Re: Puchar Ligi Polskiej - Grudzień 2010

More
13 years 3 months ago #95390 by ulg81
Foka nie zrozumiałeś chyba dobrze tego co ja i Paczek napisaliśmy, chodziło nam tylko o to że zawsze chciałeś żeby jak najwięcej osób dograło i jak najwięcej ludzi było w lidze a teraz napisałeś o tej motywacji w pl gdy został CI jeden mecz do zagrania...
O tym ze byles w Święta też nie zapomniałem i napisałem w swoim poście, poza tym napisałeś że każde zwycięstwo z Toba jest podważane ze względu na lagi itd, nie wiem czy przypominasz sobie nasze mecze w 1/8 pl, gdzie lagi były spore, fps 44 a mimo to nie narzekałem, pogratulowałem i życzyłem powodzenia dalej, więc nie wszyscy.
Na koniec, jak dla mnie sprawa pl na dzień dzisiejszy wygląda następująco:
złoto dla Błażeja, srebro - ani FOka ani Bobbie, brąz Patryk, czekam teraz na stanowisko Prezesa lub Vice i jeżeli tak może zostać to ja tak to widzę, jeżeli nie to Foki do gry na siłę nie zmusimy i w finale z Błażejem zagra Bobbie (i czy zagra czy nie to jego sprawa), a brąz walkowerem zostaje u Patryka. To chyba tyle tego smutnego końca 2010 roku...
The topic has been locked.
More
13 years 3 months ago #95392 by paczek
Zrób złoto Błazej, a o srebro niech zagra Patryk z Bobbim.
The topic has been locked.
More
13 years 3 months ago #95397 by ulg81
więc gramy jak oznajmił Prezes
The topic has been locked.
More
13 years 3 months ago #95398 by paczek
The topic has been locked.
More
13 years 3 months ago #95399 by ulg81
jak zwał tak zwał, jeden bat :D
The topic has been locked.
More
13 years 3 months ago #95407 by bobbiebobras
hahaha jasne Foka wszyscy sa smieszni tylko nie Ty :) o czym Ty pierdolisz ? Nic nie pisalem ze wygrales nie zalsuzenie co Ty za bzdury wypisujesz :) ale wiem status Gwiazdy i czlowieka stazem najdluzszego i przypisujacemu sobie najwiecej rzeczy w swosie robi swoje :) teraz Ty w tym poscie piszesz jaki to Ty niby jestes wiecznie poszkodowany ze po kazdym meczu kazdy Ci zarzuca ze nieslusznie wygrales sory Foka ale co Ty pierdolisz :) naprawde smieszny jestes w tym co piszesz :) a nie zauwazyles jak kazdy Ci idzie na reke czy w lidze jak prosisz o zwolnienia z progow o dogrywanie ligi w dwa dni swego czasu co uwazam zadnej innej osobie by to nie przeszlo :) i pozniej glupie usmiechu i teksty na koniec :)

Kolejan sprawa jestes na Mircu nie po raz pierwszy i ostatni i wisisz zwyczajni pisze sie do Ciebie a Ty nie odpisujesz nie wiem moze kazdy boi sie odezwac w tej sprawie ale Ty grasz tylko po 23 i nawet ja kjestes to milczysz i sory ale nie bedzie kazdy czekal az jasnie Pan podejdzie i bedzie mial czas odpisac i zagrac bo mu akurat pasuje :) NIe ma Cie przy kompie to nie wchodz albo zrob se off a nie kazdy ma czekac az podejdziesz bo pojawiasz sie raz wieczorem na dzien..

Ale naprawdę te Wasze posty pod moim adresem są niesprawiedliwe, nietrafione, ale i śmieszne bo niewiele mają wspólnego z prawdą i podważają wszystko to, co do tej pory zrobiłem ...... tu to sie usmialem to lez naprawde zalisz sie Foka czy co jak male dziecko :)? Jasne T ywiecznie masz racje jestes nie omylny i bez bledu i jak ktos cos napisze to niby jakim prawem przeciez ja tyle rzeczy zrobilem jak mozecie :D

Naprawde to zal patrzec jak sie zakrywasz tym wszystkim a teraz robisz sobie przerwe jakby nigdy nic :)

i jakie moje zachowanie zostalo przemilczane ? odpisales mi po 2 godz czy gramy Pl wiec zagralismy swoja droga jak dla ciebie to bylo dobre warunki to prosze Cie :) juz po 3 akcjach pierwszych pisalem ze zjebane warunki sa ale gralem bo niby kiedy indziej mozna zagrac jak sie pojawiasz raz i jeszcze trzeba czekac na szefuncia :) pozniej mi sie juz odechcialo grac w tych coraz gorszych lagach i powiedzialem wpisz sobie v.o 3-0 a Ty wyszedles z fochem jebnales posta i tyle :) a teraz sie tlumaczysz na lewo i prawo :)


The topic has been locked.
More
13 years 3 months ago #95485 by Wodiczko
ja się przychylam do słÃ³w Pączka. gra Bobbie z Patrykiem o srebro. A Foka - shame on You :)
The topic has been locked.
More
13 years 3 months ago #95490 by bobbiebobras
The topic has been locked.
More
13 years 3 months ago #95492 by ulg81
medale rozdane, z wielkim trudem ostatnia edycja pl w tym roku zakończona
The topic has been locked.
Time to create page: 0.359 seconds
Powered by Kunena Forum