Re: Puchar Ligi Polskiej - Kwiecień 2014

More
10 years 1 month ago - 10 years 1 month ago #123638 by Spankin
TYLKO w tym temacie zgłaszamy wszystkie sprawy związane z Pucharem Ligi Polskiej w miesiącu Kwietniu 2014 - problemy z rozegraniem meczów, prośby o przesunięcie limitów terminów itp

Limity

do 10. kwietnia - 4 mecze
do 18. kwietnia - cała faza grupowa 2 mecze towarzyskie z każdym
do 24. kwietnia - 1/2 2 mecze pucharowe, bez karnych, bez away goals, ET if replay
do 30. kwietnia - finał i mecz o 3 miejsce 1 mecz pucharowy, bez karnych, bez away goals, ET if replay

Nieusprawiedliwiony brak meczów z konkretnym zawodnikiem w fazie grupowej = -3 pkt w lidze (czyli za 2 mecze odejmuje się 3 pkt)

W fazie pucharowej jedyną karą jest odpadnięcie z dalszej gry, kosztem osób które zgłosiły problem z dograniem lub jeśli takich brakuje - kosztem zawodników, którzy odpadli w danej (lub nawet poprzedniej) rundzie i mieli najlepsze wyniki.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
10 years 3 weeks ago - 10 years 3 weeks ago #123749 by Spankin
z okazji, że w późniejszym czasie dołączyła spora liczba graczy przesuwam pierwszy limit gier na 11. kwietnia, zarówno dla ligi jak i dla pucharu ligi, info do osób, które nie mają wyrobionego limitu zostanie zaraz wysłane na gg

jako, że w drugiej grupie odpadł postlarval, a migg jest zwolniony z pierwszego progu, próg dla drugiej grupy zostaje zniesiony, obowiązuje próg - cała faza grupowa

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
10 years 3 weeks ago #123751 by Western
grałem z Parsim puchar w sobotę ,jak do tej pory nie potwierdził wyników

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
10 years 3 weeks ago #123779 by Spankin
Bobbie -3pkt w lidze za brak 4 rozegranych meczów (rozegrane jedynie 2)

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
10 years 3 weeks ago #123789 by bobbiebobras
siema... mialem rozegrane ale nie zaklepalem :)

kolejna sprawa po cholere wisisz spankin na ircu jak ani raz mi nie oddpisales :/ napisze kiedy mozesz zagrac

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
10 years 3 weeks ago - 10 years 3 weeks ago #123799 by Spankin

siema... mialem rozegrane ale nie zaklepalem :)


mecze trzeba potwierdzać, skąd ja mam wiedzieć, że ktoś zagrał i nie potwierdził, tym bardziej, że nie było nic na forum wcześniej, wynik został potwierdzony 14 kwietnia wieczorem, więc trochę późno... kara niestety zostaje

kolejna sprawa po cholere wisisz spankin na ircu jak ani raz mi nie oddpisales :/ napisze kiedy mozesz zagrac


sesja wisi cały czas, ale mnie cały czas nie ma, jak jestem to zawsze odpisuje w miarę szybko, jak mnie nie ma to nie odpisuję :) mogę zagrać np. dzisiaj do 18 cały czas, a potem jeszcze 19-20 w inne dni w tygodniu podobnie, tylko wolałbym wiedzieć z góry którego dnia, więc daj znać a ja będę :) może być też później w jakiś dzień, ale to jak coś napisz konkretnie kiedy i o której mam się stawić

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
10 years 2 weeks ago #123825 by Spankin
z okazji Świąt zmiana progów frekwencyjnych

faza grupowa - do 22. kwietnia włącznie
pólfinały do 26. kwietnia włącznie
finał i mecz o 3 miejsce do 30. kwietnia włącznie

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
10 years 2 weeks ago #123887 by Spankin
i jeszcze wyjątkowo faza grupowa trwać będzie do 23. kwietnia włącznie - termin ostateczny
jeśli nie będzie 100% frekwencji u wszystkich, awansują w pierwszej kolejności zawodnicy którzy rozegrali 100% meczów w swoich grupach niezależnie od miejsca

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
10 years 1 week ago #123912 by ROO10
9 kwietnia rozegrałem z Basto mecze pucharu ligi, wyniki:
Basto - ROO10 3-7, 8-4

Basto do dziś nie potwierdził wyników.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
10 years 1 week ago #123920 by Spankin
dzęki za info

Basto - wpisuj wyniki! :) tylko dzięki Rutenowi awansujesz dalej i nie dostaniesz punktów karnych w lidze

punkty karne za całą fazę grupową:
Bobbie -3pkt (łącznie -6pkt)
parsi -3pkt
ROO10 -3pkt
migg76 -3pkt

punkty będą odjęte wirtualnie na koniec sezonu w lidze

awans uzyskują Loozak i Western oraz Gloomy i Basto

Please Log in or Create an account to join the conversation.

Time to create page: 0.271 seconds
Powered by Kunena Forum