Re: Wroclaw Open - Luty 2009

More
15 years 4 months ago #57083 by Foka
Replied by Foka on topic Re: Wroclaw Open - Luty 2009
Tom nic nie dygaj. Dziś właśnie myślałem o tym, że zapomniałem tam napisać. Jutro to naprawie ;)

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
15 years 4 months ago #57103 by Wodiczko
Foka - zajebiste charakterystyki :)

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
15 years 4 months ago - 15 years 4 months ago #57106 by Foka
Replied by Foka on topic Re: Wroclaw Open - Luty 2009
GWIAZDY WROCŁAW OPEN 2009 - ROMANEQ

Rok temu przed turniejem we Wrocławiu przygotowaliśmy krótką charakterystykę graczy, którzy pojawią się na turnieju. Tym razem zmieniamy koncepcje. Do turnieju zostało blisko 50 dni i każdego dnia będzie się pojawiał opis jednego z graczy (może dwóch), którzy pojawią się na turnieju. Teraz czas na trzecią osobę - tym razem przyszła kolej na gwiazdę polskiego PCeta - Romaneq.


Mistrz Polski PC, zwycięzca turnieju w Pradze w roku 2007 i medalista turniejów w Niemczech oraz Pradze 2008. 2krotny zwycięzca jedynej ligi Sensible Soccer offline w Lubinie.


Romaneq na scenie online pojawił się tuż przed pierwszym Wrocławskim turniejem. Zaliczył wejście smoka, a to za sprawą osób, które mu towarzyszyły. Na turnieju, gdzie są właściwie sami faceci pojawiły się dwie dziewczyny. W dodatku jedna, prywatnie siostra Marcina, zaimponowała całemu towarzystwu .... wiedzą piłkarską. Myślę, że zasób informacji, jaki posiadała na temat piłki nożnej był równie duży, co wszystkich pozostałych uczestników w sumie. Ale oczywiście, ani siostra, ani Ania (dziewczyna) nie spowodowały, że Marcin stał się jednym z najbardziej rozpoznawalnych graczy.

Największa siłą Romanqa jest umiejętność gry na platformie PC. Można powiedzieć, że nie ma tej dziedzinie lepszego gracza w Polsce niż Marcin. Właśnie .... można powiedzieć .... bo ostatnimi czasy na największych turniejach Romaneq zawodzi. Nikt nie wie z czego to wynika. Nie można powiedzieć, że stracił formę, albo że inni są coraz lepsi (chociaż są), bo np. w lidze Lubińskiej, w której grają same asy dalej nie ma sobie równych. W 4ech pierwszych kolejkach wygrywał dwukrotnie. Więc z czego wynika brak sukcesów na dużych imprezach? Ciężko powiedzieć. Jedno jest pewne z całą pewnością sam Marcin nie jest zadowolony w pełni z ostatnich wyników, ale we Wrocławiu zrobi wszystko by poprawić sobie humor. A należy mu się to....

Należy, jak mało komu. To, że ostatni turniej we Wrocławiu i ten następny oraz Liga w Lubinie istnieją to w dużej części zasługa właśnie Romanqa. Jest polskim specjalistą ot konfiguracji i przygotowania komputerów na turnieje PC. W tej dziedzinie nie ma równych u w przeciwieństwie do wyników sportowych, nie miewa też słabszych dni. PC zawsze działają sprawnie i inni gracze spokojnie mogą myśleć tylko o tym, jak strzelić bramkę rywalowi.

A jak Romanqowi idzie granie online? To zależy od czasu, jakim dysponuje, ale również tu nie powinien wstydzić się swoich umiejętności. Prezentuje solidny pierwszoligowy poziom. Dla tego również na turnieju Amigowym z pewnością będzie miał nadzieje by stawić czoła najlepszym i powalczyć przynajmniej o ten najniższy stopień podium w Mistrzostwach Polski. Tym razem, jak zapowiada we Wrocławiu pojawi się już w piątek. Ostatnio zabrakło Go na spotkaniu integracyjnym i żałuje do dziś, zresztą nie tylko On....

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
15 years 4 months ago #57115 by Tomplus

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
15 years 4 months ago - 15 years 4 months ago #57157 by Foka
Replied by Foka on topic Re: Wroclaw Open - Luty 2009
Kolejne sylwetki na www.sensiblesoccer.pl. Sprawdzać codziennie. Dziś Basto i Bobbie.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
15 years 4 months ago #57158 by Foka
Replied by Foka on topic Re: Wroclaw Open - Luty 2009
Kto jest zainteresowany noclegiem w czasie Wrocław Open. Proszę o szybkie odpowiedzi. Podaje możliwości :

1. Spanie na sali. Wymagane: własny śpiwór. Cena: 0 zł
2. Hostel pokój dwuosobowy z łazienką Cena: minimum 40 zł od osoby
3. Hostel pokój dwuosobowy bez łazienki. Cena od 30 zł
4. Hostel pokoje wielosobowe.

Zależy mi na tym by w temacie do końca następnego tygodnia wypowiedzieli się wszyscy, którzy przyjadą.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
15 years 4 months ago #57159 by Tomplus
Ja jak przyjadę to wezmę opcję za 0 zł:)

Czy ktoś w ogóle zauwazył jakie logo sprawiłem dla Wrocławia ?

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
15 years 4 months ago #57161 by paczek
Replied by paczek on topic Re: Wroclaw Open - Luty 2009

1. Spanie na sali. Wymagane: własny śpiwór. Cena: 0 zł


w razie czego, to ja z Soją skorzystam z tego ;)

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
15 years 4 months ago #57172 by Foka
Replied by Foka on topic Re: Wroclaw Open - Luty 2009
Logo Turnieju Wrocław Open
Attachments:

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
15 years 4 months ago #57181 by cracoviapasy1
biore pokoj tam gdzie idzie ludzi najwiecej i bedzie fajna zabawa;)))

Please Log in or Create an account to join the conversation.

Time to create page: 0.246 seconds
Powered by Kunena Forum