Re: SWOS_GG wersja 0.82 już jest

More
13 years 6 months ago #91096 by olesio
Po rekordowym sezonie i odczekaniu ponad doby od upublicznienie lig z radością stwierdziłem,
że nie przybył nikt, kogo trzeba by dopisać do bazy. Także możecie spokojnie pobrac nowe dane
w programie poleceniem z menu Ligi , ewentualnie caly program ze strony swos-gg.cba.pl

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
13 years 5 months ago #92329 by olesio
Kolejny sezon, w ktorym występuje w ligach tylko Stara Gwardia, a więc nikogo nie
muszę dopisywać do bazy, wystarczy uaktualnić poleceniem z menu Ligi albo też
pobrać calośc z swos-gg.cba.pl i rozpakowac do katalogu z prawami zapisu.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
13 years 4 months ago #94285 by olesio
Nowy sezon i nowa wersja samego pliku bazy. Calośc do pobrania
tradycyjnie ze strony swos-gg.cba.pl lub uaktualnienie samej
bazy przez polecenie w menu Plik lub kombinacją klawiszy Ctrl+U.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
13 years 3 months ago #95527 by olesio
W nowym roku nowa aktualizacja. Program do pobrania z najnowszą bazą numerów - tradycyjnie ze strony: swos-gg.cba.pl
albo sama baza pod poleceniem z menu Plik lub skrótem klawiszowym Ctrl+U. I przy okazji dziękuję za dopilnowanie aby nowi
gracze mieli uzupełnione profile o swoje numery GG, znacznie ułatwia mi to pracę przy aktualizowaniu bazy numerów programu.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
13 years 2 months ago #97150 by olesio
Nowy sezon i aktualniona baza dostępna pod skrótem klawiszowym Ctrl+U lub
w menu Plik albo całość do pobrania jak zwykle stąd swos-gg.cba.pl :)

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
13 years 1 month ago #98392 by olesio
Nowy sezon, więc cóż innego mogę w tym wątku napisac :) Nowa baza pod skrotem klawiszowym Ctrl+U
albo poleceniem w menu Plik , a cały program do pobrania - jak zwykle - ze strony: swos-gg.cba.pl

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
13 years 3 weeks ago #99935 by olesio
Kolejny sezon, tym razem wyjątkowo wystarczy uaktualnić ligi, bo nikt nowy póki co nie musi zostać dodany do bazy. Cały program do pobrania tradycyjnie z: swos-gg.cba.pl

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
13 years 3 weeks ago #100008 by olesio
Jednak doszedl nowy gracz do trzeciej ligi, więc go dodałem. A caly program do pobrania tradycyjnie
ze strony swos-gg.cba.pl Mozna też oczywiście nacisnąc Ctr+U aby zaktualizować plik bazy GG.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
12 years 11 months ago #101071 by olesio
Dodany Deyna84. Ligi aktualizowane. Program informuje, że nie mozna wczytać tabeli 3 ligii przy aktualizacji, ale to póki co zostawiam. Bo jeszcze pewnie
nadejdą takie czasy, kiedy będą znowu przynajmniej trzy ligii. Na to licze. I pewnie nie tylko ja. Cały program dostepny jak zwykle na: swos-gg.cba.pl

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
12 years 10 months ago #102017 by olesio
Nowy sezon, ale nikt nowy się póki co nie pojawił w drugiej lidze, a więc wystarczy dokonac aktualizacji
lig i zignorowac błąd o braku trzeciej ligi. Albo można pobrać w calości program z: swos-gg.cba.pl

Please Log in or Create an account to join the conversation.

Time to create page: 0.189 seconds
Powered by Kunena Forum