Re: Reforma ligi w przyszlym sezonie??

More
17 years 9 months ago #10078 by Foka
Zaczne od tego, ze nie podlega dyskusji opcja gry w lidze polskiej zespolami z zagranicy. Jest to jak nazwa wskazuje liga Polska i tej wersji bedziemy sie trzymac. W nastepnym sezonie wystartuje 16 graczy. Moim zdaniem powinnismy zostac przy osmioosobowych ligach. Cztrery mecze z kazdym. Gramy tak trzeci sezon w dwoch frekwencja byyla bardzo wysoka. Jestem przekonany ze nadal tak bedzie. Wlasciwie kazda pozycja w lidze jest premiowana . Zwieksza to atrakcyjnosc ligi.
Padl pomysl by zrobic jedna lige 16 osobowa. Moim zdaniem sie to nie spradzi. Bo za duzo jest tak zwanych bezpiecznych miejsc. IO gracze, ktorzy nie beda grali o nic przestana grac i caly sezon sie sypnie.
Oczywiscie jestem otwarty na kazda propozycje, ale zaznaczam, ze bardzo ciezko bedzie mnie przekonac. Jednak jak ktos wymysli atrakcyjney system, nie musi to byc 16 osobowa liga, jest w stanie mnie przekonac. Przypominam, ze jesli chodzi o jakies play off to trzeba to ustawiac specjalnie w admin menu, a o to za kazdym razem trzeba prosic Niemcow, a oni specjalnie sie tym nie interesuja. Totez system musi byc jak najbardziej banalny.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
17 years 9 months ago #10082 by Gerard
Jestem za tym aby zrobic 2 ligi po 8 zespolow :] 1 liga beda Ci co sa najwyzej w rankingu a druga Ci co nizej i poziom bedzie wyrownany spadaja po 4 osoby z ligi :] Mecze 4 w lidze z kazdym :] Dziekuje :D

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
17 years 9 months ago #10083 by gilles
Jesli chodzi o wprowadzenie obcokrajowcow do ligi polskiej - jestem przeciwny. Jest ASL w ktorejgraja gracze z roznych krajow i sa tez ligi krajowe.

Jesli chodzi o zmiane liczby druzyn to jest mi wszystko jedno, byleby to wszystko bylo uczciwe i zeby na koniec ligi wszyscy gracze mieli w ilosci meczow rowny wynik . Nie podoba mi sie sytuacja kiedy liga konczy sie, a zawodnicy maja nie rowna liczbe meczow rozegranych przez co niektorzy maja wiecej punktow a inni mniej.

Mam tez wlasna propozycje.
Chcialbym aby liga byla rozgrywana regularnie, w jakis ustalony dzien, ewentualnie terminarz ustalaloby sie w porozumieniu z druzynami.
Domyslam sie, ze byly juz takie propozycje kiedys i pewnie nie wypalilo z tego powodu, ze ciezko jest przewidziec kiedy sie bedzie mialo dobry net lub czy sie w dany dzien bedzie przy komputerze. Mozna jednak rozpoczac dyskusje i mysle, ze mozliwe bylyby takie regularne rozgrywki do wprowadzenia.
Wedlug mnie takie rozgrywki bylyby duzo ciekawsze i na koniec kazdy mialby pelna liczbe meczow rozegranych.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
17 years 9 months ago #10084 by cinek

Jestem za tym aby zrobic 2 ligi po 8 zespolow :] 1 liga beda Ci co sa najwyzej w rankingu a druga Ci co nizej i poziom bedzie wyrownany spadaja po 4 osoby z ligi :] Mecze 4 w lidze z kazdym :] Dziekuje :D

No niby tak, ale moga znalezc sie tez tacy, ktorzy zaczna nabijac ranking byle tylko trafic do tej mocniejszej grupy, albo tacy ktorzy zaczna dbac o swoj zawyzony ranking :)

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
17 years 9 months ago #10085 by Gerard
Ale jezeli ktos jest słaby i wie o tym to nie pchalby sie po przegrane do grupy Śmierci :D

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
17 years 9 months ago - 17 years 9 months ago #10095 by Szczala
Wg mnie poziom druzyn powinien sie jeszcze podniesc, Mario raz kiedys edytowal te gwiazdeczki... Mysle, ze to o wiele uatrakcyjniloby nasza lige ;) reszta jak dla mnie moglaby zostac w stanie niezmienionym :)

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
17 years 9 months ago #10099 by cinek

Ale jezeli ktos jest słaby i wie o tym to nie pchalby sie po przegrane do grupy Śmierci :D

Tu jest za duze pole do naduzyc :)

Wg mnie poziom druzyn powinien sie jeszcze podniesc, Mario raz kiedys edytowal te gwiazdeczki... Mysle, ze to o wiele uatrakcyjniloby nasza lige ;) reszta jak dla mnie moglaby zostac w stanie niezmienionym :)

Podniesc, ale tez wyrowanac poziom druzyn. Mysle, ze niczego co zrewolucjonuje lige nie wprowadzimy od przyszlego sezonu, lepiej wprowadzic drobne poprawki do tego systemu jaki mamy. Szkoda, ze jest tyle problemow z wprowadzaniem play-offow byloby to z pewnoscia najlepsze rozwiazanie gdyby o pierwszym miejscu decydowaly ostatnie mecze.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

  • pir3_kks
  • pir3_kks's Avatar
  • Visitor
  • Visitor
17 years 9 months ago #10103 by pir3_kks
Replied by pir3_kks on topic Re: Reforma ligi w przyszlym sezonie??
Ja jestem za tym zeby mimo wszystko wprowadzić dużą ligę, tak jak to jest w prawdziwej polskiej piłce. Dlaczego? Więcej meczy:)

Please Log in or Create an account to join the conversation.

Time to create page: 0.241 seconds
Powered by Kunena Forum