Sprawa DJ_Roberto

More
16 years 7 months ago #27212 by Spankin
Replied by Spankin on topic Re: Sprawa DJ_Roberto
ja jestem za banem na #sensible.pl i polskie rozgrywki, miesiac za malo, na zawsze - moze troche za duzo, moze na 3-6 miesiecy? w przypadku recydywy permanentny

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
16 years 7 months ago #27219 by sszbig
Replied by sszbig on topic Re: Sprawa DJ_Roberto
Miałem podobną sytuację jak Primo. Jurczak grał ze mną mecz i po stracie kolejnej bramki się rozłączył twierdząc, że net padł. Ponadto zaszedł mi za skórę w trakcie gry pisząc prowokacyjne teksty.
Uważam, że powinien dostać nauczkę, jednak nie powinniśmy wywalać go na amen. Każdego człowieka można wychować i wierze, że Jurczak potrafi się zmienić. Moja propozycja jest taka, żeby karać go za każdy kolejny wybryk 2-krotnie dłuższym banem.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
16 years 7 months ago #27237 by ruichi
Replied by ruichi on topic Re: Sprawa DJ_Roberto
jak dla mnie sprawa jest jasne - ja nie gram z nim jak nie musze, bo rzeczywiscie ciezki i dziecinny ma charakter -

ostatnio byla sytuacja na kanale, ze wyskoczyl : a wiecie kto jest najlepszym graczem w swosa.... ruichi ... cynizm pelna para i zlosliwosc (bo bylem 1 od konca wtedy), ale zlalem to, bo za stary jestem zeby dac sie wciagac w cos takiego - niemniej fakt, ze ciezko z taka osoba wytrzymac na kanale

jestem za banem, ale nie permanentnym, tylko wychowawczym

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
16 years 7 months ago #27243 by romaneq
Replied by romaneq on topic Re: Sprawa DJ_Roberto
Mi też zalazł za skórę. Podczas meczu nazwał mnie oszustem! oczywiście nie słusznie. Od tamtej pory totalnie go olewałem i nie zwracałem na niego uwagi. Ale faktem jest, że jego zachowanie jest niedopuszczalne a texty są na żenująco niskim poziomie. Nawet jeśli nie dotyczą mnie to będąc na kanale muszę je czytać.

Jak dla mnie BAN i wyrzucenie z rozgrywek. Ale wrócić może za jakiś czas. Każdemu a przede wszystkim dziecku szansa na poprawę się należy.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

  • VirgoPL
  • VirgoPL's Avatar
  • Visitor
  • Visitor
16 years 7 months ago #27259 by VirgoPL
Replied by VirgoPL on topic Re: Sprawa DJ_Roberto
Jestem za banem minimum pół roku do kilku lat. Chłopak dorośnie to wyciągnie wnioski ze swego zachowania. Napewno każdy zauważył, iż Jurczak bardzo chciał zabłysnąć i stać się kimś ważnym w naszym społeczeństwie. Jednak zrobił to bardzo nieumiejętnie i teraz widzimy tego skutki. Moim zdaniem przez dłuższy okres czasu powinien odpocząć od SWOS a. Może za kilka lat ujrzymy nowy image Jurczaka.

Pozdro

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
16 years 7 months ago #27282 by Foka
Replied by Foka on topic Re: Sprawa DJ_Roberto
Jestem zdania, że nikomu nie wolno zabraniać zabawy i gry. Ale fakt jest taki, że Robert psuje zabawę nam. Jednak inna sprawa, że ludzie z innych państw nie skarżą się na Roberta więc nie możemy Go ukarać aż tak surowo jak oczekuje tego lud. Nie będzie palenia na stosie. Ale publiczną chłostę w postaci bana od nowego sezonu we wszelkich polskich rozgrywkach i kanale sensible.pl można zastosować. Bo nie może być tak, że jeden poróżni tak wielu. Tak więc od października obowiązuje 3 miesięczny ban w rozgrywkach, a od dziś ban na sensible.pl.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

Time to create page: 0.266 seconds
Powered by Kunena Forum