Długie podanie i mocny strzał

More
15 years 1 month ago #60663 by 19Lechia45
Witam. Jestem kompletnym newbie jeśli chodzi o swos a takze czy mógłby mi ktoś powiedzieć jak zagrać długie podanie w grze ? Ale takie naprawde na kilkadziesiąt metrów, gracz CPU co chwila takie stosuje. Naciskam ctrl-r, prztrzymuje z całej siły, naciskam kilkakrotnie a i tak zawodnicy podają co najwyżej na kilka/kilkanaście metrów... Strzały to samo... Ich siła też jest tragiczna.

Proszę doświadczonych o pomoc.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
15 years 1 month ago #60665 by Foka
ctr i R?? A ?? w swosie gra się samym ctrl. A długie podanie strzał robi się kontrując uderzenie. Czyli chcesz kopnoć do przodu daleko to dajesz ctrl i wciskasz w dół.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
15 years 1 month ago #60696 by dior

ctr i R?? A ?? w swosie gra się samym ctrl. A długie podanie strzał robi się kontrując uderzenie. Czyli chcesz kopnąć do przodu daleko to dajesz ctrl i wciskasz w dół.


A dokładniej po oddaniu strzału natychmiast wybierasz przeciwległy kierunek. W swosie masz możliwość kopnięcia piłki na różne odległości. Tylko klikając na control uzyskasz podanie po ziemi. Tuż po podaniu możesz wybrać przeciwległy kierunek (wtedy piłka przyspieszy) i/lub któryś z kierunków bocznych (wtedy ją podkręcisz). Przytrzymując mocniej ctrl i trzymając strzałki w kierunku strzału uzyskasz mocniejsze kopnięcie na kilka metrów (my to nazywamy podstawowym strzałem), możesz po tym strzale wybrać któryś z bocznych kierunków - podkręcisz piłkę. Możesz nacisnąć ctrl i chwilę przytrzymać, a w momencie strzału (piłka zaczyna się przemieszczać) puścić strzałki na chwilę. Będzie to dość wysokie uderzenie, taki pośredni strzał (z opcją podkręcenia). Najdalsze uderzenie uzyskasz wybierając podstawowy lub średni strzał i od razu cofając strzałki (oczywiście z opcją podkręcenia - kierunki boczne).

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
15 years 1 month ago #60722 by 19Lechia45
Dzięki Wam, zabieram sie za praktyke ! ;)

EOT

Please Log in or Create an account to join the conversation.

Time to create page: 0.189 seconds
Powered by Kunena Forum