Re: Puchar Ligi Polskiej - Kwiecień 2014

More
10 years 1 week ago #123940 by migg76
Mecze z ROO grałem ponad tydzień temu i wprowadziłem wyniki (ligowe też) , niestety nie zostały potwierdzone przez przeciwnika ...

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
10 years 1 week ago #123942 by bobbiebobras
parodia widzialem moze 2 razy przez cay miech parsiego i czemu Western awansowal a nie spankin skoro ma az 4 mecze?

szkoda slow na niektorych co sie pojawia od swieta na ircu zagraja swoje bo im sie udaw jeden dzien i maja wyjebane na reszte :)

pozdro

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
10 years 1 week ago #123954 by Loozak

parodia widzialem moze 2 razy przez cay miech parsiego i czemu Western awansowal a nie spankin skoro ma az 4 mecze?

szkoda slow na niektorych co sie pojawia od swieta na ircu zagraja swoje bo im sie udaw jeden dzien i maja wyjebane na reszte :)

pozdro


Dlatego pisałem ,żeby wymienić się numerami telefonów i nie było by problemów !

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
10 years 1 week ago #123965 by Spankin

Mecze z ROO grałem ponad tydzień temu i wprowadziłem wyniki (ligowe też) , niestety nie zostały potwierdzone przez przeciwnika ...


to samo co z Bobbim wcześniej - trzeba było wcześniej napisać, przecież skąd ja mam wiedzieć, że zagraliście ale nie wpisane, po to jest forum, im wcześniej piszecie tym lepiej a im później tym wiadomo

parodia widzialem moze 2 razy przez cay miech parsiego i czemu Western awansowal a nie spankin skoro ma az 4 mecze?

szkoda slow na niektorych co sie pojawia od swieta na ircu zagraja swoje bo im sie udaw jeden dzien i maja wyjebane na reszte :)

pozdro


hmm... nie wiem kiedy patrzyłeś na tabelę, ale Western zagrał wszystkie mecze w terminie, a jest wyżej ode mnie i od deyny i dlatego awansował :)
a jeśli chodzi o mecze z parsim to znowu taka sama sytuacja - trzeba pisać na forum, ale przed terminami, a nie po :)

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
10 years 1 week ago #123988 by parsi

parodia widzialem moze 2 razy przez cay miech parsiego i czemu Western awansowal a nie spankin skoro ma az 4 mecze?

szkoda slow na niektorych co sie pojawia od swieta na ircu zagraja swoje bo im sie udaw jeden dzien i maja wyjebane na reszte :)

pozdro


Coś Ci się pomyliło, jestem codziennie na SS.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
10 years 6 days ago #124036 by Western
witam
niestety ,chyba nie uda mi się dograć pucharu,
koniec miesiąca i dużo pracy w...pracy;(
będę dziś ale dopiero po 22

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
10 years 6 days ago #124039 by Spankin
no dobra, możecie grać do 1 maja włącznie

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
10 years 5 days ago - 10 years 5 days ago #124045 by Basto_PL
mam nadzieje ze to dogramy ale nie mozemy sie jakos zlapac ... jak Western bedziesz to daj znac Loozakowi on ma do mnie numer to mi da znac i wejde i dogramy to

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
10 years 5 days ago #124047 by ulg81
Loozak prywatna sekretarka BAsto :P

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
10 years 5 days ago #124048 by bobbiebobras
hehe Loozak ssie ;)

Please Log in or Create an account to join the conversation.

Time to create page: 0.296 seconds
Powered by Kunena Forum