WŁÓCZYPIJAK W KRAKOWIE

More
11 years 8 months ago #113476 by Ibenolos
..i udało się ! :)….Teraz mogę powiedzieć TEGO MI BRAKOWAŁO!!!

Pomimo niezbyt optymistycznych wieści na SWOS-Spotkaniu stawiło się 5 graczy..czyli tyle ile potrzeba minimalnie do rozegrania dość ciekawych rozgrywek.
Ze Śląska przyjechał Yoda oraz Tom+.. Kraków reprezentowali Uve, Buli oraz moja gospodarcza osoba ;) . Szczególnie jestem zadowolony, że na turnieju stawił się Buli, gracz Sensibla z zeszłej dekady, który nie grał...13 lat! Ostatnie mecze zagraliśmy będąc jeszcze w liceum…Następnym razem zwerbuję pozostałych ”doświadczonych” graczy z Krakowa.
Oczywiście podziękowania dla Yody i Toma, na których zawsze można liczyć.
A co do rozgrywek..cóż wyniki nie były najważniejsze, ale w sumie niespodzianką mogę uznać moje wygrane pierwsze turnieje oraz dobre wyniki Buliego..w miarę rozwoju turnieju Yoda pokazał, że nadal jest bardzo silny. Zaskoczyło mnie też to, że ..zaczęliśmy punktualnie o 19-ej..i że graliśmy aż do 4 rano…i to że po 8 browarkach nadal wiedziałem „którzy to moja drużyna..”… no i ten ból palców po porannej pobudce..bezcenne!

Zasakoczeniem turnieju okazały się także sytuacje..gdy 33 zawodników nagle grało w tym samym czasie i miescu ;P (!)..zademonstruje to jak wrzucę zdjęcia..naprawdę jaja.. ;P

Dzięki Panowie za to, że przybyliście, a pozostałych chłopaków, którzy by chcieli przyjechać następnym razem zapraszam już dzisiaj.

Be Sensible!

Ibenolos

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
11 years 8 months ago #113480 by Blazej_Bdg
Czekamy na zdjęcia i wyniki :)

A ja zapraszam chętnych na zwiedzanie Bydgoszczy i granie w swosa na północnym terenie Polski :) Najlepiej od 6go do 11go sierpnia. Nocleg darmowy!

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
11 years 8 months ago #113481 by cinek
Replied by cinek on topic Re: WŁÓCZYPIJAK W KRAKOWIE
Można z tego wywnioskować, że impreza udała się ; kwintesencja sensible czyli maraton do późnych godzin nocnych i próba nie złapania desynchronizacji w miarę ubywania złocistego trunku. :P

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
11 years 8 months ago #113482 by dior
Replied by dior on topic Re: WŁÓCZYPIJAK W KRAKOWIE
Panowie, gratulacje. Że jeszcze jacyś niegdysiejsi gracze w to przycinają, no no ;)

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
11 years 5 months ago #115251 by yoda
Replied by yoda on topic Re: WŁÓCZYPIJAK W KRAKOWIE
Mini turniej udał się bardziej niż się spodziewałem:) w TV James Bond otwierał razem z Jasiem Fasolą olimpiadę a my rozgrywaliśmy mecz za meczem. Nie zapomnę tych wyrazów twarzy o 3 nad ranem, wszyscy mają już na wpół zamknięte oczy ale nadal grają, jak w transie:) Pierwszy mój turniej chlej off:) zakończony remisem:D

Please Log in or Create an account to join the conversation.

Time to create page: 0.176 seconds
Powered by Kunena Forum