wczesna emerytura?

More
15 years 3 weeks ago #63582 by szczepan
Replied by szczepan on topic Re: wczesna emerytura?
tak jak pisali przedmowcy: przerwy robione od czasu do czasu swietnie wplywaja na glod gry , wiem bo sam stosuje. natomiast odpoczynek od gry w lidze nie musi przeciez oznaczac rownoczesnego odpoczynku od prezesury ;)

nie lam sie ruichi, w koncu jak mowiono w pewnym kultowym filmie: liga rzadzi, liga radzi, liga nigdy cie nie zdradzi 8)

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
15 years 3 weeks ago #63595 by lobo
Replied by lobo on topic Re: wczesna emerytura?
Wiekszosc z nas zna sytuacje ruiego z autopsji. Wiadomo ze w pewnym momencie czuje sie przesyt gry, a jesli grasz w lidze, ASL, PL, Mega Cupie czy czyms tam jeszcze, oprocz tego musisz pilnowac porzadku, wchodzac na IRC czy forum czytac skamlenie wiecznie pokrzywdzonych lub niesprawiedliwie potraktowanych, w ktoryms momencie nawet na SWOSa mozna patrzec z niechecia. I w tej sytuacji przerwa jest jedynym slusznym wyjsciem. Nie ma nic gorszego niz grac czy robic cos przy stronce z musu bo to zabija cale piekno gry i nie czerpie sie z niej zadnej przyjemnosci co mija sie calkowicie z celem. Tak wiec rui zmien topic watku na urlop chorobowy , kuruj sie i wracaj kiedy tylko poczujesz glod, a o to ze poczujesz jestem spokojny ;)

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
15 years 3 weeks ago #63621 by ABSOLUT
Replied by ABSOLUT on topic Re: wczesna emerytura?
Nie jestes sam,mialem takie momenty kilakrotnie,zlosc po porazkach bezsilnosc w niektorych momentach to wszystko narasta az wkoncu zadajesz sobie pytanie czy to ma jeszcze sens czy jestes w dolku czy wypaliles sie i gra w SWOS-a juz Cie nie cieszy ale wierz mi to przechodzi milosc do SWOS-a zawsze zwycieza!!!

Please Log in or Create an account to join the conversation.

Time to create page: 0.218 seconds
Powered by Kunena Forum