Re: Turniej za "dyche" z nagrodami.

More
14 years 5 months ago #73542 by grobel
grobel - defone
4-2
2-3
3-1
4-4
3-1
2-0
obym nastepnej rundy nie przeszedl
The topic has been locked.
More
14 years 5 months ago #73546 by bobbiebobras
bobbie 1-0 1-0 7-3 3-3 4-3 grobel
The topic has been locked.
More
14 years 5 months ago #73579 by Shogun
runda przegranych
Jack_33 vs Ulg81 4:1

4:2
2:3
5:2
4:3
3:1

zycze powodzonka w lidze ulg
The topic has been locked.
More
14 years 5 months ago - 14 years 5 months ago #73586 by Foka
Zawodnicy w rundzie 6ej....

Xflea (Juventus)
Jack (Holandia)
Gomi (Israel)
Dior (Ajax)
Bobbie (San Agustin)
Ruichi (Real M)
Oli (Barcelona)

Pary

Ruichi (Real M) - Bobbie (San Agustin) 4:3
Jack (Holandia) - Dior (Ajax) 3:4
Xflea (Juventus) - Oli (Barcelona) 4:2

WOLNY LOS :

Gomi (Israel)

CZAS DO NIEDZIELI MAKS DO PONIEDZIAŁKU !!
The topic has been locked.
More
14 years 5 months ago #73613 by bobbiebobras
bobbie 2-1 3-3 defone
The topic has been locked.
More
14 years 5 months ago #73647 by OLIUSTKA
w rundzie przegranych
OLIUSTKA - GROBEL przy stanie 2-3 mamy probl;em bo ciagle rozlacza wiec jutro wieczorem dogramy
The topic has been locked.
More
14 years 5 months ago #73653 by ruichi
niestety nie udalo sie.. ;/
The topic has been locked.
More
14 years 5 months ago #73657 by Foka
Kurwa Panowie jaja sobie robicie .... wiedzieliście, że Rui jedzie i nie mogliście zagrać. I co teraz do wtorku wszyscy będą mieli czekać. Nie wiem czy zauważyliście, ale zostało 5 rund i 14 dni. Każda runda to minimum 4 dni, ale zwykle 6. Chyba muszę więc Was obu wywalić bo innego wyjścia nie widzę.
The topic has been locked.
More
14 years 5 months ago - 14 years 5 months ago #73665 by bobbiebobras
Nie rozsmieszaj mnie kazda runde gralem wczesniej niz trzeba bylo... ja pracuje caly dzien a mam tez czasem inne wazniejsze rzeczy do zrobienia o wyjezdzie rui wczoraj sie dopiero dowiedzialem...

W pon zrobisz losowanie i poprostu Nasza para bedzie w 2 miejscach i ten kto wygra pojdzie do wygra a 2 do przeranych juz tak robiles wiec nie wiem z czym robisz nagle teraz problem ?

Druga sprawa kto jak kto ale ja z ruim na 100% zagram to we wtorek jesli bedzie odrazu rywal wygranych/przegranych to odrazu sie zagra nawet spodziewajac sie terminu 3 czy 4 dni zostanie kolejan runda rozegrana juz w pierwszy dzien max 2.

Trzecia sprawa zostaly chyba takie osoby co sa codziennie praktycznie na ircu wiec wydaje mi sie ze teraz pojdzie szybciej gdyz niektorych trzeba bylo informowac z egraja a Ci sami byli zdziwieni bo nie czytaja forum :] taki standart

Jak sie chcesz brac za wywalania z powodu jednego dnia zwloki bylo trzeba wywalac od poczatku :)

P.s. a nie chce mowic o lidze i co poniektorych graczach bo olew totalny :) wiec tam chyba bedziesz gorzej z wyrobieniem sie :)
The topic has been locked.
More
14 years 5 months ago #73668 by Foka
Więc tak - jak dowiedziałeś się o meczu z Ruim wczoraj ? Skoro we środę napisałeś mi na priv bym zrobił losowanie i zaraz potem odpisałem ok .... i wylosowałem pary. Środa, czwartek,piątek. Jedna runda. Sobota, Niedziela, Poniedziałek druga runda. Czyli juz będziemy dwa mecze w plecy. A przy tej fazie turnieju powoduje to wyeliminowanie 4ech zawodników z siedmiu ... więc tak na prawdę wstrzymuje całe rozgrywki. Bobbie oczywiście wiem, że pracujesz, sam pracuje na dwa etaty,ale się tym nie usprawiedliwiam. Mogłeś zagrać i tyle. Oczywiście Was nie wyrzucę, ale gdybyście wykazali chociaż trochę chęci to bym nie musiał kiwać palcem . Ja i Ty dobrze wiemy, że mogliście to zagrać i tyle.


A co do ligi, w niedziele usuwam tych, co nie grają i anuluje ich wyniki.
The topic has been locked.
Time to create page: 0.222 seconds
Powered by Kunena Forum