Re: SIERPIEN I GRACZE

More
15 years 9 months ago #47431 by Big Boss
widac stosuje sie tutaj typowo pisowskie nastawienie chociaz po nie lepsze kto ma cos do powiedzenia wiecej niz wolno zamyka sie temat.
tak chcialem lige 20 osobowa x2 to po pierwsze, ale widac ze sa problemy ze zlapaniem nawet 14 ludzi, wiec ok moze i tamten system nie zdalby egzaminu (ale i tak twierdze ze bez sprawdzenia nie da sie oceniac - caly czas chodzi mi o system x2) jesli chcecie ok dajmy 16 w 2 lidze na sierpien ale jesli znowu bedzie to samo trzeba to zmienic. Co do screenow nie mam archwium poza tym gram na roznych kompach, a paczek madralo pisze od tygodnia ze nie moge zlapac ludzi (2 mi sie udalo, zostalo 2) ja gram od polowy miesiaca w lidze wiec jak mam miec caly miesiac na zlapanie przeciwnikow jak raptem 2tyg gram pomysl zanm cos napiszesz.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
15 years 9 months ago #47434 by Skott78
Replied by Skott78 on topic Re: SIERPIEN I GRACZE
Wiec tak koleżko po pierwsze pisałeś że nie możesz złapać Gutka na gg trochę to dziwne bo ja z nim pisalem niemal codziennie wiec nie wciskaj kitu ze nie mogles go zlapac po drugie grasz dopiero pierwszy sezon jak sie nie myle i robisz awanture o ksztalt ligi od tego jest rada ligi zeby ta lige zrobic tak zeby byla najlepsza i skoro oni twierdza ze to podniesie poziom rozgrywek to trzeba to zaakceptowac a czas pokaze czy mieli racje

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
15 years 9 months ago #47435 by paczek
Replied by paczek on topic Re: SIERPIEN I GRACZE
No to napisałeś raz w odpowiednim wątku

Ale po jakiego ch... piszesz jeszcze w wątku LIGA SIERPIEN.
Aha i sam się zgłosiłeś w połowie miesiąca, wiedziałeś że masz o połowę miesiąca czasu mniej na ich znalezienie...
Kolejny założony bez sensu wątek, jak dla mnie do zamknięcia i przeniesienia do archiwum.

Od teraz wszystkie uwagi pisać na gg do kogokolwiek z rady ligi. Nad każdą propozycją się zastanowimy i jeżeli jakaś będzie sensowna NA PEWNO poddamy pod głosowanie.

[EDIT] Skott to nawet nie rada ligi zadecydowała, a wszyscy głosujący. Było głosowanie, wyniki jakie były takie będą.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
15 years 9 months ago - 15 years 9 months ago #47436 by ruichi
Replied by ruichi on topic Re: SIERPIEN I GRACZE
powiem CI chlopie ze lepiej Pisowskie czy poskie niz lepperowski i giertychowskie jakie tutaj prezentujesz.. grasz pol sezonu, a robisz raban jakbys siedzial z nami nie wiadomo ile i sie na wszystkim znal... zmien ton wypowiedzi albo sie wiecej nie zobaczymy, bo my nie przychodzimy tutaj sie przekrzykiwac, ale pograc i pogadac, a ja jestem cierpliwy i wyrozumialy, ale do czasu..

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
15 years 9 months ago #47438 by paczek
Replied by paczek on topic Re: SIERPIEN I GRACZE

13.3. Prezesa można odwołać w wypadku, gdy 5 osób zgłosi na forum taką potrzebę, w tym dwóch członków Rady Rozgrywek. Należy wtedy zaproponować nowego organizatora.
13.4. Osobę z Rady Rozgrywek można odwołać w wypadku, gdy 5 osób zgłosi na forum taką potrzebę.


Zawsze możesz się odwołać od tego, nikt ,,stołka nie będzie się trzymał.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
15 years 9 months ago #47443 by SzymS
Replied by SzymS on topic Re: SIERPIEN I GRACZE
Heh czytam niektore wypowiedzi osób mających pretensje i zastanawiam się co sie tutaj dzieje. Ktos marudzi ze za duzo w lidze ktos ze za mało...swos nie jest prostytutka żeby każdemu dogadzać... wiec do tych co mowią ze ilość graczy jest zbyt duza w ligach....ja zaczalem lige od 16 lipca (problemy z kompem) i uda mi sie spokojnie ją skończyc....a do tych co mowią że za mało-- popatrze na ludzi ktorym ciezko jest rozegrac nawet 12 meczy w odpowiednim terminie. Skonczmy dyskutowac i zacznijmy grac. A jesli chce ktos marudzić dalej to może niech sie uda do programu zerwane więzi lub zielone drzwi lub moze lepoiej urzekła mnie Twoja historia: i tam sie wyżali.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
15 years 9 months ago #47462 by Big Boss
Replied by Big Boss on topic Re: SIERPIEN I GRACZE
terefere baraze i tak mam a kto ma mniej meczy rozegranych ja czy gutek ??? w 2 dni moge zagrac wszystko ale od polowy miesiaca go nie widzialem moze nie dostal na gg wiadmosci nie raz nie dochodza jak sa uzytkownicy niedostepni jakby chcial zagrac napisal by na mesejdz swosa - olewa bo dostaje wpierdol i odemnie tez by dostal 4x- tyle mam do powiedzenia w tym temacie

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
15 years 9 months ago #47485 by cinek
Replied by cinek on topic Re: SIERPIEN I GRACZE

terefere baraze i tak mam a kto ma mniej meczy rozegranych ja czy gutek ??? w 2 dni moge zagrac wszystko ale od polowy miesiaca go nie widzialem moze nie dostal na gg wiadmosci nie raz nie dochodza jak sa uzytkownicy niedostepni jakby chcial zagrac napisal by na mesejdz swosa - olewa bo dostaje wpierdol i odemnie tez by dostal 4x- tyle mam do powiedzenia w tym temacie

ale ty skromny jesteś ;D

Please Log in or Create an account to join the conversation.

Time to create page: 0.196 seconds
Powered by Kunena Forum