Galatasaray SK - Fırat bey - Ben - Kontrol - Almak - Anladın sen onu

More
15 years 7 months ago #47884 by scouser
fırat beyyy... şu kadroyu güncelleyelimm.. yada izin ver yapayım... kewell felan varken tadını çıkaralım.. kalede orkunla oynamak motivasyonumu etkilemektee...

bu arada emekli mi oldunnn.. kayıp adam..

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
15 years 7 months ago - 15 years 7 months ago #47968 by Paranormaljoe
oo kral hakan sukur seni cekemeyen butun [edit] suratina tükür : ) ...
hakan sukuru kadroda istiyoruz : D

More
15 years 7 months ago #48011 by firat12345
öncelikle kadroyu yeterli analiz etmediğin için seni kınıyorum scouser. kalede orcun var, orkun değil. orkundan 4 kat daha iyi bir kaleci.

bu mesaj ile galatasaray sk nın tüm haklarını scouser a devrediyorum. kendisine kariyerinde başarılar diliyorum.

yakında sahalara dönmeyi planlıyorum. arada geliyorum kanala kimse benimle maç etmiyor. bu da beni üzüyor.

More
15 years 7 months ago #48109 by scouser

öncelikle kadroyu yeterli analiz etmediğin için seni kınıyorum scouser. kalede orcun var, orkun değil. orkundan 4 kat daha iyi bir kaleci.

bu mesaj ile galatasaray sk nın tüm haklarını scouser a devrediyorum. kendisine kariyerinde başarılar diliyorum.

yakında sahalara dönmeyi planlıyorum. arada geliyorum kanala kimse benimle maç etmiyor. bu da beni üzüyor.

ne bileyim orkunun ingilizce yazılımı belki orcun dur diye düşÃ¼nmekteydim hep..

bu arada sen bir 2.lig takımısınn.. seninle oynamamak istemeleri normal.. ama seni ilk gördüğüm yerde yeneceğim.. bunu da kenara not al..

More
15 years 7 months ago #48142 by Eleven
Scoser, Firat hakkinda ileri geri konusup rencide ettigi icin 1 ayligina ligden men edilmistir.

More
15 years 7 months ago #48185 by scouser
yaşasın adalaetttttt...

düşÃ¼ndümde temyize mii gitsemm.. döner bu karar temyizden

Time to create page: 0.195 seconds