Re: Strefa kinomana - ulubione filmy, seriale, bohaterowie

More
14 years 7 months ago #72837 by Foka
Temat specjalnie dla Stellozy, co by mógł się pochwalić swoimi ulubionymi postaciami z tv. Aler innych oczywiście również zachęcam.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
14 years 6 months ago - 14 years 6 months ago #73150 by stellozza

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
14 years 6 months ago #73185 by Root
:) Ja na poważnie odpiszę....

Ulubione seriale: ,,Drużyna A , ..Magnum P.I. , ,,Świat według Bundych , ,,Barnaby Jones , ,,Kojak , ,,Colombo ...

Ulubione filmy: ,,Braveheart , ,,Gladiator , ,,Existenz , ,,Bure baruta (pol. ,,Beczka prochu ), ,,Las Vegas parano , ,,Football factory , ,,Tora! tora! tora! , ,,Parszywa dwunastka ..

jak sobie coś przypomnę to napiszę...

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
14 years 6 months ago - 14 years 6 months ago #73188 by Foka
Uwielbiam komedie .... zwłaszcza te polskie : Poranek Kojota, Chłopaki nie płaczą, Lejdis, Testosteron

Ogólnie polskie kino preferuje, jakoś tak patriotycznie. Do tego co wyżej dołożę : Wszyscy jesteśmy Chrystusami i Dzień Świra.

Jak mam iść na zagraniczne produkcje do kina, to najlepiej takie, co by się zrelaksować i nie wgłębiać za bardzo w analizę np Narzeczony Panny Młodej (fajnie iść z żoną czy dziewczyną), albo Kac Vegas.

A jak już bym chciał się zabawić w analizę no to kiedyś uwielbiałem
haha :D ale tu się walnąłem zamiast Mulholand Drive napisałem MarloPlace ;)

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
14 years 6 months ago #73191 by xflea
Myślałem, że takie to na tej społecznościowej stronce będą wrzucane...:)

Ale też jak Root - na poważnie.

Seriale: na szczęście tylko dwa - NCIS i South Park - wszystkie odcinki widziałem, South Park nawet po parę razy :P Z dawnych czasów Robin of Sherwood (ten z muzyką Clannad - genialny serial).

Filmy: dużo tego, w sumie najbardziej lubię filmy muzyczne, bo można po wielokroć oglądać - The Blues Brothers , Hair , Jesus Christ Superstar . Blues Brothers to dla mnie chyba najdoskonalszy film. Spoza tego gatunku: Tarantino (ale bez Jackie Brown - nuda), Mad Max - trylogia, młody Gibson to był gość, Królowa Margot , Ostatni Mohikanin , itd...

Generalnie mam coś takiego, że ze strasznym sentymentem wspominam wszelkie rozrywkowe pozycje z lat 80 - wczesne 90 - zarówno te dobre Terminator , Mad Max , jak i nawet sieczkę - American Ninja - pamięta to ktoś? :) z Michaelem Dudikoffem, hehe. Teraz to rzadziej mi się coś spodoba, starość nie radość :) No i jeszcze w czasach jak nie było internetu, to jak dali jakiś fajny serial w dwóch dostępnych kanałach, to nie można się było doczekać następnego tygodnia...

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
14 years 6 months ago #73431 by szczepan
kolego xflea - serial robin of sherwood to hit wszechczasow - absolutnie kapitalny.
w ogole widze, ze we wczesniejszych postach padlo kilka zacnych tytulow, jak chocby krolowa margot - warto dla samej pieknej isabelle adjani ;D - czy kac vegas :)

od siebie ze starych seriali dorzuce miasteczko twin peaks, miami vice( z johnsonem i thomasem, choc kinowa wersje z farrellem tez przelknalem) rownie kultowa i genialna rzecz co robin z sherwood, trzecia planeta od slonca, czy hotel zacisze z johnem cleesem

a z filmow - jakos dziwnym trafem podchodzi mi wiekszosc z tego w czym mozna zobaczyc russela gladiatora crowa czy mela wallace a gibsona. zawsze chetnie rzuce tez okiem na to w czym za mlodu grala pani ryder winona - bo to ladna kobieta byla;)

na osobne wspomnienie zasluguje bareja i jego komedie - mistrz! ;D

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
14 years 6 months ago #73471 by Root

Generalnie mam coś takiego, że ze strasznym sentymentem wspominam wszelkie rozrywkowe pozycje z lat 80 - wczesne 90 - zarówno te dobre Terminator , Mad Max , jak i nawet sieczkę - American Ninja - pamięta to ktoś? :) z Michaelem Dudikoffem, hehe. Teraz to rzadziej mi się coś spodoba, starość nie radość :) No i jeszcze w czasach jak nie było internetu, to jak dali jakiś fajny serial w dwóch dostępnych kanałach, to nie można się było doczekać następnego tygodnia...


Of course! ,,jedynka ,,Amerykańskiego ninja była najlepsza (to samo tyczy się ,,Robocop a ).

Dorzucę do moich ulubionych właśnie wspomniany przez Szczepana serial ,,Miami vice (zawsze chciałem mieć krokodyla/aligatora na własnej łajbie :P hehe) a z filmów ,,Pulp fiction i ,,Raport Pelikana i ,,Top gun .

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
14 years 6 months ago #73474 by lobo
Filmy:

1. Bullet
2. Pulp Fiction
3. Forrest Gump

Z polskich to tylko komedie:

1. Bareja
2. Machulski (wczesny - Sexmisja, Vabank)
3. Lubaszenko (wczesny - Sztos, Chlopaki nie placza)

Seriale to Szczepan juz zauwazyl mistrzostwo Robina z Sherwood (tylko ten pierwszy, blondyn byl gejem :P), niesmiertelne Alternatywy czy niewiele slabsi Zmiennicy.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
14 years 6 months ago #73476 by PIOOTREK86
Nikt z was nie ogladal koszmaru z ulicy wiazow? :D

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
14 years 6 months ago #73838 by Wodiczko
Filmy:
1. W zasadzie wszystko, co popełnili bracia Coen - chociaż w tym przypadku Big Lebowsky miażdży każdą konkurencję (latynos pederasta Torturro)
2. Snatch - Ritchie był w mega formie, jak to robił, Stathan świetnie zagrał...teraz trzeba na Watsona czekać :)
3. As good as it gets - dla mnie najlepszy film późnego Nicholsona i ex aequo Jerry Maguire - Cuba Gooding Jr jest niesamowity oraz Training Day - Denzel rządzi

Seriale:
1. Nie będę oryginalny, ale Robin wszystkich rozwala :)
2. M.A.S.H - chyba nie trzeba tłumaczyć, człowiek oglądając nie podnosi się z podłogi...
3. Miami Vice (właśnie kupiłem sobie box 1 sezonu :P) - remake też ujdzie, chociaż Farell bardziej mi przypomina Johnsona niż Foxx Thomasa i jeszcze House M.D. - jakoś tak się uzależniłem od obejrzenia pilota

Please Log in or Create an account to join the conversation.

Time to create page: 0.246 seconds
Powered by Kunena Forum