Re: Gra, która wciągnęła Was na najdłuższy czas (i nie jest to SWOS )

More
15 years 1 day ago #61985 by Wodiczko
Skoro jest topic o pierwszej grze w życiu, to można zrobić też topic o takiej, która najdłużej trzymała Was przy monitorze :P
Ja mam takie wspomnienia:
Settlers z Amigi - czasy, kiedy zostawiało się maszynkę włączoną na noc, żeby się wszystko w końcu zbudowało :P
2 serie RPG na PC - Eye of the Beholder (bez 3 szmirowatej części) i Might%Magic (też tylko do 5 części) - wciągało to masakrycznie

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
15 years 1 day ago #61986 by Foka
W życiu grałem w 5 gier (łącznie z sensible):

1. NBA
2. CM czy FM
3. PES
4. Wszelkiej maści skoki narciarskie

Najwyżej stawiam PESa. Jednak żadnej z tych gier nie byłem takim maniakiem jak sensible.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
15 years 1 day ago #61987 by dior
Pirates - C64 spędzałem nad tym dnie i noce w podstawówce.
HOMM głÃ³wnie 3 część
Neverwinternights - zdecydowanie najwięcej czas grałem w tę grę (nie licząc swosa).

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
15 years 23 hours ago #61995 by Wodiczko
No w PES też gram nałogowo, jeszcze od czasów International Superstar Soccer na Nintendo 64. W zasadzie dla tej gry kupiłem pierwsze Playstation :p

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
15 years 23 hours ago #61998 by lobo
1. Civilization - zaczynajac od 1, jeszcze na Amidze, ciagle zmienianie dyskietek i czekanie na wgranie, grrrr. Pozniej bylo Civilzation 4 i jej upgrady (Warlords, Beyond the Sword)

2. GTA 1, 3, Vice City, San Andreas, 4. Tu w przeciwienstwie do innych serii kazda kolejna wersja jest lepsza od poprzedniczki.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
15 years 22 hours ago #62000 by Nepus
Było ich kilka:
na C-64 Dynamite Dan, River Raid, Giana Sisters, Montezuma, Microprose Soccer - w te gry dłuuuugo grałem
na PC-ta był taka gra The Manager, nocami z kumplami graliśmy (można była grać w max.4)
Wszystko jeszcze gdzieś leży łącznie z C-64 ;D

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
15 years 22 hours ago #62004 by dzem
Zdecydowanie seria civilization. Najwiecej czasu spedzilem przy 2-giej odslonie. 4 jest oczywiscie o niebo lepsza ale brak czasu pozwolil mi do tej pory tylko kilka razy podbic kmiotkow z innych nacji.
HOMM 3, Literaki (wiecej gier niz w swosa online:P), Warlords 2 deluxe, Settlers 2 i rodzynek jesli chodzi o zrecznosciowki - Screamer (1 oczywiscie)- najdynamiczniejsze wyscigi w jakie gralem.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
15 years 20 hours ago #62013 by xflea
ponieważ miejsce 1 jest zarezerwowane dla SWOSa, to reszta podium wygląda następująco:

2. Heroes of Might and Magic II i III (w I grałem mało, IV mi nie leży, a V to w ogóle szkoda gadać), przy czym HOMM III jest prawie ex equo ze SWOSem...:) - @ dior - czasem jeszcze gramy z kumplem przez internet w hirolsow ;)

3. Diablo I i II. jeżeli ktoś grał, to wystarczy, że napisze że doszedłem na single playerze do 99 lev bez cheatów... teraz mam duże nadzieje związane z częścią III, ale jak znam Blizzard, to pewnie za sto lat wydadzą :D

@ dzem - ja na kurniku dograłem około 450 gier, ale w odpowiednim momencie powiedziałem STOP :) mój kumpel się nie uwolnił od nałogu i ma jakieś 5500 gier - można przeliczyć ile to dni non-stop na literakach

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
14 years 11 months ago - 14 years 8 months ago #62145 by cinek
Jest kilka gier ktorym poswiecilem troche czasu.

na Amidze

1. Civilization na poczciwej Amidze 600 dnie i noce spędzone przy tej grze. Było kilka cywylizacji(panstw) i oczywscie kazda trzeba bylo wyprobowac, rozudowac i koniecznie przejac wladze nad swiatem tworzac supermocarstwo :D Zdecydowanie najwiekszy pozeracz czasu :)
2. Settlers
3. Pinball Fantasies
4. Supaplex

na PC

gry sieciowe

hattrick, gamedesire (bilard, snooker),kurnik , counter strike, unreal tournamnet

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
14 years 11 months ago #62165 by szczepan
little big adventure-jak na swoje czasy i na sprzet na ktorym dawalo sie w nia grac, czyli pc 386: niewiarygodna, niesamowita, kultowa, piekna.
no i oczywiscie w swoim czasie championship manager-cholernie uzalezniajace dranstwo

aha, zapomnialbym o kurniku i przekletych literakach :) na szczescie, podobnie jak xflea, wyzwolilem sie!

Please Log in or Create an account to join the conversation.

Time to create page: 0.227 seconds
Powered by Kunena Forum