Re: Bİr Yadım Eli Uzatır mısınız?

More
16 years 2 months ago #35570 by koa555
Arkadaşlar forumda etkin olmasamda senelerdir takip etmekteyim.İş ,güç vs. yüzünden sensible ı oynayamamaktayım.
Aslında bütün ekipmanları aldım ama verimli bir şekilde oynayamıyorum.En son phyton joystick (forumdaki 50 tane ilanı olan) aldım ama malesef powerjoy phyton joystick çıktı.Bu joy u configuraton yaptıktan sonra oyunda kolun aşşağı kısmı tam olarak çalışmamakta.İleri yaparken hiçbir sorun yok ama aşşağıya yaparken tabiri caiz ise tutukluk yapıyor gibi.Buna bir çözüm bulabilir miyiz? Hatta bir daha bulamam diye 3 adet aldım hepsi aynı sorunu çıkartıyor.Bir de joystickte ki öndeki tuşu nasıl aktif hala getirebilirim.Tepedeki tuş sağlıklı çalışıyor fakat elim önde ki tuşa alışık...
Orjinal phyton joystick nerden bulabilirim?Bilgisi olan var mıdır?
Şİmdiden cevaplarınız için teşekkür ederim.İnşallah bir gün Sensistanbul da görüşÃ¼rüz...

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
16 years 2 months ago #35595 by scouser
aldığın joy nedir bilmiyorum...

fakat amiga joy alman en güzeli olur... bunuda ebay.co.uk dan alabilirsin... oraya düşÃ¼yor... hemde 2 dolar felan yani..
bu joyu aldıktan sonra siteden adaptör alıyorsun... LPT girişine bağlıyorsun kasanın... REDHAIR sana yolluyor... içine birde şeker koyuyorr .. :şekere güvenebilirsin :)

More
16 years 2 months ago #35639 by Paranormaljoe

More
16 years 2 months ago #35893 by koa555
:) şekere güveniriz ayıp ettin.Yardımın için sağol ama benim istediğim orijinal phyton joystick .Bu sitede satılan powerjoy phyton joystick .
imitasyon olduğu için verimli çalışmıyor.Phyton yerine de apache olabilir.Bir türlü bulamadım.

More
16 years 2 months ago #35907 by scouser
dediğim gibi apache yada python www.ebay.co.uk sitesinden bulabilirsin..

More
16 years 2 months ago #35956 by koa555
Yardımınız için teşekkür ederim.Ebay i sürekli takip edicez artık.

More
16 years 2 months ago #35960 by koa555
Diğer soruma cevap alamadım.Elimde ki quickshot phyton un öndeki fire tuşu aktif değil.üsttekini kullanıyorum.Öndekini nasıl aktif edebilirim?
Attachments:

More
16 years 2 months ago - 16 years 2 months ago #35991 by tmac
valla bende orjinal bi python 5 edindim kendime nihayet :) aynen öndeki tuş aktif diil.çok araştırdım ama bi yoluda yok sanırım.o yüzden en kolayı içini açıp kabloları deiştirmek ;)

More
16 years 2 months ago #36020 by koa555
sen değiştirdin mi?

More
16 years 2 months ago #36025 by tmac

sen değiştirdin mi?

evet dün değiştirdim ;)

Time to create page: 0.210 seconds