Re: SWOS_GG wersja 0.82 już jest

More
14 years 6 months ago #72385 by olesio
Na stronie swosgg.ugu.pl dostępny jest SWOS_GG wersja 0.90 wraz z nową bazą
uwzgledniającą nowych graczy (wersja 2.08). Zachęcam do pobrania całego pliku rar,
w razie problemów jest też mirror strony pod adresem swos-gg.cba.pl i to tyle :)

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
14 years 5 months ago - 14 years 5 months ago #73643 by olesio
Już jest najnowsza wersja SWOS_GG oznaczona numerem 0.81 i bazą do której dodani zostali IRONG_GHOST2 oraz PAPAJ.
Program ignoruje czwartą ligę jeżeli takowa nie jest dodana na stronie. Korzysta również teraz z poniższego adresu strony,
na którą zapraszam po najnowszą wersję, bo ów server działa z moich obserwacji nieco stabilniej swos-gg.cba.pl :)

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
14 years 5 months ago #74070 by olesio
Właśnie wydałem najnowszą wersję programu oznaczoną numerem 0.92. Polecam pobeać całość, bo w poprzedniej
wersji był błąd i jak nie ma czwartej ligi, to ptogram zostawiał stare wpisy przez co nicki graczy się dyblowały. No
a do bazy dodałem FILIPPOUSISa, a błąd zauważyłem dopiero wyszukując gracza o nicku VECCHIASIGNORA, dzieki
za opinie o programie, a co do tego czy umieszczenie tych danych gg jest legalne odpisałem Tobie na gg, jakby coś
nie doszło, to piszę tutaj - oroż numery zostały zgromadzone mozolnie po przeglądaniu tej strony plus to co podesłał
mi Lord Pablo. Jak ktoś nie wyraża zgody na udostępnienia swojego numeru to mogę oczywiście zamienić w bazie
jego numer na 0 i wysyłanie wiadomości do niego nie będzie możliwe. Tylko że póki co nikt nie zgłaszał problemów
typu spam od obcych i takie tam. Program powstał po to aby ułątwić życie graczom, a nie im szkodzić. To tyle - dla
przypomnienia adres strony to: swos-gg.cba.pl w razie czego mirror na ugu.pl jest, ale na cba.pl jest głowny.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
14 years 4 months ago #75344 by olesio
Kolejny miesiąc i dodani nowi gracze do ligi 3B. Poprawiony nick IRON_GHOSTa. Usunięty NOOBAS.
Geese został jakby ktoś chciał się w razie czego jeszcze z nim skontaktować, bo bana na gg mu nie
założymy przecież :P Przypominam że cały program dostępny jest pod adresem: swos-gg.cba.pl

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
14 years 3 months ago #76950 by olesio
Początek kolejnego miesiąca rozgrywek to kolejna wersja bazy graczy. Dodani nowi grasze z trzecich lig
oraz poprawiony nick Baracka Obamy (na Hesus). Aktualna bazę mozna pobrać poprzez polecenie z menu
Plik (Ctrl+U) albo caly program z działu Download na stronie swos-gg.cba.pl - miłego używania :)

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
14 years 3 months ago #77839 by vipdavid
nie wiem dlaczego ale po właczeniu tej wtyczki nie pokazuje mi nic żadnego okienka rozmowy na gg po czym uruchamia mi się AQQ( bo mam zarówno jeden jak i drugi komunikator na kompie) po czym nadal nie włacza mi się okienko rozmowy kiedy wybiorę nick.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
14 years 2 months ago #78371 by olesio
Nowy rok i kolejna wersja SWOS_GG. Tym razem 0.93 z zupełnie nowymi plikami bazy (wersja 3.0)
oraz plikeim z danymi o przynależności graczy do poszczególnych lig. Także należy zastąpić pliki z
[oprzedniej wersji tymi dostępnymi na swos-gg.cba.pl - a i teraz program zajmuje nieco mniej.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
14 years 2 months ago #78560 by olesio
Przy okazji dodawania nowego gracza trzeciej ligi, zauważyłem błąd w kodzie, mianowicie
program źle wczytywał podział graczy na poszczególne listy nicków w ligach. Poprawiłem
to oraz dodałem możliwosć uruchomienia tylko jedenj kopii program na raz. Prosze o jak
najszybsze zaktualizowanie całego programu wszystkich jego Użytkowników oraz prosze
aby ruichi nie dopisywał nowych jeżeli w swoim profilu nie wpisali numeru gg, bo co tam
z tego że ktoś poda przy zapisie, jak później trzeba się przekopywać przez forum żeby ten
numer ustalić. to tyle. Link do programu swos-gg.cba.pl proszę pobrać cały program.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
14 years 2 months ago #78848 by olesio
Polecam pobrać najnowsą wersję programu SWOS_GG ze strony swos-gg.cba.pl w
której to poza dodaniem do bazy gracza o nicku Stomlilwcy, zmieniłem kod pobierający z
Internetu dane. Teraz korzysta on z niezależnego od przelądarki IE komponentu. Ponieważ
wcześniej korzystał z modułÃ³w współpracujących z Internet Explorerem, co sprawiało że
kiedy komputer po włączeniu Windowsa nie miał jeszcze ikonki połączenia sieciowego w
obszarze obok zegarka - nie było możliwe pobieranie danych. poza tym użyty komponent z
tego co wiem działa nieco szybciej niż ten który korzysta z - jak wiemy - powolnego IE :)

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
14 years 1 month ago #79963 by olesio
Nowy sezon i nowa wersja bazy. Cały program do pobrania ze strony: swos-gg.cba.pl
Natomiast aktualizacja bazy poprzez opcję w menu Plik albo naciśnięcie klawszy Ctrl+U.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

Time to create page: 0.211 seconds
Powered by Kunena Forum