Zapisy na sezon ligowy - Grudzień 2010

More
13 years 3 months ago #94076 by ruichi
Wodi.. kicikici sie zglosil tez.. w 3 powinien grac

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
13 years 3 months ago #94085 by ulg81
Lorojda też dopiszcie, gra

Please Log in or Create an account to join the conversation.

  • Domin Gabryel
  • Domin Gabryel's Avatar
  • Visitor
  • Visitor
13 years 3 months ago #94122 by Domin Gabryel
Replied by Domin Gabryel on topic Re: Zapisy na sezon ligowy - Grudzień 2010
gram IV liga poprosze :/

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
13 years 3 months ago #94127 by Boruc2
Pisałem na GG z inimiciusem dziś czy ligę zagra ze mną a on odpowiedział ze się wycofuje bo mu net szwankuje wiec można go usunąć z ligi.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
13 years 3 months ago #94128 by Foka
Dwa dni temu, jak się zgłaszał to mu nie szwankował, a teraz mu szwankuje i już wie, że tak przez cały miesiąc będzie .... możecie Go wycofać wraz z dożywotnim banem ....

Please Log in or Create an account to join the conversation.

  • inimicusPL
  • inimicusPL's Avatar
  • Visitor
  • Visitor
13 years 3 months ago #94207 by inimicusPL
Replied by inimicusPL on topic Re: Zapisy na sezon ligowy - Grudzień 2010
Foka. Na serio?

Zgadza się, mam problemy z internetem. Problemy mam od dłuższego czasu. Na początku wyglądało to tak, że od rana działał dobrze. Wieczorami często się rozłączał i nawet strony mi się nie wczytują. Może faktycznie zbyt pochopnie się zapisałem. Przepraszam.

Jestem w trakcie przeprowadzki i w nowym mieszkaniu założyli mi ne 2mb/512kb więc sensible będzie chulał. Szafę jednak montują mi w przyszłym tygodniu. Przeprowadzam się w weekend czyli od 12 grudnia powinienem być już na swoim. Jeśli zaczekacie to mogę grać w grudniu. Jeśli nie to mnie wywalcie.

Uważam to jednak za nieco nieuczciwe, gdyż zawsze rozgrywałem swoje mecze, szukałem zawodników i nakłaniałem na grę. Raz mam problem z netem nie zależny ode mnie i zaraz ban na zawsze. Jak ta społeczność ma tak wyglądać, to faktycznie, może już czas się z nią pożegnać.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
13 years 3 months ago #94210 by paczek
Tutaj muszę się zgodzić z inimicusem - nie przypominam sobie, żeby kiedykolwiek były jakieś większe problemy z jego rozgrywaniem meczy i buńczuczne nawoływanie do banowania nie ma sensu. Inimicus zwolnimy Cię z pierwszego terminu i czekamy na Ciebie :)

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
13 years 3 months ago #94236 by Foka
Generalnie wystarczyło napisać, że chodzi o zwolnienie z pierwszego terminu, a nie od razu o wypisywanie z ligi, gdy ledwo wybił 1 grudnia ...

Please Log in or Create an account to join the conversation.

  • inimicusPL
  • inimicusPL's Avatar
  • Visitor
  • Visitor
13 years 3 months ago #94511 by inimicusPL
Replied by inimicusPL on topic Re: Zapisy na sezon ligowy - Grudzień 2010
Uprzedziłem jak najszybciej się dało. By później nie było tematu, ze zwlekałem, że nie chce rozegrać. Otóż bardzo chce, ale czasem wynikają dziwne przeciwności losu. Na szczęście większość rzeczy da się załatwić w czasie. I tym razem się udało. Okazało się, że mam uszkodzony modem. W końcu przyszedł technik i dokonał wymiany:



Tak więc mogę już grać ligę i PL. Jestem jak zwykle po 22 i w weekendy do dogadania.

Pozdrawiam
inimicus

Please Log in or Create an account to join the conversation.

Time to create page: 0.333 seconds
Powered by Kunena Forum