Re: SWOS_GG wersja 0.82 już jest

More
12 years 8 months ago #103381 by olesio
Nowy sezon i nowi gracze, także całośc uaktualniona i do pobrania z: swos-gg.cba.pl albo aktualizacja
bazy numerów pod skrótem klawiszowym Ctrl+U. Komunikat o braku trzeciej ligii oczywiście trzeba zignorować.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
12 years 6 months ago #105613 by olesio
Nowa wersja bazy do pobrania kombinacją klawiszy Ctrl+U albo cały program z aktualną bazą oraz zapisanym podziałem na ligii tradycyjnie dostępny na: swos-gg.cba.pl - ostrzeżenie o braku trzeciej ligii należy zignorować. Przy okazji prosze prowadzących ligii aby dopilnowali by nowe osoby przed dopisaniem, podawały również swoj numer GG w profilu, bo to ułatwia mi aktualizowanie, nie muszę latać po forum i szukać czy podał numer GG przy dopisuwaniu. T.i.A.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
12 years 5 months ago #106606 by olesio
Nowa wersja bazy i zapisane ligi do pobrania w archiwum z programem na: swos-gg.cba.pl lub aktualizacja bazy przez Ctrl+U. Ostrzeżenie o braku trzeciej ligi przy pobieraniu danych o ligach należy zignorować, zostawiam je jeszcze, bo kto wie może 3 liga wróci.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
12 years 3 months ago #108374 by olesio
Czekałem na mikołajki by zrobić Wam prezent ;) Zaktualizowana baza na: swos-gg.cba.pl albo do pobrania pod kombinacją klawiszy Ctrl+U w programie.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
12 years 3 months ago #108383 by ulg81
dziękujemy Święty Mikołaju :D

Please Log in or Create an account to join the conversation.

Time to create page: 0.245 seconds
Powered by Kunena Forum