Re: VI Lubiński Turniej Sensible Soccer - 12.06.2010 - INFO

More
13 years 10 months ago #85785 by djowGer

What are the results???

Please some english news - thx :)


hehe.. yes plz ;)
i used google translate, but it didnt make much sense. Although i think from the translation Bomb won XBOX, Cinek PC Blazej Amiga. Would be cool to see top 4 from each tourney.

so we wait.... 8)

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
13 years 10 months ago #85786 by Foka
PC

1. Sanek
2. Paczek
3. Blazej
4. Cinek

Amiga :

1. Blazej
2. Cinek
3. Bobbie
4. Gomi ? :P

XboX

1. Bomb
2. Bobbie
3. Geese
4. Foka

Blazej was MVP Lubin cup - he is top world youngstar (16!)

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
13 years 10 months ago #85787 by Blazej_Bdg

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
13 years 10 months ago #85795 by paczek
najważniejsze, że i tak jestem najmłodszym Mistrzem Polski :D
Kwiecień 2008 Wrocław Open ;D - 15 lat i 8 miesięcy :P

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
13 years 10 months ago #85844 by sanek
Super było znowu was wszystkich zobaczyć :D
Ekipa remontowa z Lubina kolejny raz dała rade,
Turniej był udany, na pewno nie najlepszy z Lubińskich, ale na to składało się kilka czynników, głÃ³wnie miejsce klub MUZA to jednak instytucja, w której co byś nie robił i tak turniej wyjdzie najlepszy ;)

Hotel też dał rade, impreza w piątek... masakra

WIELKIE PODZIĘKOWANIA DLA ORGANIZATOWRÓW BEZ KTÓRYCH TURNIEJ BY SIĘ NIE ODBYŁ !!!
Jak zwykle wszystko grało jak należy, brakowało kilku chłopaków, najbardziej FILIPA , organizator Hotelu, wszystko załatwiał, to się nazywa PROFESJONALIZM.

Chciałem podziękować również wszystkim uczestnikom za to że się zjawili, bo to jest najważniejsze

Słyszałem że kilka osób wacha się nad przyjazdem na Sensi Days do Wrocławia,
Mam nadzieję że jeszcze to przemyślicie pare razy.
To są tylko 3 dni ... kac jakiś tydzień, a wspomnień na całe życie :)

Na koniec wypada pogratulować poraz kolejny 2m największym niespodziankom i gwiazdom turnieju BŁAŻEJOWI I CINKOWI, wygrali kilka niemożliwych meczy... jak? hmm nie wiem, przyznam że mało co widziałem:)
Oglądałem za to finał no i tam wszystko wyszło na jaw...
Grali perfekcyjnie!!! CINEK jak za dobrych starych lat, BŁAŻEJ natomiast jak profesor z 10 letnim doświadczeniem :)

Na PC miałem 3 faworytów Bobbiego- bo wygrać przez ostatnie turnieje z nim nie mogłem, Romanqa bo to człowiek instytucja który wie o tej grze tyle że mógłby książkę napisać i Chesmara który lał mnie niemiłosiernie w krasnym przez ostatnie tygodnie.
Turnieje jednak rządzą się własnymi prawami i tak jak 2 lata temu w finale wylądowałem z Pączkiem :)
Pączkowi dziękuję za kolejny finał z jego udziałem, mecze były niesamowicie wyrównane, małe smaczki(2 redy w 1 meczu finałowym), fuksem ale się udało oba wygrać :)

Gratuluje również Bombowi i Bobbiemu na Xboxssie, a szkoda najbardziej Primooooooo, bo był moim faworytem.

Na koniec gratuluje Barto - ale urrwaał, ale to było dobre ;)

Na tym będę kończył, dzięki i do zobaczenia we Wrocławiu ;)


Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
13 years 10 months ago #85853 by Foka
Info od Filipa :

KTO ZGUBIŁ ZEGAREK ?

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
13 years 10 months ago #85856 by bobbiebobras
Dzieki Panowie za kolejny turniej gdzie moglismy sie wspolnie spotkac i pobawic.

Podziekowania jak zawsze dla organizatorow za przygotowanie turnieju od poczatku do konca.

Gratulacje dla zwyciescow Blazeja ( mowilem mu pare dni przed ze jego i marcina20 widze jako zwyciescow na amidze i sie sprawdzilo ) Bomba na xboxie ( malo braklo poleglem w 4 meczu dopiero) i Sanka na PC ) mistrz zrobil swoje ) i oczywiscie zwyciescy nowego chlej offa Barto :) szedl jak burza...

Mam nadzieje ze 11 miesiecy to odpowiedni dlugi czas na przemyslenie sprawy i byc moze zorganizowanie kolejnego turnieju jesli nie bedzie wielka szkoda...

Na koncu chcialem przeprosic ze nie odebralem swoim nagrod ale nie bylem wstanie... Mam nadzieje ze zrozumiecie..

Trzymajcie sie do Wrocka...

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
13 years 10 months ago #85862 by dior
Hej Panowie!

Przede wszystkim gorące podziękowania. Lemanowi i Romankowi (dzięki za ten - miejmy nadzieję, że jednak nie - ostatni wysiłek. Masa pracy z PCtami, amigę jednak znacznie łatwiej zorganizować. Tym większe dzięki!
Klimatu poprzedniego turnieju chyba nic nie przebije, ale na tym też świetnie się bawiliśmy. Warszafka tym razem bez formy sportowej i w gorszej formie towarzyskiej. Ja tydzień przed turniejem chorowałem, Wodi szalał 8h po bezdrożach swoim punciakiem, po prostu w sobotę nie dawaliśmy już rady (zasnęliśmy jak kłody niedługo po dotarciu do hotelu). Ale warto było, warto. Fajny beforek, tłum ludzi w naszym pokoju, dużo alko i swosa, to kocham. I te same kochane mordy ;D Oby nam się chciało jak najdłużej. Ja już Wrocka nie mogę się doczekać, nie nagrałem się nic a nic. Mam nadzieję, że Wam też się jeszcze chce (miałem trochę obaw, że ludziom się już znudziło, ale teraz wiem, że na pewno nie wszystkim).
Acha, i zrobiłem chyba z 8 padów w sumie, 100% skuteczności! Przynajmniej nie wychodzę z wprawy.
Gratulacje dla Błażeja i Sanka, wreszcie urwał ktoś spoza świętej trójcy (Bobbie, Lobo, Foka ;)
Dla Bomba oczywiście też.
Lobo, we Wrocku będzie loża szyderców, choćbym miał się naćpać ;D Zabrakło tego cholera.
Wrzucimy jakieś foty, dziś lub jutro, mam też filmiki, nic kultowego się nie szykuje, ale troszkę klimacku chociaż będzie jeszcze raz można poczuć.
Trzymajcie się Chopy ;)
Aby do Wrocka!

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
13 years 10 months ago #85872 by romaneq
dodam tylko, że fajnie sporo osób miało wyjebane na uzupełnianie wyników, dwie grupy amigi nie są w ogóle wpisane...

to co mam, oddam Pączkowi, niech się z tym morduje - nie wcześniej jednak jak w weekend

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
13 years 10 months ago #86113 by Lord Pablo
a gdzie KURW. wyniki tabele? gdzie relacja po angielsku dla gości z zagranicy? gdzie fotki, filmiki?

Please Log in or Create an account to join the conversation.

Time to create page: 0.263 seconds
Powered by Kunena Forum