Re: Zapisy na sezon ligowy - Wrzesień

More
14 years 8 months ago #72055 by ruichi
3 ostatnich Panów chyba nie doczytało pierwszego posta.. numer gg plus 20 gier ooo na koncie potrzeba
The topic has been locked.
More
14 years 8 months ago #72059 by Lord Pablo
Ruichi w ostatnich tygodniach by zagrać ooo trzeba spędzić wiele godzin na Ircu a by mieć ich 20 na koncie to trzeba chyba 2 tygodnie sie pytać o mecze ooo. Co prawda nie znam panów Ironghost i Vot ale sądzę ze wystarczy ze względu na to e były wakacje sama aktywność na Ircu
Panowie Vecchiasinira i Mef owego czasu szukali w pocie czoła rywali do ooo ale z marnym skutkiem.

Dopisz ich a opiekun ligi IV niech przypilnuje ich, a jezeli się nie pojawią no to OUT.
The topic has been locked.
More
14 years 8 months ago #72064 by Mef902
dlaczego z marnym :P poprostu dużo byłem po za domem i czekam niecierpliwie na lige a będę grał wszystkie mecze napewno i niezawiode nikogo z tym że niebęde rozgrywał meczy dopiszcie mnie a sie przekonacie :)
The topic has been locked.
More
14 years 8 months ago #72065 by Mef902
i jeśli chodzi o link z moim profilem to sprawdzcie czy o to chodzi

www.sensiblesoccer.de/index.php?site=user_main_data
The topic has been locked.
More
14 years 8 months ago #72071 by DeFoNe
Potwierdził
The topic has been locked.
More
14 years 8 months ago #72076 by Foka
Pablo ... daj spokój. Regulamin jest regulamin. Wystarczy dwa razy z rzędu spotkać Basto a już masz 20 ooo. Nie rozumie po co dla kogoś robić wyjątki, skoro coś jest klarownie, jasno napisane.
The topic has been locked.
More
14 years 8 months ago #72082 by Mef902
powiedzcie mi czy już wszystko gra ? czy będe zapisany już do ligi nic niemusze robić ?
The topic has been locked.
More
14 years 8 months ago - 14 years 8 months ago #72092 by paczek
The topic has been locked.
More
14 years 8 months ago #72093 by vecchiasignora

3 ostatnich Panów chyba nie doczytało pierwszego posta.. numer gg plus 20 gier ooo na koncie potrzeba


mam na dzien dzisiejszy rozegrane 26 meczów ooo
The topic has been locked.
More
14 years 8 months ago #72095 by Lord Pablo
vecchiasignora u ciebie wszystko jest ok - witaj w lidze
The topic has been locked.
Time to create page: 0.254 seconds
Powered by Kunena Forum