Re: Sensible days 2005 !! Z udziałem polaków !!!

More
19 years 1 month ago #1686 by Spooky
Panie i panowie gorąco apeluje abyśmy zorganizowali wesołą ekipke ktora wbije do niemiec na zlot Sensible Maniaków !!!
13-14.08.2005

Jeśli bedzie sie pisac przynajmniej jedna osoba - ja jade.

Wiadomo ze Redhair i elmichaj zalatwia nam nocleg przy okazji sobie pozwiedzamy drogo kosztować to to nas nie bedzie a poznamy czołÃ³wke europejskiego sensibla.
Moze moje argumenty są dość hujowe ale nigdy nie byłem dobrym mówcą...

Czy ktoś by sie pisał ?:-)

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
19 years 1 month ago #1695 by TURban
Hmm no jeszcze sporo czasu jest, masz zacięcie Spooky wkońcu jesteś z Rzeszowa tak:)?

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
19 years 1 month ago #1698 by ABSOLUT
Calkiem ciekawy pomysł,ale najpierw przydaloby sie zoorganizowac zlocik w Polsce,bo jak narazie to takiego nie bylo ::)

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
19 years 1 month ago #1699 by Spooky
Były pomysły na zlot w Rzeszowie ... ale ludzie znegowali nowacek wyjechal ze w poznaniu i nic nie zrobil itp ipt ;-)

Turban tak Rzeszow ... a co to jakies inne miasto niz wszystkie :-) ?

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
19 years 1 month ago #1713 by TURban
Poprostu masz najdalej do Niemiec ;) ja z Wrocławia jestem. A co do wyjazdu to też się zastanowi. Dawno w niemczech nie byłem, jest okazaja się tam udać:D

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
19 years 1 month ago #1729 by dior
Hej, pomysł oczywiście kapitalny, ale ja się na zagranicznych wojażach średnio znam - tak oględnie mówiąc. Jesli by mi ktoś jakiś hipotetyczny kosztortys przedstawił (i w ogóle nam wszystkim), to nasze zastanawianio-rozważania przyoblekłyby się w powabną szatę konkretności... Czy ktoś jest w stanie to zrobić?
Pozdro @ll:)

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
19 years 1 month ago #1792 by Nowacek
Panowie ja tez chce jechać
Tysiąc razy apelowalem o zlot w polsce ale nikt nie chce ! :(
Do niemiec pojada znowu jednostki , 1 lub 2 osoby ... a w kraju , gdzie taniej , gdzie mozna by przygotowac prawdziwą batalie , nikt nie chce się ruszyć z miejsca ...

To smutne ...
Mam nadzieje ze juz niedlugo się to zmieni ...
Wracam po dlugiej nieobecnosci do swiato Swosowskigo i zapraszam na swoją stronkę , gdzie za kilka dni umieszczę nową ligę Polską rundę wiosenna
Teraz na razię życze wszystkim WESOLYCH SWIĄT !!

NOWACEK

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
18 years 11 months ago #2429 by dzem
lol.. nowacek.. a skad wiesz ze nikt nie chce zlotu? fakt ze przez ostatnie dwa tygodnie praktycznie mnie na #sensible.pl nie bylo (ze wzgledu na klopoty egzaminacyjno-monitorowe:), ale nie przypuszczam zebys nagle sie zaczal tam pojawiac. to jest miejsce spotkan polskich sensiblowcow i jesli Cie tam nie ma to nie wiesz co sie dzieje w naszym swiatku:) zagadnienie zlotu zaczyanalem pare razy, ale zawsze byly dwa problemy: trzeba osobe ktora to zrobi i odpowiednie miejsce. jesli o mnie chodzi to moge nawet dzis rzucac info na stronke ze robie zlot w rzeszowie, ale mysle ze jest sredni sens to robic dla paru osob ktore by sie zdecydowaly na przyjazd. juz kilka razy dochodzilismy do wniosku ze jednym z lepszych miejsc jest poznan. wiec to na Twoja inicjatywe czekamy. daj tylko znac ze jestes gotow sie za to zabrac, ja wrzuce na stronke info, ludzie zaczna sie zapisywac i bedzie mozna dogrywac szczegoly techniczne. proste. pozdrawiam

Please Log in or Create an account to join the conversation.

Time to create page: 0.193 seconds
Powered by Kunena Forum