Zrobiłęm takeover #sensible.pl ;)

More
11 years 3 months ago #116987 by olesio
Cześc. Oczywiście topic to żart. Ale ponieważ nikt chyba poza mną nie ma czasu na regularne czytanie logów lub nie ma takiej możliwości - to nie dojrzał, że groziła nam sytuacja, w której z kanału wyszły by wszystkie boty, ponieważ kanał był bez Ownera. Natomiast nasz zajęty cinek menda ;) nie odpisywał mi na GG. Także aby reagować zgodnie z sugestiami jednego z IRC Adminów Quakenet u, zgłosiłem się na Ownera kanału, a Q rozpatrzył mój wniosek ;) Nie musiałem nawet dać łapówki ;)

Także jeżeli macie jakieś sprawy ze zmianą czy dodaniem kogoś do autoopa lub inne, to prosze pisać na msg. Sesja olesio|off cały czas loguje. A ja kiedy tylko mogę te te logi czytam. Tylko muszę też ogarnąć helpa z chanlevelami, bo zawsze zmieniał to cinek, a ja nie mam tego dobrze opanowanego. A i wiem, że niestety teraz na kanale mało się dzieje. Większośc komunikuje się na GG, jednak dobrze aby było wygodne miejsce do kontaktu dla preferujących IRC a. Tyle ode mnie na teraz. Dziękuję za uwagę i przepraszam za niemal tradycyjnie rozpisanie się ;P

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
11 years 2 months ago #117400 by Spankin
good job olesio!

zrobilem to samo na #sensible jakis czas temu

odezwe sie do Ciebie w przyszlym tygodniu odnosnie dostepow :)

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
11 years 2 months ago #117402 by olesio
Ok, dobrze że mogłem w porę zareagować :) A w sprawie dodania uprawnień na botach, to oczywiście nie ma żadnego problemu. Daj znać.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

Time to create page: 0.182 seconds
Powered by Kunena Forum