Kultura na czacie.

More
19 years 2 months ago #1397 by postlarval
Mam nadzieje, ze Spooky zostanie pozbawiony prawa operatora.
Zablokowanie klasy publicznej (zakres ip dla neostrady), nieprawdobodobny stek przeklenstw na kanale publicznym, klamstwa i dziecinne zachowanie.
Wszystko przez to, ze powiedzialem, ze jest żałosny, bo nie chce wpisać swojej porażki z Merr5

Wyciągnijcie wnioski sami.














The topic has been locked.
More
19 years 2 months ago #1398 by Spooky
Replied by Spooky on topic Re: Kultura na czacie.
Sorry ale ja od dobrych 5 lat nie czatuje :-|
Irc to co innego :)

I cos Ci na dekiel spadlo jaka klasa publiczna ?:] Zablokowalem twoje neo i masz problemy ?

O ile dobrze pamietam nie napisales ze jestem zalozny tylko .... leszczem o tak :) I o merze nic nie wspomniales.

Dla mnie jestes pojebany kurwiszonem i nie mam zamairu sie z Toba godzic.
A czemu ? Bo jestes pedałem ze wklejasz tylk ow 1 strone, a gdzie w 2 ? Jak bluzgales mnie na priv na poczatku ?
Dlatego jestes dla mnie kurwą i nie mam zamiaru konczyc bluzgac pod twoim adresem.
Masz bana to po huj sie wpierdalasz jak swinia w pomidory ? Chcesz mi pokazac ze jestes kozak bo masz zmienne IP ? spoko i tak Cie udupiłem.

Jak juz powiedzialem z pizda na kanale siedziec nie bede.
The topic has been locked.
More
19 years 2 months ago #1399 by postlarval
Replied by postlarval on topic Re: Kultura na czacie.

Sorry ale ja od dobrych 5 lat nie czatuje :-|
Irc to co innego :)

I cos Ci na dekiel spadlo jaka klasa publiczna ?:] Zablokowalem twoje neo i masz problemy ?

O ile dobrze pamietam nie napisales ze jestem zalozny tylko .... leszczem o tak :) I o merze nic nie wspomniales.

Dla mnie jestes pojebany kurwiszonem i nie mam zamairu sie z Toba godzic.
A czemu ? Bo jestes pedałem ze wklejasz tylk ow 1 strone, a gdzie w 2 ? Jak bluzgales mnie na priv na poczatku ?
Dlatego jestes dla mnie kurwą i nie mam zamiaru konczyc bluzgac pod twoim adresem.
Masz bana to po huj sie wpierdalasz jak swinia w pomidory ? Chcesz mi pokazac ze jestes kozak bo masz zmienne IP ? spoko i tak Cie udupiłem.

Jak juz powiedzialem z pizda na kanale siedziec nie bede.



to co napisałeś świadczy o tobie.
w każdej społeczności znajdzie się właśnie ktoś taki, jak ty.
szkoda, wielka szkoda, spooky

pytasz się jaka klasa publiczna - wyjaśniam, zablokowałeś 6 razy zakres ip neostrady, więc przez to mógł nie wejść np. FCLAN czy Bigos83.
The topic has been locked.
More
19 years 2 months ago #1400 by Spooky
Replied by Spooky on topic Re: Kultura na czacie.
No niestety nie trafiles FClan nalezy do czestochowskiej centrali Bigos tez nie nalezy do twojej :-( Spoko maroko usunelem juz tamte bany dalem 1 ;]

A ty jestes z jakiej spolecznosci ?:-)
Naprawde mozemy sobie tu pogadac jeszcze, milo tak i przyjemnie :)
The topic has been locked.
More
19 years 2 months ago #1405 by Riven
Replied by Riven on topic Re: Kultura na czacie.
Przestańcie, wyluzujcie się troszkę, Panowie. Oboje reagujecie zbyt emocjonalnie, szczególnie Spooky. Jego zachowanie było rzeczywiście niegodne Administratora (Op a) kanału #ss.pl i czołowej postaci Sceny. Dał prostu zły przykład. Z drugiej jednak strony, widziałem też tekst postlarval a (z loga), który obraźił w identycznym tonie Spookyego.

Spooky jest teraz załamany cała sytuacją, chcę nawet założyć alternatywny kanał IRC z różnymi bajerami dla Sensiblomaniaków. Moim zdaniem NIE jest to dobre rozwiązanie, albowiem może wprowadzić chaos na Scenie i podzielić graczy na dwa obozy. A przecież tego nikt z nas nie chcę... ???

Nie ważne jaki jest powód - nic nie usprawiedliwia obrażania i wyzywania drugiego człowieka - szczególnie zaś, jeśli ktoś czyni to publicznie. Wiem, że czasami ciężko się powstrzymać, ale jesteście na tyle dorośli (jak mniemam), iż powinniście sobie z tym radzić i w pore studzić emocje - tym bardziej, że to tylko net i zabawa w pikselowych kopaczy... ;)

Oboje jesteście ważni dla naszej Wspólnoty, Spooky jest dobrym organizatorem turnieji, świetnym graczem i niezłą pomocą dla początkujących. O postlarval u mogę powiedzieć, że to solidny, sprawdzony player. W każdym środowisku zdarzają się czasami jakieś zgrzyty. Nie warto jednak tracić czasu i zdrowia na bezsensowne kłÃ³tnie, prowadzące donikąd. I tak za tydzień pewnie już nikt o niczym nie będzie pamiętał... ;)

Proponuje, aby obaj Panowie poważnie się nad sobą zastanowili i wylali na siebie wiaderko zimnej wody. Zauważyłem, że Spooky ma już maleńkie wyrzuty sumienia (choć może tego nie zdradza), a więc nic nie stoi na przeszkodzie, aby bogatszy o doświadczenie - powrócił na kanał i miejsce OPa. Ja bynajmniej przyjmę jego powrót ciepło i serdecznie.

Ażeby całkowicie wymazać z pamięci ten nieprzyjemny incydent, niech ktoś niedługo usunie ten temat z Forum. Nio... trzymajcie sie, chłopaki! ;)
The topic has been locked.
More
19 years 2 months ago - 19 years 2 months ago #1406 by Spooky
Replied by Spooky on topic Re: Kultura na czacie.
Heh widze Riven ze chcesz zalagodzic sytuacje. Ale nci ztego ja z postlarvalem ( czytaj pierdolonmym kutasem ruchanym przez matke) godzic sie nie mam zamiaru. gdzie tu kurwa sprawiedlowisc ?
Powiedz mi co zle zrobilem ?

Obrazil mnie kicklem go.
Obrazil 2 raz kicklem i zbanowalem.
Wtedy zbluzgal mnie na priv.
I zaczal wchodzic za kazdym razem z innego ipka wiec banowalem cale klasy. A texty z jakimi wylatywal to juz moja sprawa ON WTEDY NIE POWINIEN SIE NZAJDOWAC NA KANALE TO PO CO WRACAL ?

A pozniej siedzi kurwa ciotai sie zali wszystkim jak to strasznie zostal skrzywdzony.


Dziwi mnie tez postawa Intermario, ani nic nie powie siezi cicho i tyle.
Doskonale o tym wiem ze wczoraj przygladal sie calej sprawie, nawet cytal posty na forum kiedy byly tu wklejane. Czemu wtedy nie zareagowal ? Lekko bierna postawa. A pozniej niz tego niz owego usuwa opa, okej mnie op wali na kanal moge wrocic ale pod watrunkiem ze bedzie ban na tego skurwiela (postlarvala). Naprawde łaski mi sie nie robi tym ze mam @ i tak na huja on sluzy kiedy chce zrobic z niego raz porzytek czyli wyjebac goscia co mnie obraza na priv zostaje mi on odebrany. To sie spytam... na HUJ MI ON ?

I wytlumaczcie mi jak to dziala, gosc moze mnie wyzywac a ja rzekomo nie ? :} Zajebiste podejscie do tematu.


POSTLARVAL TY KURWO
The topic has been locked.
More
19 years 2 months ago #1407 by Spooky
Replied by Spooky on topic Re: Kultura na czacie.


O postlarval u mogę powiedzieć, że to solidny, sprawdzony player.


Nie nei jest solidny i sprawdzony ostatnio zapisal sie na turnij i nawet nie przyniosl swojej pierdolonej dupy. by zagrać...
The topic has been locked.
More
19 years 2 months ago #1408 by Spooky
Replied by Spooky on topic Re: Kultura na czacie.
I wytlumaczcie mi jedno. Czy jesli osoba jest zbanowana ( wtedy jeszcze z kulturanym kickiem ) powinna wracac na kanal ? W/g mnie niebardzo jesli macie inne rozumowanie bana prosze wytlumaczcie mi.

I pytanie do Intera, za co mi uwaliles moje przywileje ? Za bluzgi ? Fajnie ale czemu jemu zdlejes bana czyzyby inni mogli bluzgac na mnie a ja na innych nie ? I nadminiam ze bluzi zaczely sie w momecie kiedy beszczelnei zacal wlazic na kanal po zalozeniu 1 bana. Sam sprawdz w logach, sorry nie musisz ty dobrze o tym wiesz.
The topic has been locked.
More
19 years 2 months ago - 19 years 2 months ago #1410 by postlarval
Replied by postlarval on topic Re: Kultura na czacie.
Spooky.
Rozpisałeś reorganizację ligi, wrzuciłeś na swoją stronkę, umieściłeś na powitaniu na irc...
Fajnie. Szkoda ze następnego dnia zmieniłeś treść strony i zostało tylko POSTLARVAL TY KURWO
Nowi ludzie co przychodza by sie dopisac do spolecznosci, wchodza i czytaja na powitaniu cos takiego.
Wg mnie to po prostu jest piaskownica.

Jeszcze tylko zamieszczę 2 screeny które obrazują przywiązanie spookiego do narodowych barw.





bez komentarza.
The topic has been locked.
More
19 years 2 months ago #1412 by Spooky
Replied by Spooky on topic Re: Kultura na czacie.
Jaksi problem ? bedzieszm i wyrzucal jakie barwy mam ?
Popatrz na jarka, mera , redhineya i nie pyskuj kutasie ;]
The topic has been locked.
Time to create page: 0.203 seconds
Powered by Kunena Forum