczek - 92
5. Xflea - 25
6. Nepus - 79
7. Dior - 81
8. Postraval - 7
9. Błazej - 14

Zgłaszać się na koszulki można do piątku.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
11 years 5 months ago #115335 by Ibenolos
..trochę nie rozumiem dlaczego niektórzy są przeciw grze TAKTYKAMI?
Na Amigach to jeszcze rozumiem, ale na PC?
Czy jest to na siłę dokładane do gry?..nie..jest to poprostu jedną z opcji Sensibla, dostępną dla każdego gracza. Pozwala się ona powiedzmy wyróżnić , dopracować własny styl itd.
Osobiście od początku gry, czyli zgoła 17 lat gram WYŁĄCZNIE na taktykach.
Czemu niby miałbym męczyć się teraz np. 4,4,2? Grałem tak już na off-ie w Lubinie i radości to wiele z tego nie było :/ (..no oprócz zajebistej atmosferki, możliwości spotkania znjaomych mord ... i taniego piwa :D )

Technicznie wrzucanie dostępnych (przecież na wielu turniejach taktyk), to chyba nie jest wielkie wyzwanie? U mnie jak robiłem Krakow Open to ogarnąłem temat.

Brak możliwości gry na PC bez taktyk, stawia pod dużym znakiem zapytania mój przyjazd.
Od 10.11 jestem po za domem , na wyjeździe i DUŻO ogarnięcia mnie kosztuje, abym wyrwał się przyjechał na Wrocek...a bez taktyk. to hmmm...

Ibenolos

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
11 years 5 months ago #115336 by dior
Dla mnie nie ma to większego znaczenia. Najważniejsze jest to, że się spotkamy. Pisałem wcześniej, sam przychylałbym się do opcji gospodarz decyduje - czyli w najgorszym razie połowa meczów z taktyką, połowa bez taktyki.
Większość graczy chyba woli bez. Niech Foka zadecyduje ostatecznie albo zróbmy głosowanie.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
11 years 5 months ago #115337 by Ibenolos
DIOR : Pisałem wcześniej, sam przychylałbym się do opcji gospodarz decyduje - czyli w najgorszym razie połowa meczów z taktyką, połowa bez taktyki. - hehe flaszyna z piwkiem do połowy pełna, czy do połowy pusta? :P

W głosowaniu, to większość pewnie bez taktyk, ale parę osób na taktykach jednak gra.
Mecze bez spiny, więc komu to miałoby przeszkadzać?
Chodzi o przyjemnośc z gry, tych co lubią i tych co nie stosują taktyk...w skrajności snuje się mi turniej TYLKO NA TAKTYKACH ;D - NIE NO, ŻART :P

Oczywiscie. Organizator decyduje.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

Time to create page: 0.243 seconds
Powered by Kunena Forum