Problem

More
8 years 7 months ago #129773 by Chris_SM
Problem was created by Chris_SM
Pomóżcie ludziska. Po odpaleniu Amiga Total Packa lub zwykłej wersji Amiga SWOS mam problem z podawaniem/strzelaniem w prawy dolny róg. Próbowałem różnych kombinacji i ustawień. Lipa. Program jakiś lcontrol czy jakoś tak ściągnąłem i dalej to samo. Mam lapka z Win7. Najgorsze jest to, że jakimś cudem parę dni mi pohulało i zagrałem kilka spotkań w lidze i znowu klops. Nie wiem co jest grane. Wiem, że ligi nie zawojuję, ale chciałbym spokojnie czasem coś zagrać. Jakieś sugestie?

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
8 years 7 months ago #129784 by olesio
Replied by olesio on topic Re: Problem
Rozwiązanie pierwszze podmiana Prawy Ctrl na Lewy Ctrl oraz Prawy Alt:
swos-gg.cba.pl/download/lcontrolrcontrol.exe

Rozwiązanie drugie (i tak dobre jak ja w SWOSa, a poważnie to dobre bo mojego autorstwa :)) pozwala przedefiniować sobie wszystkie lub wybrane klawisze i może działać w całym systemi lub tylko na SWOSie online gdy jest on na pierwszym planie:
olesio.eu/amiga_swos_remapping_keys.exe

Ale z tego co kojarzę pierwsze rozwiązanie powinno być dołaczone w skład Total Packa. Ale jakby co to już masz. Oczywiście oba programy zakładają tak zwanego globalnego hooka na klawiaturę, co oznacza że na nowszych Windowsach od visty bodaj wzwyż musimy uruchomić je na prawach administratora lub wyłączyć UAC.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

Time to create page: 0.182 seconds
Powered by Kunena Forum