Almelo

More
12 years 6 days ago #110515 by bromberg
Almelo was created by bromberg
Sziasztok! (Hawkznak és Dimet-nek elsősorban.)

Megunván a tötyörészést én döntöttem. Mindenképpen ki fogok menni Almelo-ba a vébére. Áprilistól indít a Transavia társaság járatokat Amszterdamba, az ára kb 75-85 euro lesz retúr, ami kb 25e, vagyis olcsóbb mint a wizzair. Jelenleg július 4-ig lehet foglalni, szerintem kb 1 hét és elérhetőek lesznek a nekünk megfelelő dátumok.

Két opció van:
1. Ha senki más nem jön, akkor péntek délelőtt megyek a nejemmel, 2 nap városnézés Amszterdamban és szombat este vagy vasárnap délelőtt átmegyünk Almelóba (írtam Peter-nek, hogy ez esetekben mennyit kell fizetni) és csak az Amiga-n indulok. Aztán hétfő este vissza Bp-re.

2. Ha vki még rászánja magát, akkor vagy csatlakozhat hozzám az 1-es opció szerinti menetrendhez, vagy akár át is mehet szombat reggel Almelo-ba, hogy a pc-sen is induljon, vagy lehetséges még, hogy én kimegyek a nejemmel szerdán 2 nap városnézésre, nejem pénteken este haza, mi meg péntek este át Almelo-ba és játszhatunk a pc-n és amigán is, majd hétfő este haza Bp-re.

Ha pénteken megyek, akkor tuti csak az amigán fogok játszani.

Én kb 1 héten belül lefoglalom a repjegyeket (amint elérhetőek lesznek), addig gondokozzatok. Ha választ kapok Peter-től az árakról, megírom.

Üdv,
Brom

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
12 years 4 days ago #110541 by bromberg
Replied by bromberg on topic Re: Almelo
Na megvannak a járatok júliusra is. Sajnos ezek már drágábbak, 135 euro oda-vissza, ha pénteken megyünk és hétfőn jövünk. Hétfőn viszont valószínű nem lesz idő aludni, mert 14:55-kor indul Amszterdamból, kb 1-re oda kellene érni a reptérre, azaz ha 5-6 körül fejeződik be a verseny, akkor pakolni kell és vonatra szállni.

Ryanairnek van 28-ért Eindhoven-be oda-vissza péntek-hétfő viszonylatban. Az is megoldás lehet, hogy Dimet, Hawkz ti mentek arra, aztán Almelo-ban talákozunk.

Ma este találkozzunk a chat-en és dumáljunk.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
12 years 3 days ago #110546 by bromberg
Replied by bromberg on topic Re: Almelo
Na srácok, akkor hivatalosan is bejelentem, hogy biztosan képviselve leszünk a vb-n, ma este lefoglaltam a repjegyet. Remélem Hawkz és Dimet is csatlakozik.

Szurkoljatok!

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
11 years 11 months ago #111058 by FLegby
Replied by FLegby on topic Re: Almelo
Hajrá!

Remélem a címvédő tud csatlakozni!
Dimetnek is egy kalappal ha megy!
És természetesen a már biztosan 2. zsinórban kvalifikáló Brominak is nagy taps! Hajrá!

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
11 years 10 months ago #111452 by dimetrodon
Replied by dimetrodon on topic Re: Almelo
Ma beszéltem Hawkzszal, és eldőlt, mi nem megyünk Hollandiába :( Kár, hogy így alakult, másként indult, de azzal bíztatom magam, hogy jövőre, közelebbi helyen, teljes csapattal tudunk menni!

Braombergnek pedig itthonról nagyon drukkolunk!

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
11 years 10 months ago #111461 by bromberg
Replied by bromberg on topic Re: Almelo
Sajnálom, hogy így döntöttetek, remélem jövőre tényleg összejön egy nagyobb csapat.
Igyekszem majd helytállni, de magyar címvédést nem ígérek. :-)

Please Log in or Create an account to join the conversation.

  • szesezsek
  • szesezsek's Avatar
  • Visitor
  • Visitor
11 years 10 months ago #111465 by szesezsek
Replied by szesezsek on topic Re: Almelo
H A J R Á ! :)

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
11 years 8 months ago #112959 by bromberg
Replied by bromberg on topic Re: Almelo
Sziasztok!

Rövid helyzetjelentés ide (a blogba nem tudok egyelőre írni).

Sikeresen megtaláltuk a helyszínt (szegény taxis, a vasútállomásról hozott ki fix áron a világ végére), elsőre döbbenetes volt a hely a tavalyihoz képest (majd teszek fel képeket később), de állati jó együtt látni kb 40 embert, aki sensizizik.

Srácok, itt mindenki azt kérdezgeti tőlem, hogy 1. hol van Hawkz? és 2. igaz-e, hogy jövőre Magyarországon lesz a Sensidays? Áááááá. :-))

Az idő valami megbaszott szar, egész nap szakad az eső. Tegnap megnéztük Amszterdamot (akkor még csak beborulva volt), kb 1 nap elég is volt rá.

Brutál erős a mezőny, holnap lesz a sorsolás, remélem könnyű csoportot kapok. Fő célom, hogy továbbjussak a csoportból.

Üdv,
brom

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
11 years 8 months ago #112979 by Abelxavier
Replied by Abelxavier on topic Re: Almelo
+1 Like bromi, csak így tovább, lefizettem a bírót, szóval ne szidd és akkor marad magyar kézben a világbajnoki cím :)

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
11 years 8 months ago #112997 by bromberg
Replied by bromberg on topic Re: Almelo
Jó reggelt mindenkinek!

Itt létünk során először napos idő van. a többség még alszik, én hamarosan neki fogok a reggelinek.

Tegnap nagyon nagy meccseket láttam PC-n, Marin és Playa negyeddöntőbeli csatája óriási dráma volt. 1-1 volt az első meccs, majd a második meccsen már 2-0-ra ment Playa, amikor a 80-ban szépített, majd a 90-ben egyenlített Marin. Jöhetett a 3. mindent eldöntő meccs. 1-0 Marinnak, 1-1, 2-1 Marinnak, majd piros lap Marin középpályásának, 2-2. 3-2 Marinnak, vége felé 3-3. Jöhet a hosszabbítás. 110. perc körül Playa beverte a továbbjutást jelentő gólt.
Óriási német öröm.

A hangulat is egészen kiváló, főleg amikor német-lengyel párharc van. Itt van kb 15 német és 10 lengyel, német oldalról a legkülönfélébb dalokat nyomják, a lengyelek inkább csatakiáltásokkal biztatják övéiket (meg persze sokszor hallani a mi fülünknek annyira kedves Kurrrrrva-t).

Éjjel elkészült az amiga versenyre a sorsolás, én a B csoportba kerültem:
Boesjesman
Rock and Roll
Bromberg
Dior
Bomb
Pallister
Marin Parushev

Az első négy közvetlenül bejut a legjobb 32-be, az 5-6 megy vigaszági 3-as csoportokba, ahonnan az első 2 megy tovább.

Az ellenfelekről nem sokat tudok, eddig Pallisterrel és Marinnal játszottam, meglátjuk hogy fog menni. Minimális cél elkerülni a kieső 7. helyet, elvárt cél bejutni a csoportban az első 4-be, és egyenes ágon bekerülni a 32-be.

Majd jelentkezem.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

Time to create page: 0.298 seconds
Powered by Kunena Forum