PABLO kontratakuje

More
16 years 6 months ago #28459 by Lord Pablo
ZIOMKI niektórym z was należy sie mała zjobka. Wiem że kilku z was ma to w dupie więc olejcie sobie to, ale ogólnie to jestem zaskoczony (i tu joby dla stałych bywalców starych wyjadaczy) ale nie do wszystkich wiec nie obwiniam nikogo bezpośrednio.) Wypuściłem DYSK PL, ale jak przychodzi do meczu i pada pytanie DYSK PL czy oryginal okazuje sie że mało kto ten dysk ma. brrrrrrrrrrrrr SZOK. Rozumiem przychodzi nowy gracz i go niema, więc jeśli chce i NOWEMU zalezy to chętnie pomogę dam instrukcje LINK by promować ten dysk. Ale czemu starzy wyjadacze go nie mają ?? Ziomki to nic trudnego INSTALKA zajmuje kilka sekund, a korzystanie z dysków dwóch jest bardzo łatwe, wielu z was nawet sie nie chciało zainstalować tego MINI programiku, Wystarczy usunąc dotychczasowy skrót od KAILERY i odpalać z dwóch nowych skrótów PL oraz Oryginal. To nic trudnego wystarczy chcieć. Niema żadnego wachlowania dyskami, żadnego update NIC tylko włączasz ten skrót który cię interesuje. Jedno z drugim nie koliduje. Nikogo nie błagam nikogo nie namawiam ale frekwencja posiadania dysku PL jest mniejsza niż sie spodziewałem. Kolejne JOBY dla prowadzących ligę Dwa razy interweniowałem by w topicu była Data pojawienia sie i dwa razy ta data zniknęła na drugi dzień z głÃ³wnego TOPICA na IRCu. wrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
16 years 6 months ago #28461 by Lord Pablo
Replied by Lord Pablo on topic Re: PABLO kontratakuje
Do nowych JEST wypuszczony DYSK PL warto go mieć i nim grać nie ma tam tych wymyslonych przez niemców drużyn, Są tam nasze polskie WISŁA LEGIA RUCH itd. Do tego druzyny stare standardowe oraz aktualne z DOPISKIEM 2007, oraz kilka niespodzianek np, POLAND CLASSIC z Bońkiem Deyną itd itd............. warto go mieć i tym dyskiem grać jest znacznie ciekawszy........................

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
16 years 6 months ago #28472 by Wodiczko
Replied by Wodiczko on topic Re: PABLO kontratakuje
Pablo, ja posypuje glowe popiolem, bo moglem w zasadach na pazdziernikowy puchar ligi wrzucic obowiazek grania dyskiem pl (jesli w listopadzie bede prowadzil te rozgrywki to juz tak bedzie, nie ma chuya we wsi :) ) = chociaz trudno to pewnie bedzie wyegzekwowac... mysle ze pazdziernikiowy PP powinien byc grany z dysku PL ( to juz chyba Twoja dzialka :) ) ja i tak sie pytam prawie zawsze (czy ooo czy liga) ktorym dyskiem gramy i jeszcze nikt sie nie wykazal checia gry dyskiem PL... chociaz mysle, ze Foke tez mozna przekonac, zeby obligatoryjnie lige grac wlasnie tym dyskiem.... (ale bedzie trzeba to do regul ligi dopisac i takie tam....) Pozdro :)

Please Log in or Create an account to join the conversation.

  • VirgoPL
  • VirgoPL's Avatar
  • Visitor
  • Visitor
16 years 6 months ago #28486 by VirgoPL
Replied by VirgoPL on topic Re: PABLO kontratakuje
Proponuje wprowadzic obowiazek grania dyskiem stworzonym przez Pablo w lidze i pucharach

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
16 years 6 months ago #28492 by dior
Replied by dior on topic Re: PABLO kontratakuje
Wybaczcie, ale ja nie lubie grać edytowanymi drużynami. Już raz próbowaliśmy i nie przyjęło się. Sam zawsze proponowałem dysk ogólny. Napisałem w poprzednim topicu, że miła inicjatywa i się dostosuję. Podtrzymuję zdanie, ale jestem przeciwny zmuszaniu do czegokolwiek. To ma być zabawa, ja najlepiej bawię się, grając Ajaxem z sezonu 96/97. Jeśli większość najlepiej bawi się oryginalnymi składami, to zostańmy przy tym.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
16 years 6 months ago #28493 by Lord Pablo
Replied by Lord Pablo on topic Re: PABLO kontratakuje
DIOR ale ja specjalnie dla ciebie AJAX zostawiłem bez zmian taki jak lubisz. Pomyslałem o kazdym graczu, wiem że AJAX

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
16 years 6 months ago #28494 by Intermario
Replied by Intermario on topic Re: PABLO kontratakuje
Jesli pozostana zespoly uzywane przez graczy typu Brazil, Real, Ajax, Barca to PL dysk moze byc :)

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
16 years 6 months ago #28495 by Wodiczko
Replied by Wodiczko on topic Re: PABLO kontratakuje
Te zespoly zostaly, jedynie sa zmienione nazwiska przeciez. A to chyba nikomu tak bardzo nie przeszkadza, prawda ? :)

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
16 years 6 months ago #28611 by dior
Replied by dior on topic Re: PABLO kontratakuje
Pablo, to w takim razie bardzo przepraqszam za krzywdzącą opinie i jednocześnie dziekuję! Tak to ja mogę grać:)

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
16 years 6 months ago #28697 by cinek
Replied by cinek on topic Re: PABLO kontratakuje
Można wprowadzić obowiązek np dla 1 i 2 ligowców, ale nic na siłę. O ile sie nie mylę to trzecie takie podejście do gry dyskiem polskim. Trudno zmienić przyzwyczajenia graczy :) może z czasem nie będzie już padać trywialne pytanie jaki dysk .

Please Log in or Create an account to join the conversation.

Time to create page: 0.185 seconds
Powered by Kunena Forum